Kategoria

Styl

Przeznaczenie

Jeśli wnętrza publiczne w Twoim domu wymaga zmian, koniecznie obejrzyj zdjęcia w naszym serwisie. Znajdziesz tu projekty oraz pomysły na wystrój wnętrz, które posłużą Ci jako inspiracje. Obejrzyj zdjęcia przedstawiające wizualizacje oraz gotowe aranżacje i odkryj swój własny styl. W ten sposób wnętrza publiczne zyska nowy design!

Wnętrza publiczne - aranżacje, pomysły, inspiracje

Cafe Corner, Gdynia - zdjęcie od Ideograf

Fot.Tomasz Nowicki

20 dodań do Ideabooków
2 zadane pytania

Recepcja hostelu - zdjęcie od Magdalena Tomczak - Architekt wnętrz

Recepcja to pierwsze miejsce, które odwiedzimy, wchodząc do obiektu pobytowego. Składa się z części zewnętrznej, która zawiera kontuar umożliwiający przyjęcie 2 gości jednocześnie, a także niewielkiej części wewnętrznej z zapleczem technicznym.

7 dodań do Ideabooków

MONOstudio - projektowanie wnętrz - zdjęcie od MONOstudio

siłownia, nowoczesny styl, kolor, akcent, beton

2 dodania do Ideabooków

Wrocławski Manhattan - zdjęcie od VAKU-DSGN

Nowoczesny obraz drukowany na płótnie to ekskluzywna ozdoba ścienna, która z powodzeniem ozdobi ściany Twojego mieszkania. Wydruk na płótnie z motywami kwiatowymi, obraz abstrakcyjny czy modny tryptyk to wybór idealny dla każdego wielbiciela sztuki nowoczesnej i oryginalnych dekoracji. Obrazy nowoczesne VAKU-DSGN to nie tylko obraz do salonu, ozdoba do kuchni czy dekoracja sypialni, ale i wyjątkowy prezent dla Twoich Bliskich.

3 dodania do Ideabooków

Refin Graffiti Grigio - zdjęcie od terrano.pl

Industrialne biuro - dziś bardzo na topie

4 dodania do Ideabooków
1 zadane pytanie

GAMESTURE - zdjęcie od Zarysy

http://plasterlina.pl/112679/8149761/galeria/gamestrure-office-krakow-

5 dodań do Ideabooków
1 zadane pytanie

GAMESTURE - zdjęcie od Zarysy

http://plasterlina.pl/112679/8149761/galeria/gamestrure-office-krakow-

Imitacja betonu w siedzibie Cisowianki - zdjęcie od Studio Dekoracji Wnętrz MOORE

Jedna z naszych prestiżowych realizacji - wykonanie imitacji betonu w siedzibie Cisiowianki. Beton dekoracyjny o minimalistycznym charakterze, z regularnymi podziałami, w jasnym odcieniu. Świetnie zgrał się nowoczesną aranżacją, przypominającą loftowy charakter.

4 dodania do Ideabooków
1 zadane pytanie

Pizzeria na Bemowie - zdjęcie od OroConcept Anna Orowiecka-Stanisławska

Pizzeria „Przystanek Bemowo” znajduje się na warszawskim Bemowie. Nazwa i lokalizacja były inspiracją do aranżacji lokalu- na ścianie znajduje się tapeta z mapą Warszawy z zaznaczoną sercem lokalizacją dzielnicy oraz tabliczki z nazwą ulicy, na której znajduje się pizzeria. Klimat podkreślają zdjęcia z lat 80., ukazujące sceny z życia mieszkańców Bemowa. Dodatkowo wykorzystaliśmy kilka elementów nadających szczególny charakter tej restauracji: rozbiórkowa cegła i beton pokrywający ściany or ...

3 dodania do Ideabooków

Styl industrialny - zdjęcie od marengo-architektura

https://marengo-architektura.com/portfolio/styl-industrialny/ nowoczesne wnętrze biurowe, nowoczesne wnętrze usługowe, niebieski we wnętrzu usługowym, beton we wnętrzu, oryginalne schody, nowoczesne schody, nowoczesna klatka schodowa, pomysł na nowoczesne schody, schody we wnętrzu usługowym, lastriko, schody z lastriko, kable we wnętrzu, czerwona cegła, cegła we wnętrzu, beton we wnętrzu, tynk imitujący beton, oryginalne oświetlenie klatki schodowej, styl industrialny, czarny detal, czarne do ...

2 dodania do Ideabooków