łazienka trawertyn i drewno - pomysły, inspiracje z homebook

Ta kolekcja w całości stworzona jest z drewna dębowego w ciemnym brązowym kolorze, które prezentuje się nadzwyczaj elegancko i dojrzale. Wybór akcesoriów jest tak szeroki, że na pewno Pokaż więcej
Ta wysoka szafka w stylu retro wniesie odrobinę rustykalnego uroku do Twojej łazienki. Mocna, stabilna oraz trwała szafka do łazienki została zrobiona z największą st Pokaż więcej

Wyszukiwania podobne do "łazienka trawertyn i drewno".

Więcej inspiracji »

Inspiracje 60 zdjęć dla "łazienka trawertyn i drewno"

heksagonalne płytki, trawertyn w łazience, kamień w łazience, beżowa łazienka, biały lacobel, lacobel na podłodze, beżowa łazienka, druciane lampy, druciana lampa, czarny blat w łazience - zdjęcie od MONTARI Łazienka - Średnia łazienka w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, z prysznicem, z suszarnią, z białymi płytkami, z szarymi płytkami, z czarnymi płytkami, z płytkami na ścianie, z lustrem na ścianie, z drewnem na ścianie, z marmurem na scianie, z wiszącą szafką pod umywalkę, z naścienną / podtynkową baterią, z jednouchwytową baterią, z narożną kabiną prysznicową, z brodzikiem, z deszczownicą, z prostokątną kabiną prysznicową, z nablatową umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z owalną umywalką, z kamienną podłogą, z sufitowym oświetleniem halogenowym , z lampą wiszącą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Łazienka: heksagonalne płytki, trawertyn w łazience, kamień w łazience, beżowa łazienka, biały lacobel, lacobel na podłodze, beżowa łazienka, druciane lampy, druciana lampa, czarny blat w łazience - MONTARI.
złota łazienka, trawertyn - zdjęcie od OroConcept Anna Orowiecka-Stanisławska Mieszkanie na Mokotowie osiedle „Przy Bażantarni” - W łazience zdecydowaliśmy się na wybór niskiego stelaża podtynkowego do wc. Powierzchnia mieszkania: 70m2... ... Styl: skandynawski Mała łazienka... ... W łazience zdecydowaliśmy się na wybór niskiego stelaża podtynkowego do wc Aranżacje wnętrz - Łazienka: złota łazienka, trawertyn - OroConcept Anna Orowiecka-Stanisławska.
Dom w Bydgoszczy - Duży biały salon z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od Fabryka Wnętrz Dom w Bydgoszczy - Duży biały salon z jadalnią, ze ścianą tv, z farbą na ścianie, z drewnem na ścianie, z żywicą epoksydową na podłodze, styl nowoczesny Wnętrza domu jednorodzinnego pod Bydgoszczą. Zdecydowaliśmy się na miks ciepłych, naturalnych kolorów drewna, oraz trawertynu żywicowanego z szarościami w części dziennej i podobnego zestawienia w głównej łazience. W łazience dla gości, w której największa ściana jest wykonana z giętej płyty pleksi w mlecznym kolorze, dominuje czerń, oraz szarości.
Dom w Bydgoszczy - Średni biały salon, styl nowoczesny - zdjęcie od Fabryka Wnętrz Dom w Bydgoszczy - Zdecydowaliśmy się na miks ciepłych, naturalnych kolorów drewna, oraz trawertynu żywicowanego z szarościami w części dziennej i podobnego zestawienia w głównej łazience. W łazience dla gości, w której największa ściana jest wykonana z giętej płyty pleksi w mlecznym kolorze, dominuje czerń, oraz szarości.
Dom w Bydgoszczy - Schody, styl nowoczesny - zdjęcie od Fabryka Wnętrz Dom w Bydgoszczy - Zdecydowaliśmy się na miks ciepłych, naturalnych kolorów drewna, oraz trawertynu żywicowanego z szarościami w części dziennej i podobnego zestawienia w głównej łazience. W łazience dla gości, w której największa ściana jest wykonana z giętej płyty pleksi w mlecznym kolorze, dominuje czerń, oraz szarości.
PROJEKT WNĘTRZA DOMU JEDNORODZINNEGO W LUBLINIE - Salon, styl nowoczesny - zdjęcie od Kunkiewicz Architekci PROJEKT WNĘTRZA DOMU JEDNORODZINNEGO W LUBLINIE - W jego skład wchodzi: salon, jadalnia, kuchnia, sypialnia, gabinet, hall, WC i łazienka. W projekcie bardzo ważnymi elementami są zastosowane materiały: cegła, fornir, spiek kwarcowy, granit czarny, trawertyn , drewno.
PROJEKT WNĘTRZA DOMU JEDNORODZINNEGO W LUBLINIE - Średni beżowy salon, styl nowoczesny - zdjęcie od Kunkiewicz Architekci PROJEKT WNĘTRZA DOMU JEDNORODZINNEGO W LUBLINIE - W jego skład wchodzi: salon, jadalnia, kuchnia, sypialnia, gabinet, hall, WC i łazienka. W projekcie bardzo ważnymi elementami są zastosowane materiały: cegła, fornir, spiek kwarcowy, granit czarny, trawertyn , drewno.
Dom w Bydgoszczy - Jadalnia, styl nowoczesny - zdjęcie od Fabryka Wnętrz Dom w Bydgoszczy - Zdecydowaliśmy się na miks ciepłych, naturalnych kolorów drewna, oraz trawertynu żywicowanego z szarościami w części dziennej i podobnego zestawienia w głównej łazience. W łazience dla gości, w której największa ściana jest wykonana z giętej płyty pleksi w mlecznym kolorze, dominuje czerń, oraz szarości.
Dom w Bydgoszczy - Mały szary salon, styl nowoczesny - zdjęcie od Fabryka Wnętrz Dom w Bydgoszczy - Mały szary salon ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku, z narożnikiem, z szarą sofą / narożnikiem, z farbą na ścianie, z drewnem na ścianie, z betonową podłogą, styl nowoczesny Wnętrza domu jednorodzinnego pod Bydgoszczą. Zdecydowaliśmy się na miks ciepłych, naturalnych kolorów drewna, oraz trawertynu żywicowanego z szarościami w części dziennej i podobnego zestawienia w głównej łazience. W łazience dla gości, w której największa ściana jest wykonana z giętej płyty pleksi w mlecznym kolorze, dominuje czerń, oraz szarości.
Dom w Bydgoszczy - Salon, styl nowoczesny - zdjęcie od Fabryka Wnętrz Dom w Bydgoszczy - Zdecydowaliśmy się na miks ciepłych, naturalnych kolorów drewna, oraz trawertynu żywicowanego z szarościami w części dziennej i podobnego zestawienia w głównej łazience. W łazience dla gości, w której największa ściana jest wykonana z giętej płyty pleksi w mlecznym kolorze, dominuje czerń, oraz szarości.
Dom w Bydgoszczy - Duży biały czarny salon z kuchnią z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od Fabryka Wnętrz Dom w Bydgoszczy - Duży biały czarny salon z kuchnią z jadalnią, ze strefą wypoczynku, z szarą sofą / narożnikiem, z farbą na ścianie, z drewnem na ścianie, z roletami, z płytkami na podłodze, styl nowoczesny Wnętrza domu jednorodzinnego pod Bydgoszczą. Zdecydowaliśmy się na miks ciepłych, naturalnych kolorów drewna, oraz trawertynu żywicowanego z szarościami w części dziennej i podobnego zestawienia w głównej łazience. W łazience dla gości, w której największa ściana jest wykonana z giętej płyty pleksi w mlecznym kolorze, dominuje czerń, oraz szarości.
Dom w Bydgoszczy - Średnia otwarta szara kuchnia w kształcie litery u w aneksie z oknem, styl nowoczesny - zdjęcie od Fabryka Wnętrz Dom w Bydgoszczy - Zdecydowaliśmy się na miks ciepłych, naturalnych kolorów drewna, oraz trawertynu żywicowanego z szarościami w części dziennej i podobnego zestawienia w głównej łazience. W łazience dla gości, w której największa ściana jest wykonana z giętej płyty pleksi w mlecznym kolorze, dominuje czerń, oraz szarości.
Dom w Bydgoszczy - Średnia biała kuchnia w kształcie litery g w aneksie z oknem, styl nowoczesny - zdjęcie od Fabryka Wnętrz Dom w Bydgoszczy - Zdecydowaliśmy się na miks ciepłych, naturalnych kolorów drewna, oraz trawertynu żywicowanego z szarościami w części dziennej i podobnego zestawienia w głównej łazience. W łazience dla gości, w której największa ściana jest wykonana z giętej płyty pleksi w mlecznym kolorze, dominuje czerń, oraz szarości.
Dom w Bydgoszczy - Hol / przedpokój, styl nowoczesny - zdjęcie od Fabryka Wnętrz Dom w Bydgoszczy - Zdecydowaliśmy się na miks ciepłych, naturalnych kolorów drewna, oraz trawertynu żywicowanego z szarościami w części dziennej i podobnego zestawienia w głównej łazience. W łazience dla gości, w której największa ściana jest wykonana z giętej płyty pleksi w mlecznym kolorze, dominuje czerń, oraz szarości.
Dom w Bydgoszczy - Hol / przedpokój, styl nowoczesny - zdjęcie od Fabryka Wnętrz Dom w Bydgoszczy - Zdecydowaliśmy się na miks ciepłych, naturalnych kolorów drewna, oraz trawertynu żywicowanego z szarościami w części dziennej i podobnego zestawienia w głównej łazience. W łazience dla gości, w której największa ściana jest wykonana z giętej płyty pleksi w mlecznym kolorze, dominuje czerń, oraz szarości.
Dom w Bydgoszczy - Łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od Fabryka Wnętrz Dom w Bydgoszczy - Łazienka, styl nowoczesny Wnętrza domu jednorodzinnego pod Bydgoszczą. Zdecydowaliśmy się na miks ciepłych, naturalnych kolorów drewna, oraz trawertynu żywicowanego z szarościami w części dziennej i podobnego zestawienia w głównej łazience. W łazience dla gości, w której największa ściana jest wykonana z giętej płyty pleksi w mlecznym kolorze, dominuje czerń, oraz szarości. Aranżacje wnętrz - Łazienka: Dom w Bydgoszczy - Łazienka, styl nowoczesny - Fabryka Wnętrz.
Dom w Bydgoszczy - Średnia szara łazienka na poddaszu w bloku w domu jednorodzinnym z oknem, styl nowoczesny - zdjęcie od Fabryka Wnętrz Dom w Bydgoszczy - Średnia szara łazienka na poddaszu w bloku w domu jednorodzinnym z oknem, z wanną, z wc, przy sypialni, z toaletą, z szarymi płytkami, z drewnem na ścianie, z wiszącą szafką pod umywalkę, z szafką pod umywalkę z szufladami, z wanną w zabudowie , z prostokątną wanną, z kabiną typu walk-in, z nablatową umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z prostokątną umywalką, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z drewnianą podłogą, z ledowym oświetleniem, styl nowoczesny Wnętrza domu jednorodzinnego pod Bydgoszczą. Zdecydowaliśmy się na miks ciepłych, naturalnych kolorów drewna, oraz trawertynu żywicowanego z szarościami w części dziennej i podobnego zestawienia w głównej łazience. W łazience dla gości, w której największa ściana jest wykonana z giętej płyty pleksi w mlecznym kolorze, dominuje czerń, oraz szarości. Aranżacje wnętrz - Łazienka: Dom w Bydgoszczy - Średnia szara łazienka na poddaszu w bloku w domu jednorodzinnym z oknem, styl nowoczesny - Fabryka Wnętrz.
Dom w Bydgoszczy - Łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od Fabryka Wnętrz Dom w Bydgoszczy - Łazienka, styl nowoczesny Wnętrza domu jednorodzinnego pod Bydgoszczą. Zdecydowaliśmy się na miks ciepłych, naturalnych kolorów drewna, oraz trawertynu żywicowanego z szarościami w części dziennej i podobnego zestawienia w głównej łazience. W łazience dla gości, w której największa ściana jest wykonana z giętej płyty pleksi w mlecznym kolorze, dominuje czerń, oraz szarości. Aranżacje wnętrz - Łazienka: Dom w Bydgoszczy - Łazienka, styl nowoczesny - Fabryka Wnętrz.
Dom w Bydgoszczy - Mała szara łazienka na poddaszu w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, styl nowoczesny - zdjęcie od Fabryka Wnętrz Dom w Bydgoszczy - Mała szara łazienka na poddaszu w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, z wanną, z wc, przy sypialni, z toaletą, z szarymi płytkami, z drewnem na ścianie, z wanną w zabudowie , z prostokątną wanną, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z płytkami na podłodze, z drewnianą podłogą, z ledowym oświetleniem, styl nowoczesny Wnętrza domu jednorodzinnego pod Bydgoszczą. Zdecydowaliśmy się na miks ciepłych, naturalnych kolorów drewna, oraz trawertynu żywicowanego z szarościami w części dziennej i podobnego zestawienia w głównej łazience. W łazience dla gości, w której największa ściana jest wykonana z giętej płyty pleksi w mlecznym kolorze, dominuje czerń, oraz szarości. Aranżacje wnętrz - Łazienka: Dom w Bydgoszczy - Mała szara łazienka na poddaszu w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, styl nowoczesny - Fabryka Wnętrz.
Dom w Bydgoszczy - Łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od Fabryka Wnętrz Dom w Bydgoszczy - Łazienka, styl nowoczesny Wnętrza domu jednorodzinnego pod Bydgoszczą. Zdecydowaliśmy się na miks ciepłych, naturalnych kolorów drewna, oraz trawertynu żywicowanego z szarościami w części dziennej i podobnego zestawienia w głównej łazience. W łazience dla gości, w której największa ściana jest wykonana z giętej płyty pleksi w mlecznym kolorze, dominuje czerń, oraz szarości. Aranżacje wnętrz - Łazienka: Dom w Bydgoszczy - Łazienka, styl nowoczesny - Fabryka Wnętrz.
Więcej artykułów »

Artykuły 29 artykułów dla "łazienka trawertyn i drewno"

Kamień i beton na ścianie – sposób na modne wnętrze
Marmury, trawertyny, piaskowce były synonimem luksusu. Zarówno kamień, jak i beton to materiały, które z łatwością da się połączyć z bardziej tradycyjnymi elementami wnętrzarskimi – takimi jak tkaniny, drewno czy tworzywa sztuczne. Z uwagi na materiał drewnopochodny, z którego są wykonane, nie zaleca się ich stosowania w pomieszczeniach wilgotnych, takich jak łazienka czy sauna. -
Jaki kamień wybrać do wnętrza? Poradnik
Przepięknie prezentuje się w kuchni, łazience i salonie. Drewno i płytki ceramiczne, mimo że pięknie wyglądają, nie są aż tak trwałe jak kamień naturalny. Jaki kamień do łazienki? W zależności od efektu warto wykorzystać marmur, onyx, granit czy trawertyn. **Trawertyn** idealnie imituje antyczną podłogę dodając wnętrzu przestronności czy elegancji. - jasna marmurowa podłoga i kominek w czarnym kamieniu... kominek w kamieniu naturalnym... jasna, błyszcząca granitowa podłoga
Czy łazienka w kamieniu naturalnym to dobry pomysł?
**Marmury, granity, trawertyny niezmiennie kojarzą się z luksusem. Drewno, szkło, laminaty będą przepięknie prezentować się w oprawie ponadczasowego dekoru. W łazience warto korzystać również z granitów czy trawertynów i dowolnie łączyć wszystkie rodzaje kamienia. Naturalny dekor jest bardziej odporny na uszkodzenia czy odbarwienia od płytek ceramicznych czy drewna. Kamień idealnie pasuje do drewna, ceramiki i innych materiałów. - łazienka z okrągłym oknem w marmurze... łazienka wykonana z kamienia naturalnego... łazienka w zielonym marmurze łazienka z kamienną wanną i ścianami z naturalnego kamienia... Jasny kamień idealnie nadaje się do małej łazienki łazienka wyłożona w całości w kamieniu naturalnym... Kamień możemy układać na całości lub fragmentach ścian kremowy kamień w łazience... Kamień naturalny doskonale nadaje się do nowoczesnych łazienek
Trendy: jakie płytki będą modne w nadchodzącym sezonie?
Płytki Form sprawdzą się zarówno przy aranżacji kuchni, jak też do wyznaczenia stref funkcyjnych w łazience. Kolekcję Glory charakteryzują mocne zarysowania, użylenia, które dają niesamowite wrażenie prawdziwego trawertynu. Kolekcja sprawdzi się zarówno w kuchni o sielskim klimacie, jak i w przytulnej oraz eleganckiej łazience. - salon minimalistyczny z płytkami z połyskiem... salon z podłogą gresową inspirowaną kamieniem... nowoczesna łazienka z kabiną walk-in i wytartymi płytkami
Drewno w łazience? To możliwe!
Drewno w łazience? Dlaczego zatem nie zaprosić drewna do łazienki? Jakie drewno wybrać do łazienki? Jak dbać o drewno w łazience? Drewno w łazience – jak je eksponować? - Umywalka nablatowa 45 cm Roca Urbi 1 A327225000 marki Roca TEKA Bateria umywalkowa TEKA Formentera 623310200 623310200 marki Teka
Jasne płytki w łazience, czyli prosty sposób na powiększenie przestrzeni
Jasne płytki w łazience, czyli prosty sposób na powiększenie przestrzeni... **Nawet bardzo mała łazienka może wyglądać pięknie i nowocześnie, jeśli tylko ubierzesz ją w odpowiednie barwy Łazienka to szczególna przestrzeń w domu. W jakim stylu zaaranżować niewielką łazienkę? By uzyskać efekt w stylu scandi dodaj do łazienki **elementy drewna**, zwróć uwagę na naturalne materiały i delikatne pastelowe tekstylia, nie zapomnij też o modnym, okrągłym lustrze zawieszonym na pasku. **Mniej znaczy więcej – oto prosty przepis na aranżację niewielkiej łazienki. - szara łazienka z wanną i kabiną walk-in... nowoczesna łazienka w odcieniach szarości ze srebrnymi akcentami... jasna łazienka, wanna z parawanem
Dlaczego warto dekorować wnętrze płytkami imitującymi drewno?
Dlaczego warto dekorować wnętrze płytkami imitującymi drewno? **Uwielbiamy drewno pod różnymi postaciami. Idealnie sprawdzi się w kuchniach, łazienkach, a nawet tarasach i balkonach. Drewno czy gres – co wybrać? ---------... ... Jeżeli marzysz o łazience w drewnie lub masz kuchnię otwartą na salon to płytki imitujące drewno są najlepszym rozwiązaniem - jasna podłoga z płytek cegłopodobnych w salonie... sypialnia z podłogą z płytek w odcieniu kremowym... sypialnia w jasnej tonacji
Urządzamy łazienkę - jak wybrać meble łazienkowe
Urządzamy łazienkę - jak wybrać meble łazienkowe... **Urządzając mieszkanie coraz więcej czasu i uwagi poświęcamy na aranżację łazienki Niedocenianym materiałem wykorzystywanym w łazienkach jest drewno. Drewno sprawdza się w każdym wnętrzu dając przy tym uczucie ciepła i przytulności oraz doskonale łączy się z innymi materiałami m.in ceramiką czy szkłem. Lustro to doskonała metoda na rozświetlenie łazienki. W szczególności małe łazienki czy łazienki na poddaszu potrzebują unikalnego wyposażenia. - Wybierając meble łazienkowe powinniśmy wziąć pod uwagę metraż łazienki oraz odpowiedzieć sobie na pytanie - "do czego ma służyć mebel w mojej łazience?". biała łazienka w stylu klasycznym, biała wanna wolnostojąca... umywalka nablatowa, białe płytki ścienne, szara doniczka... beżowe płytki ścienne, białe rolety rzymskie w łazience, zabudowana wanna
10 zalet podłogi imitującej drewno
W Cerrad połączono jakość gresu z pięknem naturalnego drewna. W efekcie możemy wykładać nim zarówno łazienki, salony, tarasy, a nawet elewacje budynku. W przeciwieństwie do drewna nie musi być impregnowany. Gres odporny jest na zabrudzenia, czego nie można powiedzieć o drewnie. Podłoga z trwałego gresu jest idealna dla osób uwielbiających magię drewna i marzących o łazience czy kuchni wyłożonych szlachetnym dekorem. - KOLEKCJA CORTONE... płytki gresowe imitujące drewno... KOLEKCJA CORTONE
Ciepły wygląd drewna wprost z salonu do łazienki i kuchni
Ciepły wygląd drewna wprost z salonu do łazienki i kuchni... **Uwielbiamy magię naturalnego drewna Laminaty – do złudzenia przypominające dębowe i sosnowe deski – goszczą w łazienkach i kuchniach, gwarantując fenomenalny wizualny efekt.**... ... Często obawiamy się dekorować wnętrza narażone na wilgoć i zabrudzenia drewnem Dzięki kolekcjom Impressive i Majestic w łazience czy kuchni nie jesteśmy skazani na zimne płytki ceramiczne lub kamień. Wodoodporne laminaty to świetne rozwiązanie dla silnie eksploatowanych pomieszczeń, takich jak łazienki i kuchnie. Z pewnością będą długie lata zdobiły posadzki łazienek i kuchni bez śladów użytkowania. - Nieszablonowe rozwiązanie do kuchni i łazienki... --... Wodoodporna podłoga laminowana Quick-Step doskonale odwzorowuje wygląd drewna z jego charakterystycznymi sękami, chropowatościami i rysunkiem słojów *"Drewno nadaje wnętrzu bardzo przytulnego wyglądu. Jest cieplejsza w dotyku niż płytki ceramiczne, co nie jest bez znaczenia w łazience. Projektanci Quick-Step, inspirując się drewnem z różnych stron świata, stworzyli szesnaście wzorów paneli. trwałe panele do kuchni... ciemna podłoga w kuchni... panele drewniane z laminatu
Drewno - ponadczasowy trend w aranżacji wnętrz
Drewno – ponadczasowy element wyposażenia wnętrz... ----... Faktura drewna pięknie wygląda nie tylko w salonie, ale i kuchni, łazience czy sypialni. W łazienkach również możemy odnaleźć elementy drewniane wykonane z egzotycznych odmian takich jak merbau, tek, iroko, badi. W łazience znajdzie swoje zastosowanie nie tylko na podłogach i ścianach. Drewniane szafki, blaty, konsole podumywalkowe ocieplą i optycznie powiększą małe wnętrze łazienki. - drewniany stół, białe deski podłogowe, białe ściany... biała kuchnia, drewniana podłoga, biała cegła, białe krzesła... biały salon, biała podłoga, czarny fotel, biała sofa
Postaw na detal w łazience
Postaw na detal w łazience... Ładnie urządzone wnętrze łazienki zależy nie tylko od dobrego projektu, wysokiej jakości materiałów i elementów wyposażenia, ale także od przemyślanych detali, które często przesądzają o efekcie końcowym Uproszczone wzornictwo płaskich, lekko wyprofilowanych form – prostokątnej rączki Quadro i okrągłej Seno będzie pasowało do minimalistycznego stylu nowoczesnej łazienki. Wolnostojące i montowane do ściany, wykonane z metalu, przezroczystego i piaskowanego szkła, drewna bambusowego, o linii klasycznej lub nowoczesnej – tak duża różnorodność z pewnością pozwoli na odpowiedni dobór do stylistyki pomieszczenia. - beżowe płytki w łazience, biała szafa w łazience, biały dywanik... białe płytki w łazience, zielone płytki w łazience, czarne płytki łazienkowe, okrągłe lustro bez ramy... lustro łazienkowe bez ramy, niebieski blat łazienkowy, beżowe płytki łazienkowe
Luksusowa łazienka w domowym zaciszu
Luksusowa łazienka w domowym zaciszu... **Łazienka to wyjątkowy punkt na mapie naszego domu – to przestrzeń intymnego relaksu i odpoczynku od biegnącej codzienności Jak urządzić łazienkę, która będzie rozpieszczała nasze zmysły? **... ... Jak zamienić zwykłą łazienkę w niezwykły salon kąpielowy? Płytki znakomicie sprawdzą się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i klasycznych, doskonale łączą się z drewnem i prostymi bryłami wyposażania, tworząc niewymuszony efekt hedonistycznej krainy przyjemności. **Luksusowa łazienka w domowym zaciszu to marzenie wielu z nas. -
Drewno, płytki czy panele: co wybrać na ogrzewanie podłogowe?
Drewno, płytki czy panele: co wybrać na ogrzewanie podłogowe? Mimo to na podłogówkę z płytkami ceramicznymi lub kamiennymi decydujemy się raczej w przypadku kuchni, łazienki i przedpokoju niż pokoju dziennego – tu wkraczamy już jednak na grunt upodobań estetycznych. Drewno – naturalnie! Panele są zbliżone grubością do płytek, natomiast drewno jest grubsze. Drewno klejone do podłoża można dyskretnie łączyć z płytkami. - drewniana podłoga, betonowa podłoga... drewniana podłoga, metalowe hokery, białe krzesła kuchenne, drewniane żaluzje... drewniana podłoga przy ogrzewaniu podłogowym
Co zamiast płytek w łazience?
Co zamiast płytek w łazience? A przynajmniej stosowane nie tak powszechnie i nie w łazience – farby i tapety, stal i drewno, szkło i „goły” beton. Drewna w łazience raczej unikamy niż po nie sięgamy, boimy się jego (nie)odporności na wilgoć oraz nietrwałości. drewno stanowiło tło naszej łazienki lub wypełniało przestrzeń za wanną, najlepiej wolnostojącą. Dwa, z takiego drewna to raczej niewykonalne. - STOŁEK Z DREWNA TEKOWEGO BIAŁY - HK LIVING marki Hk Living... UNFOLD black marki Muuto... Hidra/Art Ceram Tao 42 Umywalka nablatowa TA19 marki Hidra
Dom w Prowansji? Prowansja w domu! Czyli jak urządzić wnętrze w stylu prowansalskim
Styl prowansalski obficie wykorzystuje drewno i kamień, których połączenie doskonale prezentuje się zwłaszcza przy dekoracjach podłóg. Kąpiel wśród lawendy... ----... Płytkami, wykonanymi na przykład z trawertynu lub ceramiki, najlepiej pokryć części ścian narażone na kontakt z wodą. Uroku łazience dodadzą także przecierane, jasne meble w stylu shabby chic oraz biała armatura z niezabudowaną wanną, najlepiej stojącą na ozdobnych nóżkach. Ten styl oddziałuje na wszystkie zmysły, ważna jest w nim więc obecność kwiatów i ziół, nie tylko jako motywów dekoracyjnych tkanin, ceramicznych doniczek i wazonów czy wiklinowych koszy, ale także w postaci wypełniających wnętrza charakterystycznych zapachów, na przykład lawendy w łazience a ziół prowansalskich w kuchni. - biały regał z książkami, biała sofa, srebrny świecznik... drewniany stół ze zdobieniami... salon w stylu prowansalskim, biała sofa, narzuta w cienkie szare paski, kominek, zegar na ścianie
Jak zaaranżować nowoczesną łazienkę?
Jak zaaranżować nowoczesną łazienkę? **Urządzanie łazienki jest obecnie niezwykle wymagającym zadaniem. Z dominującą w trendach wnętrzarskich szarością i bielą bardzo dobrze korespondują dodatki z wciąż modnego drewna i kamienia. Z uwagi na swoje własności fizyczne, drewno w łazience powinno być wykorzystywane z dużą ostrożnością. Ten sam rezultat osiągniemy dzięki elementom drewna w podłodze. -
Łazienka z pomysłem - 10 propozycji od Homebook
**... Nowoczesne scandi w łazience... -- Oto doskonałe rozwiązanie do niewielkiej łazienki. Aby nieco ocieplić łazienkę, designer zdecydował się na półkę wykonaną z ciemnego drewna o widocznym usłojeniu. Łazienka w stylu Hamptons... --... Jasna, przestronna i pełna świeżości - taka jest właśnie łazienka w stylu Hamptons Warto również zwrócić uwagę na szykowną boazerię w stylu angielskim oraz wykończenia w kolorze naturalnego drewna. - Łazienka w stylu retro... --... Podobają Ci się łazienki w klimacie retro? Łazienka nowoczesna... --... Oto jasna łazienka utrzymana w bezpretensjonalnym stylu nowoczesnym Marmur w łazience... --... Łazienka inspirowana stylem art deco?
Wnętrza udekorowane naturą! Poznaj płytkę gresową inspirowaną drewnem i zobacz jak stworzyć piękne aranżacje!
Poznaj płytkę gresową inspirowaną drewnem i zobacz jak stworzyć piękne aranżacje! Co musi się znaleźć w klasycznej angielskiej łazience, a co w romantycznej francuskiej sypialni? Drewno! Z miłości do drewna i naturalnych materiałów powstała kolekcja marki Cersanit – I ♥ WOOD. Drewno – oprócz tego, że występuje na podłodze – gości też w formie mebli o nieskomplikowanej bryle pozbawionej wymyślnych detali. - Kolekcja Finwood... płytki gresowe imitujące drewno w otwartej kuchni, kuchnia industrialna, betonowy blat kuchenny... Kolekcja Chesterwood
Projektowanie łazienki w wirtualnej rzeczywistości
Projektowanie łazienki w wirtualnej rzeczywistości... **Projektowanie łazienki zawsze budzi duże emocje! Designerzy uznanej firmy KLUDI wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich, którzy marzą o łazience idealnej, stworzyli aplikację wirtualną KLUDI VR360. Dzięki temu nowatorskiemu narzędziu możesz w kilka chwil przenieść się w wirtualny świat, który na ekranie telefonu pozwoli Ci oglądać produkty KLUDI w rozmaitych aranżacjach 3D.**... ... Wirtualna łazienka Nie zabraknie tu zatem łazienek wykończonych drewnem i heksagonalnymi mozaikami, a także wanien na nóżkach czy designerskiego oświetlenia. --... Narzędzie KLUDI VR360 zostało stworzone z myślą o architektach, projektantach i dekoratorach wnętrz, a także klientach, którzy samodzielnie pragną wykreować zupełnie nową przestrzeń w swojej łazience - projektowanie łazienki w wirtualnej rzeczywistości... projektowanie łazienki w wirtualnej rzeczywistości... projektowanie łazienki w wirtualnej rzeczywistości

Ideabooki 2 ideabooki dla "łazienka trawertyn i drewno"

Forum 2 wątki dla "łazienka trawertyn i drewno"

Klasyka. Trawertyn i dąb naturalny. - zdjęcie od Ludwinowska Studio Architektury

Dzień dobry, jak nazywa się firma, która wykonała drewno ww tej łazience?

kamień w łazience

Witam, chciałabym zastosować naturalny kamień w łazience (granit, marmur lub trawertyn). W którym miejscu byłoby to najbardziej praktyczne ale i efektowne??? Czy można to połączyć z gresem imitującym drewno?