lustra 3d - pomysły, inspiracje z homebook

Wyszukiwania podobne do "lustra 3d"

więcej produktów »

Produkty 7861 produktów dla "lustra 3d"

Szafka wisząca z lustrem 80 3D panel Led White Elita 904608
Szafka wisząca 80 cm z lustrem, 3 drzwiczek uniwersalnych (prawe lub lewe), wyposażona w 6 półek regulowanych. Wykonana z materiałów wysokiej jakości, korpus lakierowany, front tafla lustra 3 mm zamontowana na płycie 16 mm laminowanej, zawiasy wypinane z funkcją cichego samodomyku.
Szafa 3d sosnowa Toskania
LUSTRO WYSOKIEJ JAKOŚCI - bardzo praktyczne lustro w szafie do sypialni. Przymierzaj ubrania i przeglądaj się w wbudowanym lustrze. Bardzo funkcjonalnym i dekoracyjnym elementem szafy jest duże lustro umieszczone w centralnym jej miejscu.Dzięki zastosowaniu lustra, szuflad i półek, szafa jest nie tylko bardzo pojemna i funkcjonalna ale ma również oryginalny wygląd.
Dubiel Vitrum Lustro Wenecja E30 LED 50 cm x 60 cm
Lustro Wenecja marki Dubiel Vitrum to innowacyjne lustro, które dzięki nowatorskiej konstrukcji oferuje wrażenie efektu 3D.Wyposażenie w oświetlenie LED o mocy 10 W jest dodatkowym atutem lustra.Lustro Wenecja sprawdzi się w pomieszczeniach, gdzie dbałość o detal i szyk jest na pierwszym miejscu.Wymiary: 50 cm x 60 cm.
Szafa 3d z drewna biała Toskania
LUSTRO WYSOKIEJ JAKOŚCI - lustro wmontowane w środkowe drzwi to bardzo przydatne rozwiązanie w każdej sypialni.
Dubiel Vitrum Lustro Wenecja LED 65 cm x 79 cm
Lustro Wenecja marki Dubiel Vitrum to innowacyjne lustro, które dzięki nowatorskiej konstrukcji oferuje wrażenie efektu 3D.Wyposażenie w oświetlenie LED o mocy 12 W jest dodatkowym atutem lustra.Lustro Wenecja sprawdzi się w pomieszczeniach, gdzie dbałość o detal i szyk jest na pierwszym miejscu.Wymiary: 65 cm x 79 cm.
Szafka wisząca z lustrem 100 3D panel Led White Elita 904609
Szafka wisząca 100 cm z lustrem, 3 drzwiczek uniwersalnych (prawe lub lewe), wyposażona w 6 półek regulowanych. Wykonana z materiałów wysokiej jakości, korpus lakierowany, front tafla lustra 3 mm zamontowana na płycie 16 mm laminowanej, zawiasy wypinane z funkcją cichego samodomyku.
Lustro prostokątne Cooke&Lewis Calshot 3D 65 x 80 cm z oświetleniem LED
Lustro LED to nowoczesny i praktyczny produkt... dzięki któremu Twoja łazienka stanie się jeszcze bardziej komfortowym pomieszczeniem Zapewni Ci ono bowiem dodatkowe oświetlenie... dlatego nawet jeśli Twoja łazienka jest ciemna... będziesz mógł w niej swobodnie wykonywać niezbędne zabiegi pielęgnacyjne
Zegar ścienny 3D duży do naklejenia na ścianę lustro srebrny Z3D-007DS
Model: Z3D-007DSKolor: SrebrnyWskazówki minutowa i godzinowa: wykonane z metaluMechanizm zegara wraz z obudowąŚrednica obudowy: 10,5 cmCyfry: wykonane z pianki EVA z taśmą samoprzylepną oraz cyfry z akrylu z powłoką lustrzanąSzablon: ułatwiający montaż zegara (do 120 cm średnicy)Haczyk: do zawieszenia mechanizmu zegaraInstrukcjaZasilany baterią: 1 x AA (brak w zestawie)Gwarancja: 24 miesiąceZegar ścienny do samodzielnego rozłożenia i przyklejenia na ścianę. Możesz sam zdecydować o rozmiarze zegara w zakresie od ok. 70 do 120 cm średnicy, bez utraty efektu wizualnego. Można stosować na wszystkich gładkich powierzchniach: ściany, plastiki, szkło, płytki itp. Bardzo prosty montaż za pomocą dołączonego szablonu. Zegar nada każdemu pomieszczeniu nowoczesnego i modnego wyglądu. Doskonały dodatek do mieszkania, biura czy restauracji. Świetnie sprawdzi się również jako prezent.
Zegar ścienny 3D duży do naklejenia na ścianę lustro srebrny 007MS
Model: Z3D-007MSKolor: SrebrnyWskazówki minutowa i godzinowa: wykonane z metaluMechanizm zegara wraz z obudowąŚrednica obudowy: 10,5 cmCyfry: wykonane z pianki EVA z taśmą samoprzylepną oraz cyfry z akrylu z powłoką lustrzanąSzablon: ułatwiający montaż zegara (do 120 cm średnicy)Haczyk: do zawieszenia mechanizmu zegaraInstrukcjaZasilany baterią: 1 x AA (brak w zestawie)Gwarancja: 24 miesiąceZegar ścienny do samodzielnego rozłożenia i przyklejenia na ścianę. Możesz sam zdecydować o rozmiarze zegara w zakresie od ok. 70 do 120 cm średnicy, bez utraty efektu wizualnego. Można stosować na wszystkich gładkich powierzchniach: ściany, plastiki, szkło, płytki itp. Bardzo prosty montaż za pomocą dołączonego szablonu. Zegar nada każdemu pomieszczeniu nowoczesnego i modnego wyglądu. Doskonały dodatek do mieszkania, biura czy restauracji. Świetnie sprawdzi się również jako prezent.
Toaletka 3D
Cechy i korzyści... Funkcjonalna toaletka z kolekcji 3D – idealne uzupełnienie aranżacji sypialni Do toaletki idealnie pasuje lustro z tej samej kolekcji.
Lustro prostokątne Cooke&Lewis Calshot 3D 80 x 50 cm z oświetleniem LED
Eleganckie lustro Calshot to element wykończeniowy... dzięki któremu Twoja łazienka stanie się atrakcyjnym i funkcjonalnym pomieszczeniem
Zegar ścienny 3D duży do naklejenia na ścianę lustro srebrny Z3D-001MS
Model: Z3D-001MSKolor: SrebrnyWskazówki minutowa i godzinowa: wykonane z metaluMechanizm zegara wraz z obudowąŚrednica obudowy: 10,5 cmCyfry: wykonane z pianki EVA z taśmą samoprzylepną oraz cyfry z akrylu z powłoką lustrzanąSzablon: ułatwiający montaż zegara (do 120 cm średnicy)Haczyk: do zawieszenia mechanizmu zegaraInstrukcjaZasilany baterią: 1 x AA (brak w zestawie)Gwarancja: 24 miesiące Zegar ścienny do samodzielnego rozłożenia i przyklejenia na ścianę. Możesz sam zdecydować o rozmiarze zegara w zakresie od ok. 70 do 120 cm średnicy, bez utraty efektu wizualnego. Można stosować na wszystkich gładkich powierzchniach: ściany, plastiki, szkło, płytki itp. Bardzo prosty montaż za pomocą dołączonego szablonu. Zegar nada każdemu pomieszczeniu nowoczesnego i modnego wyglądu. Doskonały dodatek do mieszkania, biura czy restauracji. Świetnie sprawdzi się również jako prezent.
Zegar ścienny 3D duży do naklejenia na ścianę lustro srebrny Z3D-002MS
Model: Z3D-002MSKolor: SrebrnyWskazówki minutowa i godzinowa: wykonane z metaluMechanizm zegara wraz z obudowąŚrednica obudowy: 10,5 cmCyfry: wykonane z pianki EVA z taśmą samoprzylepną oraz cyfry z akrylu z powłoką lustrzanąSzablon: ułatwiający montaż zegara (do 120 cm średnicy)Haczyk: do zawieszenia mechanizmu zegaraInstrukcjaZasilany baterią: 1 x AA (brak w zestawie)Gwarancja: 24 miesiące   Zegar ścienny do samodzielnego rozłożenia i przyklejenia na ścianę. Możesz sam zdecydować o rozmiarze zegara w zakresie od ok. 70 do 120 cm średnicy, bez utraty efektu wizualnego. Można stosować na wszystkich gładkich powierzchniach: ściany, plastiki, szkło, płytki itp. Bardzo prosty montaż za pomocą dołączonego szablonu. Zegar nada każdemu pomieszczeniu nowoczesnego i modnego wyglądu. Doskonały dodatek do mieszkania, biura czy restauracji. Świetnie sprawdzi się również jako prezent.
Zegar ścienny 3D duży do naklejenia na ścianę lustro srebrny Z3D-001DS
Model: Z3D-001DSKolor: SrebrnyWskazówki minutowa i godzinowa: wykonane z metaluMechanizm zegara wraz z obudowąŚrednica obudowy: 10,5 cmCyfry: wykonane z pianki EVA z taśmą samoprzylepną oraz cyfry z akrylu z powłoką lustrzanąSzablon: ułatwiający montaż zegara (do 120 cm średnicy)Haczyk: do zawieszenia mechanizmu zegaraInstrukcjaZasilany baterią: 1 x AA (brak w zestawie)Gwarancja: 24 miesiąceZegar ścienny do samodzielnego rozłożenia i przyklejenia na ścianę. Możesz sam zdecydować o rozmiarze zegara w zakresie od ok. 70 do 120 cm średnicy, bez utraty efektu wizualnego. Można stosować na wszystkich gładkich powierzchniach: ściany, plastiki, szkło, płytki itp. Bardzo prosty montaż za pomocą dołączonego szablonu. Zegar nada każdemu pomieszczeniu nowoczesnego i modnego wyglądu. Doskonały dodatek do mieszkania, biura czy restauracji. Świetnie sprawdzi się również jako prezent.
Lustro stojące Cristal 3D
Elementy lustra fazowane, faza 1,5 cm. Wymiar samego lustra: 36×136 cm. Grubość lustra: 5 cm. Gwarancja Na wszystkie nasze lustra dajemy 2 lata gwarancji.
Globo 84017-2 - LED Lustro z oświetleniem MARA LED/6,5W/230V
Lustro z wielkim podświetleniem LED.3D tworzy ciekawy efekt "głębi".Gdy nie świeci służy jako klasyczne lustro.Dzięki wysokiej ochronie IP, nadaje się do toalety.
Lustro Cristal 3D
Elementy lustra fazowane, faza 1,5 cm. To niezwykle czyste super białe lustra o znacznie wyższej przejrzystości szkła.  Wymiary Wymiar zewnętrzny: 70×150 cm Wymiar samego lustra: 46×126 cm Grubość lustra: 5 cm Czas realizacji: 14 dni roboczych Można zamówić lustro na inny wymiar. Gwarancja Na wszystkie nasze lustra dajemy 2 lata gwarancji.
Więcej inspiracji »

Inspiracje 3362 zdjęcia dla "lustra 3d"

Łazienka w stylu skandynawskim - zdjęcie od MIKOŁAJSKAstudio - Średnia łazienka w bloku bez okna, z prysznicem, z białymi płytkami, z czarnymi płytkami, z płytkami na ścianie, z lustrem na ścianie, z płytkami 3d, z wiszącą szafką pod umywalkę, z szafką pod umywalkę z drewnianym blatem, ze sztorcową / natynkową baterią, z jednouchwytową baterią, z odpływem liniowym, z prostokątną kabiną prysznicową, z nablatową umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z owalną umywalką, z białymi ścianami, z czarnymi ścianami, z płytkami na podłodze, z ledowym oświetleniem, z lampą wiszącą, styl skandynawski
Kawalerka w kamienicy - Mała łazienka w bloku bez okna, styl nowoczesny - zdjęcie od HOUSE DESIGN - Mała łazienka w bloku bez okna, z prysznicem, z wc, z beżowymi płytkami, z szarymi płytkami, z płytkami na ścianie, z lustrem na ścianie, z płytkami 3d, z wiszącą szafką pod umywalkę, z szafką pod umywalkę z szufladami, z naścienną / podtynkową baterią, z jednouchwytową baterią, z kabiną typu walk-in, z odpływem liniowym, z prostokątną kabiną prysznicową, z naszafkową umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z prostokątną umywalką, z wiszącą muszlą wc, z beżowymi ścianami, z szarymi ścianami, z płytkami na podłodze, z plafonem, styl nowoczesny
Dom jednorodzinny Łeba - Łazienka, styl glamour - zdjęcie od Atena Projektowanie wnętrz - Łazienka z płytkami na ścianie, z lustrem na ścianie, z płytkami 3d, z żyrandolem, styl glamour łazienka - lustro, swiece
Apartamenty prz Krasińskiego - Mała łazienka w bloku bez okna, styl industrialny - zdjęcie od 13 pracownia - Mała łazienka w bloku bez okna, z prysznicem, z wc, z szarymi płytkami, z czarnymi płytkami, z płytkami na ścianie, z lustrem na ścianie, z płytkami 3d, z naścienną / podtynkową baterią, z kabiną typu walk-in, z prostokątną kabiną prysznicową, ze stojącą umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z prostokątną umywalką, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z szarymi ścianami, z płytkami na podłodze, z ledowym oświetleniem, styl industrialny
mieszkanie dla singla - Średnia łazienka bez okna, styl minimalistyczny - zdjęcie od Tektura Studio - Średnia łazienka bez okna, z wanną i prysznicem, z wc, z płytkami imitującymi drewno, z płytkami na ścianie, z lustrem na ścianie, z płytkami 3d, z wiszącą szafką pod umywalkę, z szafką pod umywalkę z drewnianym blatem, ze sztorcową / natynkową baterią, z jednouchwytową baterią, z przyścienną wanną, z wanną w zabudowie , z wanną z prysznicem, z prostokątną wanną, z kabiną nawannową, z nablatową umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z owalną umywalką, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z białymi ścianami, z beżowymi ścianami, z płytkami na podłodze, z drewnianą podłogą, z sufitowym oświetleniem halogenowym , styl minimalistyczny
Toaleta gościnna - Mała łazienka w bloku bez okna - zdjęcie od Anna Wrona - Mała łazienka w bloku bez okna, z wc, z toaletą, z białymi płytkami, z szarymi płytkami, z płytkami na ścianie, z lustrem na ścianie, z płytkami 3d, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z białymi ścianami, z płytkami na podłodze, z ledowym oświetleniem
ŁAZIENKA OD NOWA CZYLI ZNACZĄCA METAMORFOZA - zdjęcie od OD NOWA - Mała łazienka z oknem, z wanną, z wc, z szarymi płytkami, z lustrem na ścianie, z farbą na ścianie, z płytkami 3d, z wiszącą szafką pod umywalkę, z szafką pod umywalkę z szufladami, ze sztorcową / natynkową baterią, z jednouchwytową baterią, z przyścienną wanną, z wanną w zabudowie , z naszafkową umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z prostokątną umywalką, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z szarymi ścianami, z płytkami na podłodze, z kinkietem, styl skandynawski
(Dom w okolicy Lublińca) Dom jednorodzinny 7 - Średnia łazienka z oknem, styl nowoczesny - zdjęcie od BAGUA Pracownia Architektury Wnętrz - Średnia łazienka z oknem, z wanną, z białymi płytkami, z szarymi płytkami, z płytkami na ścianie, z lustrem na ścianie, z płytkami 3d, z wiszącą szafką pod umywalkę, z szafką pod umywalkę z szufladami, ze sztorcową / natynkową baterią, z jednouchwytową baterią, z przyścienną wanną, z wanną w zabudowie , z prostokątną wanną, ze stojącą umywalką, z nablatową umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z owalną umywalką, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z białymi ścianami, z szarymi ścianami, z płytkami na podłodze, z żaluzjami, z sufitowym oświetleniem halogenowym , styl nowoczesny łazienka - zabudowa wanny... Ola - ok... łazienka - moja
Mieszkanie ze szczyptą klasyki - Mała łazienka w bloku bez okna, styl skandynawski - zdjęcie od Inside Story - Mała łazienka w bloku bez okna, z wanną, z prysznicem, z wc, z beżowymi płytkami, z szarymi płytkami, z fototapetą, z lustrem na ścianie, z płytkami 3d, ze stojącą szafką pod umywalkę, z naścienną / podtynkową baterią, ze sztorcową / natynkową baterią, z jednouchwytową baterią, z wanno-natryskową baterią, z przyścienną wanną, z wanną w zabudowie , z wanną z prysznicem, z prostokątną wanną, z deszczownicą, z kabiną nawannową, z nablatową umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z prostokątną umywalką, z wiszącą muszlą wc, z beżowymi ścianami, z szarymi ścianami, z drewnianą podłogą, z ledowym oświetleniem, z kinkietem, styl skandynawski
Dom w Przeszowicach - Średnia łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od A2 STUDIO pracownia architektury - Średnia łazienka z czarnymi płytkami, z płytkami na ścianie, z lustrem na ścianie, z betonem na ścianie, z płytkami 3d, z wiszącą szafką pod umywalkę, z naścienną / podtynkową baterią, z jednouchwytową baterią, z nablatową umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z prostokątną umywalką, z czarnymi ścianami, z szarymi ścianami, z betonową podłogą, z kinkietem, z sufitowym oświetleniem halogenowym , styl nowoczesny
eklektyczne powiązania - Średnia łazienka w bloku bez okna, styl eklektyczny - zdjęcie od LAVA Projektowanie Wnętrz - Produkt na zdjęciu: SA Cherbourg 57x6x57cm lustro ze sklepu bbhomeonline. Średnia łazienka w bloku bez okna, z wanną, z białymi płytkami, z płytkami na ścianie, z kamieniem dekoracyjnym na ścianie, z płytkami 3d, ze sztorcową / natynkową baterią, z jednouchwytową baterią, z wanno-natryskową baterią, z przyścienną wanną, z wanną w zabudowie , z prostokątną wanną, z nablatową umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z owalną umywalką, z białymi ścianami, z płytkami na podłodze, z ledowym oświetleniem, styl eklektyczny łazienka - kolory i płytki... dom - podloga sciana... lazienka - heksagony biala wanna okrągłe lustra
Łazienka 3D - Mała łazienka w bloku bez okna, styl nowoczesny - zdjęcie od Idea by Mag. - Mała łazienka w bloku bez okna, z prysznicem, z beżowymi płytkami, z płytkami na ścianie, z lustrem na ścianie, z wiszącą szafką pod umywalkę, ze sztorcową / natynkową baterią, z jednouchwytową baterią, z kabiną typu walk-in, z deszczownicą, z prostokątną kabiną prysznicową, z naszafkową umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z prostokątną umywalką, z beżowymi ścianami, z płytkami na podłodze, z ledowym oświetleniem, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Łazienka: Łazienka 3D - Mała łazienka w bloku bez okna, styl nowoczesny - Idea by Mag..
DOM W LESZNOWOLI - Duża łazienka na poddaszu w domu jednorodzinnym, styl nowoczesny - zdjęcie od design me too - Duża łazienka na poddaszu w domu jednorodzinnym, z wanną, z wc, z białymi płytkami, z szarymi płytkami, z płytkami imitującymi drewno, z płytkami na ścianie, z lustrem na ścianie, z płytkami 3d, ze stojącą szafką pod umywalkę, z szafką pod umywalkę z szufladami, ze sztorcową / natynkową baterią, z jednouchwytową baterią, z wanno-natryskową baterią, z przyścienną wanną, z wanną w zabudowie , z prostokątną wanną, ze stojącą umywalką, z nablatową umywalką, z naszafkową umywalką, z dwustanowiskową umywalką, z prostokątną umywalką, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z bidetem, z białymi ścianami, z szarymi ścianami, z płytkami na podłodze, z drewnianą podłogą, z sufitowym oświetleniem halogenowym , styl nowoczesny
(Sochaczew) Projekt domu jednorodzinnego 8 - Średnia łazienka na poddaszu w domu jednorodzinnym z oknem, styl nowoczesny - zdjęcie od BAGUA Pracownia Architektury Wnętrz - Średnia łazienka na poddaszu w domu jednorodzinnym z oknem, z wanną, z wc, z białymi płytkami, z szarymi płytkami, z płytkami na ścianie, z lustrem na ścianie, z farbą na ścianie, z płytkami 3d, ze stojącą szafką pod umywalkę, ze sztorcową / natynkową baterią, z jednouchwytową baterią, z przyścienną wanną, z wanną w zabudowie , z prostokątną wanną, z nablatową umywalką, z dwustanowiskową umywalką, z prostokątną umywalką, z białymi ścianami, z szarymi ścianami, z płytkami na podłodze, z kinkietem, styl nowoczesny łazienka - lustro... schody - g... łazienka - Wanna wychodząca z ymywalek
HOLA_11 - Średnia sypialnia małżeńska z balkonem / tarasem, styl nowoczesny - zdjęcie od HOLA DESIGN - Średnia sypialnia małżeńska z balkonem / tarasem, z lustrem, z tv, z drewnianym zagłówkiem, z beżowymi ścianami, z panelami 3d, z roletami, z zasłonami, z dywanem, z ciemną drewnianą podłogą, styl nowoczesny
mile widziana prostota - Mała łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od LAVA Projektowanie Wnętrz - Mała łazienka z wc, z toaletą, z szarymi płytkami, z czarnymi płytkami, z płytkami na ścianie, z lustrem na ścianie, z płytkami 3d, ze strukturą dekoracyjną na ścianie, z naścienną / podtynkową baterią, z jednouchwytową baterią, z wiszącą umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z owalną umywalką, ze stojącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z czarnymi ścianami, z żywicą epoksydową na podłodze, styl nowoczesny
apartament 200m2 Kraków Podgórze - Średnia łazienka bez okna, styl minimalistyczny - zdjęcie od tarna design studio - Średnia łazienka bez okna, z wanną, z wc, z szarymi płytkami, z płytkami imitującymi drewno, z płytkami na ścianie, z lustrem na ścianie, z płytkami 3d, ze stojącą szafką pod umywalkę, z szafką pod umywalkę z drewnianym blatem, ze sztorcową / natynkową baterią, z jednouchwytową baterią, z wanno-natryskową baterią, z wolnostojącą wanną, z owalną wanną, z nablatową umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z prostokątną umywalką, z wiszącą muszlą wc, z szarymi ścianami, z drewnianą podłogą, z sufitowym oświetleniem halogenowym , z lampą wiszącą, styl minimalistyczny Łazienka - Wypas kaloryfer... Szabl - Ściana... mieszkanko - sciana/lazienka
Bliźniak Poznań - metamorfoza - Łazienka, styl minimalistyczny - zdjęcie od BRZUSKArchitekt - Alicja Brzuska - Łazienka z szarymi płytkami, z lustrem na ścianie, z płytkami 3d, styl minimalistyczny
Średnia łazienka z oknem, styl nowoczesny - zdjęcie od Futurum Architecture - Średnia łazienka z oknem, z wanną i prysznicem, z szarymi płytkami, z płytkami na ścianie, z lustrem na ścianie, z płytkami 3d, z wiszącą szafką pod umywalkę, z szafką pod umywalkę z szufladami, ze sztorcową / natynkową baterią, z jednouchwytową baterią, z przyścienną wanną, z wanną w zabudowie , z prostokątną wanną, z nablatową umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z prostokątną umywalką, z białymi ścianami, z szarymi ścianami, z płytkami na podłodze, z roletami, z żyrandolem, styl nowoczesny
Mieszkanie 80m2 / Wiślane Tarasy, Kraków - Biuro, styl skandynawski - zdjęcie od INNers - architektura wnętrza - Produkt na zdjęciu: FRISK Szafa 3d z lustrem skandynawska/ KONSIMO. ze sklepu Konsimo.
Więcej artykułów »

Artykuły 67 artykułów dla "lustra 3d"

Ponadczasowe wnętrza dla naszych małych i dużych skarbów, czyli klasyka rządzi!
Royal Grey to inspiracja iście królewskiego stylu, w którym pikowanie pojawia się na tapicerowanym szczycie łóżka a dzięki technologii grawerowania 3D ma swoja kontynuację na meblach. Pojemne szafy z lustrem wewnątrz i dużymi szufladami u dołu, czy regały z półkami na książki i skrytkami na skarby z powodzeniem mogą towarzyszyć dziewczętom w każdym wieku. -
Inteligentny dom – zobacz 5 polskich pomysłów
MirroCool to polski start-up, który zmienia nasze spojrzenie w lustro (łazienkowe oraz te w przedpokoju). Gdy jest zaś nieaktywny, to lustro wygląda jak miliony przedmiotów z tej kategorii. Drukarki 3D zadomowiły się w studiach projektowych i pracowniach designerów już jakiś czas temu. -
Zaprojektuj kominek swoich marzeń
Nowatorska technologia 3D Opti-myst pozwala na doskonałe odwzorowanie iluzji płonącego ognia, dzięki **wygenerowaniu mgły wodnej** za pomocą ultradźwięków. Technika ta polega na wykorzystaniu luster, które ustawione względem siebie pod odpowiednim kątem zwielokrotniają wyświetlany obraz. -
Poradnik zakupowy: płytki do łazienki. Jak je wybrać, by stworzyć idealną aranżację?
Z uwagi na konieczność ograniczenia dekoracji, warto wzbogacić wystrój o płytki strukturalne, które wspólnie ze światłem wykreują fenomenalny spektakl, a ściana – z użyciem chociażby dekorów Opoczno z kolekcji PILLOW GAME white structure – stanie się powierzchnią 3D, która przyciągnie wzrok i nie będzie wymagała już stosowania żadnych innych zdobień. W duchu vintage warto wybrać efektowną mozaikę, która ozdobi przestrzenie wokół luster i wprowadzi mieszkańców w klimat rodem z paryskich dzielnic, a wnętrze wyposażyć w stylową wannę wolnostojącą oraz szerokie lustra. Imitują szlachetny marmur, tak jak propozycja CARRARA PULPIS, dzięki której aranżacja staje się kwintesencją elegancji i wyrafinowania, a ekskluzywne dodatki i duże tafle luster potęgują luksusowy charakter przestrzeni glamour. -
Jak optycznie powiększyć przestrzeń - sprawdzone sposoby
Świetnym sposobem na wydzielenie określonych stref są eleganckie moduły 3D. Mowa oczywiście o złudzeniu optycznym, jakie niosą ze sobą lustra i malowidła ścienne. Zasada jest jedna - im większe lustro, tym lepiej! - jasny mały salon z szarą sofą... mała sypialnia w stylu glamour... beżowy fotel i beżowa sofa z niebieskimi dodatkami
Jak urządzić nowoczesną białą kuchnię - 7 sposobów
Biała kuchnia w wersji 3D... ------------------------------... Prawdziwym hitem ostatnich miesięcy są wysokojakościowe kafelki ozdobione wzorami 3D Biel lustrem doprawiona... ------------------------------... Lustro w kuchni to pomysł śmiały i niesztampowy, który wygląda niezwykle interesująco Lustro w towarzystwie jasnych płaszczyzn znakomicie odbija światło, sprawiając, że wnętrze staje się o wiele jaśniejsze. - Cement Worn 1 MAT marki Tubądzin Hoker Surf Kokoon Design transparentny kod: BS00290SM marki Kokoon Design
Jak dopasować szafę do stylu mieszkania?
Efekt ten spotęgują duże tafle luster, które odbiją wiązki światła. Płaszczyzny z płyty laminowanej w odcieniach natury można uzupełnić o powierzchnie lakierowane wzbogacone o lustro, szkło lakierowane, a także aluminiowe profile i wstawki z przezroczystego szkła. Jako że kierunek lubi błyszczeć, warto zastosować szklane fronty lub wybrać warianty uzupełnione o lustro, co spotęguje aurę ekskluzywności i będzie zapewniać niesamowity miraż świateł. Interesująco prezentują się także wypełnienia 3D z motywami geometrycznymi lub roślinnymi, dzięki czemu pokój nie będzie potrzebował już żadnych ozdób, a powierzchnia frontów zamieni się w niebanalny akcent dekoracyjny. -
Wąska sypialnia – jak urządzić?
* **lustra**... ... Lustra, podobnie jak jasne kolory, optycznie powiększają metraż Lustra możemy powiesić zamiast obrazów W niewielkim wnętrzu nie sprawdzi się zatem kamień dekoracyjny łupany czy panele 3D. - Łóżko drewniane Tully 140x200 cm białe ze stelażem marki Lectus Łóżko drewniane Ottawa 160x200 biały marki Lectus Łóżko z pojemnikiem Veronica, 160x200, białe marki Lectus
Pomysł na małą sypialnię. 10 inspirujacych pomysłów na funkcjonalną i przytulną sypialnię
Dzięki takiemu rozwiązaniu pozbywamy się nadmiaru rzeczy z otoczenia, zbędnego bałaganu, a dzięki lustrom, które mogą być umieszczone na frontach szafy, dodamy sypialni centymetrów. Piękne tapety, fototapety, cegły dekoracyjne, panele 3d, kolorowe farby, struktury dekoracyjne znakomicie sprawdzą się w małym pokoju. Dobrym sposobem dodania przestrzeni jest zapełnienie ścian półkami z książkami, powieszenie ramek ze zdjęciami, obrazów lub małych luster. - sypialnia w odcieniach beżu, biurko ze starej maszyny do szycia, beżowa narzuta na łóżko, kremowe załony... neonowy napis na ścianie, sypialnia na poddaszu, szafa z lustrem... łóżko na antresoli, szafa z lustrem, drewniana podłoga, biurko pod antresolą
Geometryczne płytki w minimalistycznym wydaniu, czyli oryginalny detal w nowoczesnej łazience
Geometryczny efekt zapewnią **płytki 3D** o fakturze poziomych pasów, a także te przywodzące na myśl monochromatyczne szachownice. Warto również pomyśleć nad wykorzystaniem płytek o fakturze tworzącej efekt 3D – **odbicia światła** sprawią, że taki zestaw stworzy wyjątkowo **dekoracyjny efekt**. **Druciane lampy** czy lustro w charakterystycznej ramie, a także **miedziany stoliczek** zmieniający swoje zastosowanie w zależności od potrzeb w zupełności wystarczą. - By nieco złagodzić surowy wydźwięk aranżacji, warto wprowadzić do łazienki **drewno** – może to być rama lustra lub stylowe dodatki, pamiętaj jednak, by dekoracje były wielofunkcyjne i nie pełniły jedynie roli pięknych zbieraczy kurzu, które za jakiś czas odejdą w zapomnienie.
Beton architektoniczny w sypialni – trendy i inspiracje
Wystarczy dodać drewniane akcenty, lśniące lustra, miękkie tkaniny aby nadać przytulności i delikatności sypialni. Wśród nowości znajdziemy płyty 3D czy heksagonalne płytki z betonu. - Podobnie jak płyty 3D z betonu, stanowi ciekawą alternatywę dla tradycyjnych okładzin ściennych oraz elewacji. Nowością w ofercie Jadar są płyty 3D z betonu. Jednocześnie dopasujemy go do oryginalnego zagłówka wykonanego z płyt Symfonia lub 3D, jeśli zdecydujemy się na takie połączenie. beton za wezgłowiem łóżka... beton 3d jadar... kolorowy beton w sypialni
Jak urządzić kuchnię w kawalerce?
Zwróć uwagę na poniższe aranżacje - w pierwszej z nich bardzo ważną rolę odgrywa lustro, które skutecznie powiększa kameralną przestrzeń. Sprytne triki – podział stref, oświetlenie i lustra... ----------------------------------------------------------------... Czy wiesz, że w niewielkiej kawalerce tył kanapy może skutecznie wyznaczać granicę pomiędzy salonem a kuchnią? Efektownego przepierzenia można dokonać przy pomocy paneli 3D. - Industrialna LAMPA wisząca MAEVA MDM-2569/1 Italux metalowa OPRAWA zwis loft czarny marki Italux - %
8 pomysłów na oryginalne wykończenie ściany za łóżkiem w sypialni
W aranżacjach romantycznych najlepiej sprawdzi się lustro oprawione w dekoracyjną, postarzaną ramę, a nowoczesne stylizacje polubią intrygującą, lustrzaną mozaikę, którą przykleja się bezpośrednio do ściany. Obecnie dekoracje 3D układające się w wyrazy i sentencje są niezwykle modne – zwłaszcza w stylistyce skandynawskiej. -
Metamorfoza salonu. Jak odmienić wnętrze za pomocą tkanin i dodatków?
Jeśli znudzi Ci się sztuka, jej miejsce może zająć kolekcja niewielkich zwierciadeł, modne dekoracje 3D albo kolorowy szablon. Nut kolonialnych dodadzą wnętrzu figurki zwierząt, parawan z egzotycznego drewna i poduszki ze skóry, natomiast do prowansalskiej chatki przeniosą Cię kompozycje z lawendy, romantyczny lampion i lustro w pobielanej ramie. - Poszewka dekoracyjna - ZygZak - Mint marki Little Dreams SKÓRA OWCZA marki Be Pure
14 pomysłów na oryginalną dekorację ściany
Panele 3d... ----... Lustra... ----... Lustra możemy powiesić w każdym praktycznie miejscu od łazienki, kuchni po przedpokój czy salon. Różnej wielkości lustra powieszone w łazience czy salonie możemy połączyć z ciekawie pomalowaną ścianą. Innym pomysłowym rozwiązaniem są lustra robione na wymiar pokoju o ciekawym mozaikowym wykończeniu. - mozaika w kuchni... płytki w łazience ułożone we wzór, lustro podświetlane... dekor w łazience
Czysta łazienka - 5 sposobów na szybkie porządki
Sposób na brudne fugi... --... W międzyczasie dokładnie przetrzyj lustra - Szczotka do toalet CZARNA - A3-116-90508 marki Sanco... Przycisk chrom Grohe Skate Cosmopolitan 38732000 marki Grohe... Zuiver :: Lustro BANDIT Ø60cm miedziane marki Zuiver białe meble łazienkowe, czarne płytki ścienne, okrągłe lustro... fototapeta w łazience, okrągłe lustro łazienkowe, drewniany blat podumywalkowy... czarna umywalka, szare drzwi, czarna szafka z połyskiem, biały blat
Salonowa tajemnica: ciemne odcienie ścian wracają do łask
Jeżeli na ścianach w kolorze biskupim, zawiesisz lustra lub obrazy w dekoracyjnych, złotych ramach, wnętrze natychmiast zachwyci iście pałacowym obliczem. - Żyrandol kryształowy EMPORIA W-E 0910/6 CH
Jak dobrać akcesoria do stylu łazienki? Zobacz 4 wyjątkowe aranżacje!
Designerska lampa złożona z dekoracyjnych żarówek dobrze oświetla „strefę” z dwoma lustrami – dużym, okrągłym w czarnej oprawie, oraz lusterkiem kosmetycznym o składanym ramieniu, przymocowanym do ściany (model Novatorre firmy Ferro). Shabby chic, czyli dodatki z duszą... --... Biała, przecierana rama okrągłego lustra z kolejnej aranżacji budzi skojarzenia z nawiązującym do tradycji stylem shabby chic Obok lustra i dużej nablatowej umywalki umieszczono praktyczny, mocowany do ściany pojemnik kosmetyczny Novatorre Metalia – wykończony chromem, z przeźroczystą szklaną częścią i metalowym uchwytem. -
Co liczy się w dobrze zaprojektowanej łazience?
Lampy warto umiejscowić obok lustra i pod sufitem, tak aby oświetlić całe wnętrze miłym dla oka blaskiem. Dla tych, którzy uwielbiają blask i przestrzeń dobrym pomysłem może okazać się szklana tafla lustra. - Może okazać się, że wygodny pawlacz, dodatkowa szafka, regał albo pojemnik wiszący zaraz obok lustra pomieści wszystkie akcesoria – płyny do prania, zapasowe mydła i to co chcemy mieć pod ręką.
Planujemy remont łazienki – jak się do niego odpowiednio przygotować?
Na tym etapie dopasujmy do swoich potrzeb także oświetlenie – pamiętajmy, by w obszarze łazienkowego lustra znalazło się gniazdko. W łazience nie powinno zabraknąć lustra oraz pojemników na kosmetyki i przybory toaletowe . -
Więcej profili »

Specjaliści 37 profili specjalistów

Elite Diversa Artistic Frames & Craft

Elite Diversa Artistic Frames & Craft

Firma ELITE DIVERSA oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie artystycznej oprawy obrazów, grafik, fotografii, luster, pozłotnictwa oraz zabezpieczania dzieł sztuki przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Jako jedni z nielicznych zajmujemy się ...

Vitrum System

Vitrum System

Vitrum System to firma oferująca szeroki wachlarz usług remontowo – budowlanych. Zajmujemy się aranżacją wnętrz oraz remontami mieszkań, biur jak i pomieszczeń użyteczności publicznej. Priorytetem jest dla nas terminowość wykonania naszych prac. ...

Glass House sp. z o.o.

Glass House sp. z o.o.

Firma „Glass House” powstała w 1997 roku w Krakowie. Specjalizujemy się w produkcji drzwi szklanych i kabin prysznicowych ze szkła. Wśród naszych propozycji są drzwi montowane do ościeżnicy lub bezpośrednio do muru, drzwi przesuwne, zarówno w syst ...

Więcej wątków »

Forum 68 wątków dla "lustra 3d"

Butelkowa zieleń we wnętrzu - zdjęcie od marengo-architektura

Gdzie można kupić taką tapetę?Dziękuję

Projekt łazienki w Krakowie - zdjęcie od marengo-architektura

Mogę prosić o nazwę kinkietu nad lustrem?

Pomysł na aranżację sypialni

Głównym problemem w aranżacji tej sypialni był brak miejsca na postawienie telewizora. Duże, imponujace okna na dwóch ścianach świetnie doświetliły sypialnię, ale zdecydowanie utrudniły lokalizację telewizora. W tej sytuacji zaproponowałam Klientom p ...