lustra katowice - pomysły, inspiracje z homebook

Wyszukiwania podobne do "lustra katowice"

więcej produktów »

Produkty 3163 produkty dla "lustra katowice"

LUSTRO PROSTOKĄTNE GLAMOUR MAROKO SREBRNE MDF
Prostokątne lustro dekoracyjne wykonane w stylu Glamour.  Charakterystyczną cechą lustra są marokańskie zdobienia. Takie lustro nada niepowtarzalnego klimatu w każdym pomieszczeniu.
Półka łazienkowa szklana Scala z efektem lustra
Półka łazienkowa szklana Scala z efektem lustra
Mocowanie lustra Diall
Mocowanie lustra Diall to zestaw praktycznych akcesoriów przeznaczonych do prawidłowego montażu lustra na ścianie. Montaż lustra z prezentowanym produktem jest łatwy i sprawnie przebiega. Mocowanie z tworzywa sztucznego zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie lustra do płaszczyzny ściany.
LUSTRO DREWNIANE SZARE OKIENKO SHABBY CHIC
Prostokątne ścienne lustro dekoracyjne wykonane w stylu Shabby Chic. Takie lustro nada niepowtarzalnego klimatu w każdym pomieszczeniu. Wymiary: Wysokość : 93cm Szerokość: 62cm Głębokość: 10cm Szerokość bez półki i zdobień: 56cm Szerokość po rozłożeniu drzwiczek: 83cm Tafla lustra: 46x42cm
Mocowanie lustra 22 mm
Element przyda Ci się w czasie wyposażania wnętrza... ponieważ przeznaczony jest do zamocowania lustra
Nakładka z lustra Smart
Cechy i korzyści... Nakładka pełniąca funkcję lustra - praktyczne uzupełnienie mebla
Philips LED lampa Mahogany 38829/17/P1 9,5W, BEZPŁATNY ODBIÓR: WARSZAWA, WROCŁAW, KATOWICE, KRAKÓW!
Oprawa Roomstylers Mahogany rozjaśni lustro lub zaakcentuje twoją grafikę stosując ciepłe, białe światło LED.
System mocowania lustra 8 x 16 VENTI
System mocowania lustra 8 x 16 VENTI
Kinkiet do lustra AGNES 40 x 5
Kinkiet do lustra AGNES 40 x 5
Kinkiet do lustra LUPO 2 30 x 4
Kinkiet do lustra LUPO 2 30 x 4
Kinkiet do lustra LUPO 1 30 x 4
Kinkiet do lustra LUPO 1 30 x 4
Kinkiet do lustra ALIS 30 x 5
Kinkiet do lustra ALIS 30 x 5
Więcej inspiracji »

Inspiracje 426 zdjęć dla "lustra katowice"

Parkowej, Katowice - Duża biała szara sypialnia małżeńska, z toaletką, z lustrem, z komodą, z tapicerowanym zagłówkiem, z farbą na ścianie, z obrazami na ścianie, ze sztukaterią na ścianie, z zasłonami, z dywanem, z jasną drewnianą podłogą, styl klasyczny
Apartament w Katowicach - zdjęcie od BEFORECONCEPT COŚ INNEGO;] APARTAMENT W KATOWICACH - Produkt na zdjęciu: Lustro w Ramie Satyna 8 mm 60, 80, 100 ze sklepu hashi meble łazienkowe. www.beforeconcept.pl Apartament pod wynajem w Katowicach Aranżacje wnętrz - Łazienka: Apartament w Katowicach - BEFORECONCEPT. pomysły - aura... ŁAZIENKA - czarny sufit... dom - płytki za lustrem nowe mieszkanie - łazienka... Łazienki - qw... lazienka - oswietlenie
Łazienka / apartament Katowice / 11m2 - Średnia biała łazienka jako domowe spa, styl nowoczesny - zdjęcie od Laura Zubel ARCHITEKT WNĘTRZ Łazienka / apartament Katowice / 11m2 - Średnia biała łazienka jako domowe spa, z wanną, z fototapetą, z lustrem na ścianie, z farbą na ścianie, z wiszącą szafką pod umywalkę, z szafką pod umywalkę z drewnianym blatem, z naścienną / podtynkową baterią, z jednouchwytową baterią, z wanno-natryskową baterią, z wolnostojącą wanną, z owalną wanną, z nablatową umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z owalną umywalką, z płytkami na podłodze, z kamienną podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Łazienka: Łazienka / apartament Katowice / 11m2 - Średnia biała łazienka jako domowe spa, styl nowoczesny - Laura Zubel ARCHITEKT WNĘTRZ.
Aranżacja łazienki Katowice - zdjęcie od 3ESDESIGN Aranżacja łazienki Katowice - Średnia łazienka na poddaszu w domu jednorodzinnym z oknem, z prysznicem, z wc, z dużym lustrem, z toaletą, z białymi płytkami, z płytkami na ścianie, z lustrem na ścianie, z drewnem na ścianie, z płytkami 3d, z wiszącą szafką pod umywalkę, ze sztorcową / natynkową baterią, z jednouchwytową baterią, z narożną kabiną prysznicową, z kabiną typu walk-in, z odpływem liniowym, z prostokątną kabiną prysznicową, z nablatową umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z prostokątną umywalką, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z płytkami na podłodze, z drewnianą podłogą, z kinkietem, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Łazienka: Aranżacja łazienki Katowice - 3ESDESIGN.
BLUE & LEMON metamorfoza - Kuchnia, styl skandynawski - zdjęcie od KLIFF DESIGN BLUE & LEMON metamorfoza - W łazience zagospodarowano jedną ścinę pod zabudowę meblową z górnymi szafkami z lustrem, chowając tym samym wszystkie niezbędne ‚łazienkowe’ przybory łącznie z koszem na ubrania do prania. Na końcu pomieszczenia ustawiono blat barowy z dwoma hokerami, co pozwala Właścicelom spożywać poranną kawę rozkoszując się piękną panoramą Katowic.
Projekt małej łazienki w mieszkaniu - zdjęcie od Za murami za dachami Projekt małej łazienki w mieszkaniu - Produkt na zdjęciu: Umywalka wpuszczana okrągła 36 cm - DARMOWY ODBIÓR w 22_MIASTACH: Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Katowice, Lublin, Białystok, Rzeszów i więcej ze sklepu NiebieskaLazienka.pl. Szerokie lustro dodatkowo optycznie powiększa przestrzeń.
Mieszkanie w Katowicach - Spacja Studio - zdjęcie od Spacja Studio Mieszkanie w Katowicach - Średnia biała czarna łazienka z wc, z czarnymi płytkami, z płytkami na ścianie, z lustrem na ścianie, z farbą na ścianie, ze stojącą umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z prostokątną umywalką, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z płytkami na podłodze, styl minimalistyczny Aranżacje wnętrz - Łazienka: Mieszkanie w Katowicach - Spacja Studio - Spacja Studio.
Kuchnia w stylu skandynawskim - Mały szary biały salon z jadalnią, styl skandynawski - zdjęcie od OES architekci Kuchnia w stylu skandynawskim - Mały szary biały salon z jadalnią, ze strefą wypoczynku, z narożnikiem, z beżową sofą / narożnikiem, z cegłą na ścianie, z farbą na ścianie, z lustrem , z zasłonami, z żaluzjami, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, styl skandynawski Projekt Kuchni i salonu w Katowicach
mieszkanie ul. Palacza - Mała szara łazienka w bloku bez okna, styl nowoczesny - zdjęcie od Kara design. Pracownia projektowa Karolina Pruszewicz mieszkanie ul. Palacza - Produkt na zdjęciu: Vasco TULIPA PIONOWA - TV1 360 x 2000 kolor: biały - odbiór osobisty: Kraków, Warszawa, Świebodzin, Katowice, Wrocław, Rzeszów ze sklepu Gnsbud.pl. Mała szara łazienka w bloku bez okna, z wanną, z wanną i prysznicem, z wc, z szarymi płytkami, z płytkami imitującymi beton, z płytkami na ścianie, z lustrem na ścianie, z wiszącą szafką pod umywalkę, ze sztorcową / natynkową baterią, z jednouchwytową baterią, z przyścienną wanną, z wanną w zabudowie , z nablatową umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z owalną umywalką, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, styl nowoczesny generalny remont w mieszkaniu w bloku z lat 60-tych
Katowice - Mała łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od Karolina Czapla Katowice - Mała łazienka z wanną, z szarymi płytkami, z płytkami na ścianie, z lustrem na ścianie, z tapetą, ze stojącą szafką pod umywalkę, z szafką pod umywalkę z szufladami, ze sztorcową / natynkową baterią, z jednouchwytową baterią, z narożną wanną, z przyścienną wanną, z wanną w zabudowie , z wanną z prysznicem, z prostokątną wanną, z podblatową umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z prostokątną umywalką, z płytkami na podłodze, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Łazienka: Katowice - Mała łazienka, styl nowoczesny - Karolina Czapla.
Mieszkanie z marmurem, Katowice 80 m2 - Średnia biała łazienka bez okna, styl minimalistyczny - zdjęcie od TIKA Mieszkanie z marmurem, Katowice 80 m2 - Średnia biała łazienka bez okna, z wanną i prysznicem, z wc, z białymi płytkami, z płytkami na ścianie, z lustrem na ścianie, z marmurem na scianie, z naścienną / podtynkową baterią, z jednouchwytową baterią, z przyścienną wanną, z wanną z prysznicem, z prostokątną wanną, z kabiną nawannową, z wiszącą umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z prostokątną umywalką, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z płytkami na podłodze, z ledowym oświetleniem, styl minimalistyczny Aranżacje wnętrz - Łazienka: Mieszkanie z marmurem, Katowice 80 m2 - Średnia biała łazienka bez okna, styl minimalistyczny - TIKA.
Mieszkanie dwupoziomowe - Katowice - Duża szara łazienka, styl skandynawski - zdjęcie od Cube Mieszkanie dwupoziomowe - Katowice - Duża szara łazienka z prysznicem, z wc, z kolorowymi płytkami, z płytkami imitującymi drewno, z płytkami na ścianie, z lustrem na ścianie, z betonem na ścianie, z wiszącą szafką pod umywalkę, z szafką pod umywalkę z drewnianym blatem, ze sztorcową / natynkową baterią, z jednouchwytową baterią, z kabiną typu walk-in, z odpływem liniowym, z deszczownicą, z nablatową umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z prostokątną umywalką, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z płytkami na podłodze, z drewnianą podłogą, z ledowym oświetleniem, z sufitowym oświetleniem halogenowym , z lampą wiszącą, styl skandynawski Aranżacje wnętrz - Łazienka: Mieszkanie dwupoziomowe - Katowice - Duża szara łazienka, styl skandynawski - Cube. Pomysły - lustro!
Mieszkanie w Katowicach 2 - Spacja Studio - zdjęcie od Spacja Studio Mieszkanie w Katowicach 2 - Średni szary biały salon z bibiloteczką, ze strefą wypoczynku, z narożnikiem, z biblioteczką, z turkusową sofą / narożnikiem, z półkami, z zasłonami, z jasną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Wnętrza mieszkania w Katowicach prezentują jasny, ale zdecydowany charakter. Jej wysoka część przechodzi płynnie w zabudowę przedpokoju, której fronty zostały wykończone lustrem w celu optycznego powiększenia wąskiego holu. Lustro znalazło się również na ścianie z drzwiami do WC, gdzie odbija światło z okna kuchennego i dodatkowo doświetla przedpokój. Aranżacje wnętrz - Salon: Mieszkanie w Katowicach 2 - Spacja Studio - Spacja Studio.
Katowice. - Mały biały salon z jadalnią, ze strefą wypoczynku, z sofą , z miejscem do pracy, z białą sofą / narożnikiem, z farbą na ścianie, z obrazami, ze sztukaterią, z lustrem , z firanami, z zasłonami, z jasną drewnianą podłogą, styl nowojorski Mieszkanie 64m2 Katowice.
Szara łazienka - Średnia biała brązowa szara łazienka w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, styl skandynawski - zdjęcie od OES architekci Szara łazienka - Średnia biała brązowa szara łazienka w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, z prysznicem, z wc, z beżowymi płytkami, z szarymi płytkami, z płytkami imitującymi drewno, z płytkami imitującymi beton, z płytkami na ścianie, z lustrem na ścianie, z wiszącą szafką pod umywalkę, z naścienną / podtynkową baterią, z jednouchwytową baterią, z kabiną typu walk-in, z odpływem liniowym, z deszczownicą, z naszafkową umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z prostokątną umywalką, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z płytkami na podłodze, z kinkietem, styl skandynawski Projekt wnętrz mieszkania w Katowicach
ŁAZIENKA W KATOWICACH - Łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od Architekt Anna Maj ŁAZIENKA W KATOWICACH - Aby optycznie powiększyć przestrzeń łazienki, zaprojektowano taflę lustra na całej długości ściany oraz zdecydowano o przeniesieniu grzejnika na drugą ścianę. W toalecie zdecydowano się na zastosowanie dwóch tafli lustra, na sąsiadujących ścianach, aby optycznie powiększyć pomieszczenie. Aranżacje wnętrz - Łazienka: ŁAZIENKA W KATOWICACH - Łazienka, styl nowoczesny - Architekt Anna Maj .
ŁAZIENKA W KATOWICACH - Łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od Architekt Anna Maj ŁAZIENKA W KATOWICACH - Aby optycznie powiększyć przestrzeń łazienki, zaprojektowano taflę lustra na całej długości ściany oraz zdecydowano o przeniesieniu grzejnika na drugą ścianę. W toalecie zdecydowano się na zastosowanie dwóch tafli lustra, na sąsiadujących ścianach, aby optycznie powiększyć pomieszczenie. Aranżacje wnętrz - Łazienka: ŁAZIENKA W KATOWICACH - Łazienka, styl nowoczesny - Architekt Anna Maj .
NOWOCZESNE MIESZKANIE W KATOWICACH - Łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od Architekt Anna Maj NOWOCZESNE MIESZKANIE W KATOWICACH - Łazienka, styl nowoczesny... ... Projekt mieszkania w Katowicach, zakładał stworzenie funkcjonalnego i bardzo przytulnego wnętrza pod wynajem W przedpokoju umieszczono szafkę na buty oraz duże lustro ścienne. Aranżacje wnętrz - Łazienka: NOWOCZESNE MIESZKANIE W KATOWICACH - Łazienka, styl nowoczesny - Architekt Anna Maj .
Mieszkanie w Katowicach 2 - Spacja Studio - zdjęcie od Spacja Studio Mieszkanie w Katowicach 2 - Salon, styl nowoczesny Wnętrza mieszkania w Katowicach prezentują jasny, ale zdecydowany charakter. Jej wysoka część przechodzi płynnie w zabudowę przedpokoju, której fronty zostały wykończone lustrem w celu optycznego powiększenia wąskiego holu. Lustro znalazło się również na ścianie z drzwiami do WC, gdzie odbija światło z okna kuchennego i dodatkowo doświetla przedpokój. Aranżacje wnętrz - Salon: Mieszkanie w Katowicach 2 - Spacja Studio - Spacja Studio.
Mieszkanie w Katowicach 2 - Spacja Studio - zdjęcie od Spacja Studio Mieszkanie w Katowicach 2 - Mała biała sypialnia małżeńska, z szafą, z tapicerowanym zagłówkiem, styl nowoczesny Wnętrza mieszkania w Katowicach prezentują jasny, ale zdecydowany charakter. Jej wysoka część przechodzi płynnie w zabudowę przedpokoju, której fronty zostały wykończone lustrem w celu optycznego powiększenia wąskiego holu. Lustro znalazło się również na ścianie z drzwiami do WC, gdzie odbija światło z okna kuchennego i dodatkowo doświetla przedpokój. Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Mieszkanie w Katowicach 2 - Spacja Studio - Spacja Studio.
Więcej artykułów »

Artykuły 21 artykułów dla "lustra katowice"

W jakim stylu urządzić łazienkę?
W salonach Max-Fliz – w Krakowie, Katowicach oraz Wrocławiu – zadanie będzie ułatwione, bo to miejsca pełne stylu. Nowatorskie łączenie materiałów, jak surowy gres COVER z kolekcji MaxHome zestawiony z wyraźnymi akcentami w postaci luster oraz oryginalnych dodatków to przepis na wyważoną i nietuzinkową aranżację we współczesnym stylu. Idealne wręcz wydają się być gładkie ściany i lśniące jasne płaszczyzny – jak te z kolekcji BIANCO STONE BRILLO przypominjącej marmur – które udekorowane stonowanymi dodatkami, jak lustra w prostych ramach oraz połyskującym blaskiem armatury o nietuzinkowym kształcie stworzą trio pełne wykwintności oraz szyku. Na ścianach łazienki retro powinny zawisnąć lustra umieszczone w masywnych ramach, a podłogę pokryć kwadratowe białe i czarne płytki ułożone na kształt szachownicy. -
Jasne płytki w łazience, czyli prosty sposób na powiększenie przestrzeni
Szeroki wybór płytek znajdziesz w salonach stacjonarnych marki MAX-FLIZ w Krakowie, Katowicach, a także we Wrocławiu – sprawdź, jak wybrać te idealne dla Twojej łazienki! By uzyskać efekt w stylu scandi dodaj do łazienki **elementy drewna**, zwróć uwagę na naturalne materiały i delikatne pastelowe tekstylia, nie zapomnij też o modnym, okrągłym lustrze zawieszonym na pasku. Po wybór idealnych płytek wybierz się do jednego z salonów stacjonarnych marki MAX-FLIZ, znajdujących się w Krakowie, Katowicach i we Wrocławiu.** -
Czysta łazienka - 5 sposobów na szybkie porządki
Sposób na brudne fugi... --... W międzyczasie dokładnie przetrzyj lustra - Szczotka do toalet CZARNA - A3-116-90508 marki Sanco... Przycisk chrom Grohe Skate Cosmopolitan 38732000 marki Grohe... Zuiver :: Lustro BANDIT Ø60cm miedziane marki Zuiver białe meble łazienkowe, czarne płytki ścienne, okrągłe lustro... fototapeta w łazience, okrągłe lustro łazienkowe, drewniany blat podumywalkowy... czarna umywalka, szare drzwi, czarna szafka z połyskiem, biały blat
Co liczy się w dobrze zaprojektowanej łazience?
Lampy warto umiejscowić obok lustra i pod sufitem, tak aby oświetlić całe wnętrze miłym dla oka blaskiem. Dla tych, którzy uwielbiają blask i przestrzeń dobrym pomysłem może okazać się szklana tafla lustra. - Może okazać się, że wygodny pawlacz, dodatkowa szafka, regał albo pojemnik wiszący zaraz obok lustra pomieści wszystkie akcesoria – płyny do prania, zapasowe mydła i to co chcemy mieć pod ręką.
Salonowa tajemnica: ciemne odcienie ścian wracają do łask
Jeżeli na ścianach w kolorze biskupim, zawiesisz lustra lub obrazy w dekoracyjnych, złotych ramach, wnętrze natychmiast zachwyci iście pałacowym obliczem. - Żyrandol kryształowy EMPORIA W-E 0910/6 CH poduszka dekoracyjna Velvet - Black Red White marki Brw Farba Do Wnętrz Szkarłatna Róża 5L Dulux marki Psb
Wszystko na swoim miejscu. Jak uporządkować przestrzeń w łazience?
Szafka z lustrem – czy warto taką kupić? ----... ... W każdej łazience powinno być lustro Oprócz funkcjonalności lustra zyskamy dodatkowe miejsce do przechowywania. Ciekawym rozwiązaniem są lustra z przymocowanymi półkami. Lustro i szafka nie muszą spełniać swojej roli tylko nad umywalką. -
Jak odnowić stare lustro?
**Potrzebujemy:**... ----... * lustra W pierwszym kroku powinniśmy skupić się na kształcie lustra. Wyczyść dokładnie powierzchnię swojego lustra, aby pozbyć się z niego wszelkich zabrudzeń oraz odcisków palców. W przypadku powyższego lustra grubość wycinanych linii to ok. 3mm. Spryskaj swoje lustro złotym sprayem, zachowując odległość od lustra zalecaną przez producenta preparatu. -
Aranżacja małej toalety. Jak urządzić funkcjonalną przestrzeń?
„Rozwiązania takie jak szafka podumywalkowa, szafka z lustrem nad umywalką lub szafka nad stelażem WC pomogą utrzymać porządek” – podkreśla Justyna Zborowska, koordynator PR firmy KOŁO. „Starym, sprawdzonym sposobem, jest zastosowanie dużego lustra. Nie stawiajmy ograniczeń światłu, powinno się ono swobodnie odbijać od frontów, ścian czy luster. Ona oraz jasne kolory i wielkie lustra. - mała łazienka, białe płytki łazienkowe, szare ściany... białe kafelki, czarne kafelki, białe płytki w czarne kropki... mała łazienka, lustro bez ramy, wąska szafka łazienkowa
Jak urządzić mały salon?
Lustra są dość popularnym sposobem na powiększanie małej przestrzeni, dlatego nadają się idealnie do optycznego powiększenia małego salonu. Warto jednak zwrócić uwagę, aby nie montować lustra w miejscu w którym jego odbicie rozpraszałoby nasza uwagę. - DC Silvy 26x13.5cm wall lamp marki Diga Colmore Venlo Bv
Sposób na małą łazienkę
Wciąż aktualnym sposobem na schowanie drobnych przedmiotów w łazience jest też zastosowanie szafki za lustrem. W osiągnięciu głębi i efektu trójwymiarowości ścian nieocenione okażą się duże lustra oświetlone za pomocą designerskich kinkietów, punktowych lamp lub zestawów diodowych. - mała łazienka, drewniany blat łazienkowy, wiklinowy kosz... biała mozaika w łazience, okrągła umywalka nablatowa, wanna ze szklanym parawanem... mała łazienka w stylu industrialnym, umywalka nablatowa, cegła naturalna w łazience
Jak urządzić małą łazienkę w bloku?
Gabinet luster... ----... Lustra to oddani sprzymierzeńcy niewielkich pomieszczeń Lustro w błyszczącej ramie, marmurowy blat pod umywalką, lśniące kafle - to wszystko sprawi, że w łazienkowym anturażu zagoszczą świetliste refleksy i przyjemna lekkość. - RGE :: Regał Emil White marki Rge Dozownik do mydła w płynie CRETA GREY, WENKO marki Wenko Umywalka 50x46 cm Koło Twins L51150000 marki Koło
Planujemy remont łazienki – jak się do niego odpowiednio przygotować?
Na tym etapie dopasujmy do swoich potrzeb także oświetlenie – pamiętajmy, by w obszarze łazienkowego lustra znalazło się gniazdko. W łazience nie powinno zabraknąć lustra oraz pojemników na kosmetyki i przybory toaletowe . -
Wyniki konkursu ŁAZIENKA NA NOWO. Zobacz zwycięskie metamorfozy architektów
Użycie lustra na całą szerokość ściany powiększa optycznie przestrzeń Białe płytki dodają przestrzeni, a pionowe lustro sięgające sufitu powiększa optycznie wnętrze, zmniejsza odczucie ciasnoty w wąskim wnętrzu i rozbija poziomy układ. -
Jak oświetlić łazienkę bez okna?
Pamiętaj, aby szczególnie zadbać o okolice lustra! Oprócz tego możesz zainwestować w specjalne lustro ze zintegrowanym oświetleniem. Taśmy LED-owe można montować pod sufitem, wokół luster, pod brzegami armatury łazienkowej czy przy listwach podłogowych. Kinkiety powinny natomiast znaleźć się po obu stronach lustra. - Lavish brown marki Tubądzin Kinkiet Spotlight Ibbie 2509128 marki Spotlight
Urządzamy przedpokój!
Małe wnętrza możemy optycznie powiększyć za pomocą kilku prostych sztuczek, czyli dużo luster, dużo światła, błyszczące powierzchnie i jasne kolory. Minimalnym wyposażeniem, jakie powinno znaleźć się przedpokoju jest lustro, wieszak na odzież wierzchnią oraz szafka na buty. Pierwsze funkcjonalne, mocne, do oświetlenia np. lustra. - biała boazeria w korytarzu, biała komoda, szare płytki podłogowe... biały korytarz, białe drzwi wejściowe, czarny wieszak ścienny... wieszak ścienny w kształcie renifera, białe półki
Jak wybrać lustro do łazienki?
Jak wybrać lustro do łazienki? Lustro łazienkowe - z ramą czy bez? Ostatnimi czasy coraz większą popularnością cieszą się okazałe lustra zamknięte w dekoracyjne ramy. Pamiętaj jednak, aby nie dać się porwać wysmakowanemu wzornictwu bez uprzedniego sprawdzenia, czy konkretny model lustra został przystosowany do kapryśnych warunków panujących w łazience. Łazienka bez lustra? - Osoby, które nie przepadają za "zamkniętymi” kompozycjami, powinny pokusić się o modne lustro pozbawione ramy. Warto pamiętać, że okazałe lustra pozbawione ramy rewelacyjnie sprawdzają się w niewielkich wnętrzach. W jakiej łazience sprawdzi się szafka z lustrem? -------... Lustro i szafka w jednym? okrągłe lustro, drewniana szafka wisząca pod umywalkę, tapeta w pasy... umywalka na metalowym stojaku, czarne lustro, białe płytki w łazience... umywalka nablatowa, blat pod umywalkę, biały grzejnik w łazience
5 trendów, które odmienią Twoje wnętrza. Daj się zainspirować!
Modne będą akcenty florystyczne, blask i lustra. Lśnienie... --... Lustra stanowią standardowe wyposażenie każdego mieszkania, jednak w tym sezonie przeżywają chwile chwały i z dumą zdobią salonowe ściany Ich potencjał jest ogromny – lustra fantastycznie modelują przestrzeń, poprawiają proporcję pokoju, rozświetlają i podkreślają walory wnętrza. W sklepach znajdziemy szeroki wybór luster – od tradycyjnych po fantazyjne i bardzo ozdobne. -
Jak urządzić wąską łazienkę?
Przede wszystkim lustra, które stwarzają złudzenie większej przestrzeni, poprawiają proporcje oraz dodają głębi. Dobrym pomysłem jest też wykończenie dłuższej ściany jednorodną taflą lustra. Dlatego też wykończenie „garderoby łazienkowej” powinno nawiązywać do pozostałych materiałów wykorzystanych w łazience, zabudowę możemy więc pokryć fototapetą lub nawet – częściowo – lustrem. - mała łazienka, czarne kafelki w łazience, wanna z parawanem, płytki betonowe na ścianie... szare płytki ścienne, w łazience, mała łazienka, ażurowa ściana... białe ściany, czarny blat w łazience, mała łazienka, srebrne kafelki w łazience
Jakie oświetlenie do łazienki?
Oświetlenie łazienkowe nad lustrem... ----... Optymalnym rozwiązaniem jest zamontowanie dwóch opraw po obu stronach lustra lub kilka opraw u góry i paru po bokach. Planując oświetlenie, weźmy też pod uwagę liczbę oraz rozmieszczenie luster. Nie umieszczajmy lampek na ścianie naprzeciw lustra. Ciekawym pomysłem aranżacyjnym są lampki bezpośrednio wbudowane w powierzchnię lustra. - Peronda FS Faenza-A 33x33 Płytka ceramiczna matowa marki Peronda Bateria umywalkowa ścienna Kludi Bozz 382450576 marki Kludi Barcelona 7A marki Tubądzin
Szafa w roli głównej - jak zaprojektować szafę?
Płytę laminowaną można też połączyć z lustrem. Szczególnie efektownie wygląda połączenie lustra z płytą na wysoki połysk w białym, czarnym lub szarym kolorze. - szafa w sypialni z przesuwanymi drzwiami... szafa w sypialni z przesuwanymi drzwiami... szara szafa z przesuwanymi drzwiami

Specjaliści 2 profile specjalistów

RAD-POL

RAD-POL

Rad-Pol łączy sztukę włoskich mistrzów stylowego wzornictwa meblowego z solidnym polskim wykonaniem. Rad-Pol to jeden z największych w kraju producentów oraz dystrybutorów ekskluzywnych mebli. Nasza oferta obejmuje tysiące wzorów mebli stylowych, ...

e-eurohome.pl

e-eurohome.pl

Firma Euro-Home jest importerem oraz hurtownią luster, dekoracji lustrzanych, drobnych mebli, narzut oraz lamp. W naszej ofercie znajdują się stylowe lustra dekoracyjne, lustra złote, lustra srebrne oraz kryształowe lustra nowoczesne. Polecamy też el ...

Forum 1 wątek dla "lustra katowice"

Pytanie do: konkurs Katowice - zdjęcie od superpozycja architekci

Piekne lustro... czy można gdzieś takie nabyć?