nowoczesne schody w salonie - pomysły, inspiracje z homebook

Nowoczesna, pojedyncza oprawa sufitowa Bross I marki Azzardo z serii produktów Technoline. Nadaje się idealnie do salonu, holu, przedpokoju, na korytarz lub nad schody.
Nowoczesna, pojedyncza oprawa sufitowa Tori SL1. Nadaje się idealnie do salonu, holu, przedpokoju, na korytarz lub nad schody.
Nowoczesna, pojedyncza oprawa sufitowa Mini Round. Nadaje się idealnie do salonu, holu, przedpokoju, na korytarz lub nad schody.
Nowoczesna, pojedyncza oprawa sufitowa Mini Round. Nadaje się idealnie do salonu, holu, przedpokoju, na korytarz lub nad schody.
Nowoczesna, podwójna oprawa sufitowa Bross II marki Azzardo z serii produktów Technoline. Nadaje się idealnie do salonu, holu, przedpokoju, na korytarz lub nad schody.
Nowoczesna, podwójna oprawa sufitowa Tori Duo. Nadaje się idealnie do salonu, holu, przedpokoju, na korytarz lub nad schody.
Nowoczesna, pojedyncza oprawa sufitowa Tori SL3. Nadaje się idealnie do salonu, holu, przedpokoju, na korytarz lub nad schody.

Wyszukiwania podobne do "nowoczesne schody w salonie".

Więcej inspiracji »

Inspiracje 219 zdjęć dla "nowoczesne schody w salonie"

Hall + Kuchnia + Salon - zdjęcie od Atelier Studio No.1 - Średnie schody, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Schody: Hall + Kuchnia + Salon - Atelier Studio No.1 . schody - barierka
USTANÓW - Średni salon z kuchnią z jadalnią z tarasem / balkonem, styl nowoczesny - zdjęcie od TutajConcept - Średni salon z kuchnią z jadalnią z tarasem / balkonem, ze strefą wypoczynku, ze schodami, z narożnikiem, z czarną sofą / narożnikiem, z farbą na ścianie, z drewnem na ścianie, z białymi ścianami, z zasłonami, z dywanem, z jasną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: USTANÓW - Średni salon z kuchnią z jadalnią z tarasem / balkonem, styl nowoczesny - TutajConcept.
Hall + Kuchnia + Salon - zdjęcie od Atelier Studio No.1 - Średnie schody, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Schody: Hall + Kuchnia + Salon - Atelier Studio No.1 . schody - płyty betonowe na ścianie , jak w wiatrołapie... przedpokój - Sciana i Panele... cieplo - 1
Dom pod Krakowem 2 - Duży salon z kuchnią z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od Finchstudio Architektura Wnętrz - Duży salon z kuchnią z jadalnią, ze strefą wypoczynku, ze ścianą tv, ze schodami, z narożnikiem, z szarą sofą / narożnikiem, z cegłą na ścianie, z farbą na ścianie, z lustrem , z białymi ścianami, z szarymi ścianami, z dywanem, z płytkami na podłodze, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: Dom pod Krakowem 2 - Duży salon z kuchnią z jadalnią, styl nowoczesny - Finchstudio Architektura Wnętrz.
MIESZKANIE ZE SCHODAMI DO NIEBA - Średni salon z kuchnią z jadalnią z antresolą, styl nowoczesny - zdjęcie od design me too - Średni salon z kuchnią z jadalnią z antresolą, ze strefą wypoczynku, z sofą , z szarą sofą / narożnikiem, z cegłą na ścianie, z farbą na ścianie, z drewnem na ścianie, z białymi ścianami, z szarymi ścianami, z jasną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: MIESZKANIE ZE SCHODAMI DO NIEBA - Średni salon z kuchnią z jadalnią z antresolą, styl nowoczesny - design me too. salon - szarości połączone z cieplejszym brązem ;-)... LIVING ROOM - colors
MIESZKANIE ZE SCHODAMI DO NIEBA - Salon, styl nowoczesny - zdjęcie od design me too - Salon, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: MIESZKANIE ZE SCHODAMI DO NIEBA - Salon, styl nowoczesny - design me too.
Saska - Mały salon z kuchnią z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od Soma Architekci - Mały salon z kuchnią z jadalnią, ze strefą wypoczynku, ze schodami, z narożnikiem, z szarą sofą / narożnikiem, z farbą na ścianie, z zegarem , z białymi ścianami, z jasną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: Saska - Mały salon z kuchnią z jadalnią, styl nowoczesny - Soma Architekci. salon - szare z brązowym
Mieszkanie w męskim wydaniu - Średni salon, styl nowoczesny - zdjęcie od RED design - Średni salon ze strefą wypoczynku, ze ścianą tv, ze schodami, z narożnikiem, z szarą sofą / narożnikiem, z cegłą na ścianie, z farbą na ścianie, z fototapetą, z białymi ścianami, z żaluzjami, z jasną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: Mieszkanie w męskim wydaniu - Średni salon, styl nowoczesny - RED design.
DOM NA OSIEDLU ZACISZE W WARSZAWIE - Średni salon, styl nowoczesny - zdjęcie od design me too - Średni salon ze strefą wypoczynku, ze schodami, z sofą , z szarą sofą / narożnikiem, z farbą na ścianie, z obrazami, z białymi ścianami, z zasłonami, z jasną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: DOM NA OSIEDLU ZACISZE W WARSZAWIE - Średni salon, styl nowoczesny - design me too.
schody w salonie - zdjęcie od Conceptgroup - Średnie schody, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Schody: schody w salonie - Conceptgroup . Przedpokój - schody!!!
Projekt Sadyba - Średni salon z tarasem / balkonem, styl nowoczesny - zdjęcie od MAKAO home - Średni salon z tarasem / balkonem, ze strefą wypoczynku, ze schodami, z sofą , z czarną sofą / narożnikiem, z farbą na ścianie, z obrazami, ze strukturą dekoracyjną na ścianie, z beżowymi ścianami, z białymi ścianami, z firanami, z zasłonami, z dywanem, z jasną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: Projekt Sadyba - Średni salon z tarasem / balkonem, styl nowoczesny - MAKAO home.
Figara - Średni salon, styl nowoczesny - zdjęcie od Patryk Kowalski Architektura i projektowanie wnętrz - Średni salon ze ścianą tv, ze schodami, z sofą , z szarą sofą / narożnikiem, z farbą na ścianie, z drewnem na ścianie, z betonem na ścianie, z jasną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: ul. Figara - Średni salon, styl nowoczesny - Patryk Kowalski Architektura i projektowanie wnętrz.
Dom w woj. małopolskim - Średni salon, styl nowoczesny - zdjęcie od Concept - Średni salon ze strefą wypoczynku, ze ścianą tv, ze schodami, z narożnikiem, z biokominkiem, z czarną sofą / narożnikiem, z farbą na ścianie, z drewnem na ścianie, z białymi ścianami, z czarnymi ścianami, z zasłonami, z jasną drewnianą podłogą, z płytkami na podłodze, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: Dom w woj. małopolskim - Średni salon, styl nowoczesny - Concept.
SCHODY NA PIERWSZYM PLANIE - Salon, styl nowoczesny - zdjęcie od UTOO- pracownia architektury wnętrz i krajobrazu - Salon, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: SCHODY NA PIERWSZYM PLANIE - Salon, styl nowoczesny - UTOO- pracownia architektury wnętrz i krajobrazu.
Projekt wnętrz w Lędzinach - Średni salon z jadalnią z tarasem / balkonem z antresolą, styl nowoczesny - zdjęcie od MONO architektura wnętrz Katowice - Średni salon z jadalnią z tarasem / balkonem z antresolą, ze strefą wypoczynku, ze schodami, z sofą , z szarą sofą / narożnikiem, z farbą na ścianie, z beżowymi ścianami, z zasłonami, z jasną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: Projekt wnętrz w Lędzinach - Średni salon z jadalnią z tarasem / balkonem z antresolą, styl nowoczesny - MONO architektura wnętrz Katowice.
schody - zdjęcie od 3deko - Salon, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: schody - 3deko. Salon - Schody na podeście dla rodziców
Salon z kuchnią - Średnie schody, styl nowoczesny - zdjęcie od Arte Dizain - Średnie schody, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Schody: Salon z kuchnią - Średnie schody, styl nowoczesny - Arte Dizain.
Salon z kuchnią - Średnie schody, styl nowoczesny - zdjęcie od Arte Dizain - Średnie schody, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Schody: Salon z kuchnią - Średnie schody, styl nowoczesny - Arte Dizain.
Metamorfoza salonu - Schody, styl nowoczesny - zdjęcie od LIVING BOX - Schody, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Schody: Metamorfoza salonu - Schody, styl nowoczesny - LIVING BOX.
Salon z Sówką - Schody, styl nowoczesny - zdjęcie od ROOM STUDIO - Schody, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Schody: Salon z Sówką - Schody, styl nowoczesny - ROOM STUDIO.
Więcej artykułów »

Artykuły 28 artykułów dla "nowoczesne schody w salonie"

Schody drewniane czy betonowe? Wybieramy schody wewnętrzne
Schody drewniane czy betonowe? Schody przydadzą się bowiem już na etapie budowy. „Schody betonowe to zwykle bardzo surowy i prosty element wnętrza. W moim odczuciu taki betonowy akcent bardzo dobrze wkomponuje się nie tylko we wnętrza nowoczesne i minimalistyczne, ale może również pięknie podkreślić stylistykę glamour” – mówi. Konstrukcja schodów może organizować przestrzeń, np. oddzielając salon od jadalni. -
Garderoba idealna. Zaprojektuj ją w 3 prostych krokach
**... Dobrze przemyślana garderoba może wkomponować się w dowolnie wybrane przez nas miejsce w naszym domu – niezależnie od tego, czy jest to poddasze, wnęka pod schodami, przestrzenny salon czy niewielki pokój Drzwi przesuwne **gwarantują oszczędność miejsca**, dzięki czemu nadają się również do małych pomieszczeń, a przy tym są eleganckie i nowoczesne. - salon z szafą wnękową z przesuwanymi drzwiami, podłoga z jasnego drewna, żółty fotel... podłoga z jasnego drewna, szary dywan, duża szafa wnękowa w sypialni... szafa wnękowa z przesuwanymi drzwiami z korytarzu
Remont poddasza krok po kroku - VELUX radzi, jak zaaranżować ciepłe i jasne mieszkanie na poddaszu
Oprócz tego warto pamiętać, że zaadaptowany strych to dodatkowy cenny metraż, na którym można urządzić kameralną sypialnię, wygodny salon kąpielowy lub zaciszny pokój dziecięcy. Jeżeli trzeba, wykonuje się także otwór na schody. Model został zaprojektowany w nowoczesnej technologii ThermoTechnologytm, a także wyposażony w bezpieczną szybę oraz dodatkową uszczelkę, która zapewnia świetne właściwości izolacyjne. A może nowoczesne okna z pakietem trzyszybowym? Wystarczy dobry projekt, nowoczesne okna dachowe i szczypta kreatywności. -
Płyty gresowe na tarasie i w ogrodzie – alternatywa dla kostki brukowej
Dziś coraz częściej miejsce bruku zajmują bardziej nowoczesne formy – gresowe płyty i drewniane deski. Wielu z nas, poza praktycznością, zwraca też uwagę na estetykę, by taras i ogród były przedłużeniem salonu – spójną całością, pozwalającą na pełen relaks na świeżym powietrzu. Duże płyty szturmem wbiły do łazienki, optycznie powiększając te często ciasne i niewymiarowe pomieszczenia, zagościły na stałe w industrialnym salonie, stylowej kuchni czy przestronnej sypialni. Gres można wykładać także na żwirku (co jest często spotykane w nowoczesnym budownictwie) lub piasku, aranżując w ten sposób stylowe tereny rekreacyjne przy plażach. Ostatnia metoda związana jest z użyciem zaprawy klejowej i stosowana jest zazwyczaj podczas budowy parkingów, schodów zewnętrznych czy garażów. -
Dlaczego warto wybrać szklane schody?
Dlaczego warto wybrać szklane schody? Schody designerskie – czy warto? To na pewno wnętrza domowe, zarówno rezydencje jak i mniejsze salony. Trendy, czyli jakie schody wybrać? Nawet schody ulegają fascynacji nowoczesną formą. - ażurowe schody... ażurowe schody... podświetlone ażurowe schody
Marmur we wnętrzach - gdzie stosować i z czym łączyć?
Dziś marmur wraca na salony w nieco innym wydaniu. Choć wciąż elegancki, potrafi wpasować się w najbardziej designerskie, nowoczesne przestrzenie.**... ... Wiele osób myśli o marmurze jedynie w kontekście kuchennych blatów lub ekskluzywnych podłóg w okazałych holach Na schodach i na podłodze... ----... Jednym z najpiękniejszych marmurowych elementów architektonicznych bywają schody Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się w salonie, w którym rozgościła się chłód kamiennej podłogi. Przestrzenie nowoczesne polubią natomiast jednolite ścienne wykończenia. - marmurowy blat... marmurowa podłoga w przedpokoju... marmurowy salon
Nowoczesna technologia w Twoim domu – sprzątanie na miarę XXI wieku!
Nowoczesna technologia w Twoim domu – sprzątanie na miarę XXI wieku! Jednak w obliczu nowoczesnej technologii zaproponowanej przez markę BOSCH czynność ta może mieć całkowicie inny przebieg – znacznie przyjemniejszy i efektywniejszy. Możemy dowolnie manewrować odkurzaczem bez konieczności poszukiwania gniazdka, które zapewni optymalny zasięg, z łatwością przeniesiemy go do innego pokoju czy odkurzmy schody, bo urządzenie waży zaledwie 3 kg. Nie musimy odłączać sprzętu od zasilania, żeby przejść do salonu, a potem ponownie go uruchamiać, tracąc przy tym cenne minuty naszego wolnego czasu. Większość nowoczesnych sprzętów zwyczajnie myśli za nas, bo pośpiech i wieczna gonitwa powodują, że zapominamy o wielu sprawach. - Skutecznie usuwają zanieczyszczenia, a ich kompaktowe wymiary i nowoczesna forma, znacznie usprawniają sprzątanie zapewniając wysoką efektywność pracy.
Nowoczesna łazienka to nowoczesne rozwiązania. Zobacz co może ułatwić Ci domowe obowiązki!
Nowoczesna łazienka to nowoczesne rozwiązania. Kto nie zdejmował w pośpiechu suchego prania z rozkładanej suszarki, słysząc już gości na schodach, biegnących do nas na obiad? Unikniemy także nieestetycznego widoku ubrań rozwieszonych na suszarce w salonie czy innym pokoju. Stosując nowoczesne suszarki nie musimy się martwić o delikatną odzież, ponieważ urządzenia te wyjątkowo dbają o ubrania, oszczędzając zarazem nasz cenny czas. Warto sięgać po proste sposoby na nowoczesne życie, przy jednoczesnej wygodzie i oszczędności czasu, jaki zwykle przeznaczamy np. na rozwieszanie ubrań. -
Stwórz królewskie wnętrze!
W pięknym salonie czy klasycznej kuchni, urządzonej na wzór dawnej architektury wnętrz, poczujesz się wyjątkowo i po królewsku. ----... ... Marmurowe schody, piękne, trawertynowe parapety czy granitowe blaty kuchenne Jeśli marzysz o nowoczesnym lub klasycznym stylu do wykończenia pokoi nie znajdziesz wspanialszego materiału niż kamień naturalny. Docenione na rynku wnętrzarskim za wyjątkowe właściwości i wygląd rodem z królewskich pałaców ozdabiają łazienki, kuchnie czy salony oraz przenoszą się na eleganckie tarasy. -
Cegła w ogrodzie - jak nią dekorować?
Architekci i projektanci ogrodów chętnie wykorzystują jej ogromny potencjał na elewacjach, kolumnach podtrzymującymi ganek, na podłożach tarasów, stopniach schodów, parapetach i w małej architekturze. Cegła ułożona na tarasie to znakomity pomysł na przedłużenie stylizacji salonu. To jeden z nielicznych dekorów, który pasuje do wszystkich stylów – od nowoczesnych, po skandynawskie, eklektyczne, vintage. - ceglana elewacja domu... elewacja z czerwonej starej cegły... posadzka na tarasie z cegły
Płytki imitujące beton? Zobacz zaskakujący efekt zastosowania ich we wnętrzu!
Dzięki swoim właściwościom może być stosowany w miejscach o zwiększonej, a nawet intensywnej eksploatacji – w domowym salonie, miejscach publicznych czy na tarasie. Do gresowych schodów lub balkonu doskonale pasuje szklana balustrada. W salonie lub kuchni możemy eksperymentować z unikatowymi fakturami i wzorami, dla których podłoga będzie wyrazistym tłem. Znakomicie zaprezentują się w modnym lofcie, stylu skandynawskim czy nowoczesnym. Wysokiej jakości płytki z gresu imitujące beton to propozycja dla osób świadomych oraz nowoczesnych. -
Drzwi przesuwne i drzwi uchylne – które rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w Twoim domu
Drzwi przesuwne to również niezbędny element szaf umiejscowionych w **nietypowych miejscach** – przy skosach na poddaszu, pod schodami lub w innych nieustawnych przestrzeniach. Warto również pamiętać, że drzwi przesuwne mogą być montowane na pełną wysokość pomieszczenia i dają dużą swobodę w zakresie ich szerokości – zabudowana w ten sposób wnęka w salonie, przedpokoju czy sypialni prezentuje się niezwykle **estetycznie**. Ogromny wybór kształtów, kolorów i rodzajów systemów oraz wypełnień pod postacią oryginalnych materiałów, pozwalają na skomponowanie drzwi przesuwnych, które dopasujemy niemal do każdego stylu aranżacyjnego od klasycznych, poprzez nowoczesne, industrialne, rustykalne, vintage czy glamour. Ich klasyczne, jak i nowoczesne wersje pozwalają na dobranie idealnego wzoru do każdej **aranżacji**. -
Dom z piwnicą czy bez?
Oprócz tego, należy doliczyć budowę schodów prowadzących do piwnicy oraz wykończenie samego wnętrza - instalacje elektryczne, podłogi, tynki etc. Oprócz pomieszczeń gospodarczych, w piwnicy może znaleźć się przecież siłownia, sauna, mini-barek czy salon wypoczynkowy z bilardem. Niektórzy zamiast obszernych salonów kąpielowych, konstruują pod domem specjalną piwniczkę na wino. Niewielkie piwniczki o okrągłych przeszklonych włazach, doskonale prezentują się wśród wysmakowanej nowoczesnej architektury. Teraz może być mini-kinem, domowym salonem SPA czy istnym rajem dla wytrawnego kipera. - biały dom jednorodzinny ze spadzistym dachem... biały dom jednorodzinny ze spadzistym dachem... dom jednorodzinny z garażem
Wybieramy: Schody nowoczesne czy klasyczne?
Wybieramy: Schody nowoczesne czy klasyczne? Kręte czy proste, ze szklanymi balustradami czy drewnianymi, ciemne czy jasne, nowoczesne czy klasyczne... Nowoczesne wzornictwo wyróżnia prostota i design, który sprawdzi się w aranżacjach nowoczesnych czy skandynawskich. Schody nowoczesne czy klasyczne? Nowoczesne wzornictwo natomiast pozwala elastycznie dopasować schody do każdego projektu. -
Dlaczego cegła?
Od dłuższego czasu we wnętrzach króluje cegła, którą możemy nie tylko ozdabiać ściany, ale i podłogi, elewacje budynków czy schody, parapety.**... ... W aranżacji wnętrz wracamy do natury i tradycyjnych materiałów budowlanych Zastosowane we wnętrzach inspirowanych loftami, rustykalnych, prowansalskich, nowoczesnych, a nawet skandynawskich i romantycznych wspaniale komponują się z drewnianymi meblami czy podłogami oraz betonem, farbą, strukturą dekoracyjną. Zalety cegły... ----... W efekcie odnajdzie się zarówno w salonie, jak i kuchni, łazience czy elewacji domu. - nowoczesna kuchnia, cegła naturalna, białe meble kuchenne... cegła naturalna, białe meble kuchenne, drewniany blat... cegła naturalna, piec metalowy, metalowa lampa wisząca
Jak zadbać o piękne wnętrze?
[POWERbot™](http://www.samsung.com/pl/vacuum-cleaners/)... --... Nieestetyczna miotła w zestawie z wiadrem czy nieporęczne AGD z kłębowiskiem kabli i rur będzie zagracało małe mieszkanie lub schowek pod schodami. Ten wygodny, odczepiany gadżet zawiera akcesoria, dzięki którym oczyścimy wąskie szczeliny między szafkami czy usuniemy zgromadzone pyły mieszczące się w zagłębieniach sofy w salonie. Nowoczesne odkurzacze bezworkowe – wyposażone w turbinę [Anti-Tangle™](http://www.samsung.com/pl/vacuum-cleaners/) pomogą szybko usunąć resztki sierści i zapobiegają zapychaniu filtra. -
Jak oświetlić swoje mieszkanie na święta?
Lampki bożonarodzeniowe wyglądają pięknie nie tylko na choince - ich subtelny blask może rozświetlać okna, parapety czy poręcze schodów. Na początku Skandynawowie oświetlali sznurami bawełnianych kul wyłącznie pokoiki dziecięce, jednak z czasem cotton-balls’y skradły również serca salonów i sypialni. W niektórych minimalistycznych aranżacjach miejsce lamp stołowych mogą zająć nowoczesne polietylenowe modele lamp, przypominające kształtem np. bożonarodzeniowe drzewko. O niezwykły klimat dbają również kinkiety i nowoczesne oświetlenie punktowe. - kominek w salonie prowansalskim... świąteczna ozdoba w sypialni klasycznej... nastrojowy kominek w salonie w stylu tradycyjnym
Jak za pomocą gresu zaaranżować przestrzeń wokół domu? Inspirujemy na wiosnę!
W takim anturażu świetnie prezentuje się **elewacja domu skąpana w jasnych tonacjach**, wskutek czego – kontrast powstały na bazie surowych kolorów – scali się z nowoczesną bryłą budynku oraz dekoracyjną prostotą dookoła. Balkon, taras i salon otwarty na strefę zieloną to przestrzenie, które warto połączyć **jednakowym podłożem w jasnych, pustynnych barwach** płytek Opoczno SAHARA. Jeśli podłogę salonu pokrywają **płytki imitujące drewno**, warto kontynuować motyw na powierzchni tarasu. Jeśli kochamy prostotę i funkcjonalność, skierujmy się w stronę **rozbielonych sęków** WOOD 2.0 WHITE, i z pomocą naturalnych materiałów wykorzystywanych do budowy rabat i schodów, stwórzmy **skandynawską aranżację**. Wystarczy tylko zdecydować czy chcemy, by aranżacja ogrodu była bardziej nowoczesna czy klasyczna, a potem zabawić się w dekoratora i w efekcie końcowym czerpać maksymalną przyjemność z przebywania na zewnątrz.** -
Pomyśl o sprytnych rozwiązaniach
Kawałek podłogi pod schodami, trudne skosy w łazience, wąska kuchnia, a nawet mały salon czy sypialnia aż proszą się o niestandardowe meble, w których schowamy nasze skarby. Meble z historią w tle... ----... Charakteryzują się jednak inną, bardziej nowoczesną odsłoną. W dużych salonach czy kawalerkach zawsze odnajdą się stylowe półki, które odsłaniają przed wzrokiem gości zbieraną latami kolekcję filmów lub książek. W nowym wydaniu, pięknym, nowoczesnym designie meble modułowe zagospodarują ściany w pokoju dziennym, a nawet odnajdą się w nowoczesnej sypialni. -
6 sposobów na połączenie tarasu z ogrodem
6 sposobów na połączenie tarasu z ogrodem... **Gustownie zagospodarowany taras potrafi być świetnym przedłużeniem salonu Pamiętajmy jednak, że to także ważny łącznik pomiędzy domem a ogrodem.**... ... Salon, taras i ogród powinny tworzyć spójny ciąg komunikacyjny Urządzając taras nie zapomnij o schodach! Schody koniecznie obsadź roślinami - mogą to być kwiaty, miniaturowe krzewy czy gatunki płożące. Na nowoczesnym tarasie zrównanym z poziomem trawnika świetnie sprawdzą się duże płytki, tworzące jednolitą nawierzchnię. - KARE Design :: Zestaw 4 latarenek Giardino marki Kare Design

Ideabooki 12 ideabooków dla "nowoczesne schody w salonie"

Minimalizm ze skandynawską nutą
to są moje inspiracje, ciągle mam wątpliwości czy styl nowoczesny, minimalistyczny czy skandynawski odpowiada mi najbardziej...dlatego mój ideabook nosi taki tytuł "Minimalizm ze skandynawską nutą"
Więcej wątków »

Forum 5 wątków dla "nowoczesne schody w salonie"

Salon styl Nowoczesny - zdjęcie od DOMY Z WIZJĄ - nowoczesne projekty domów

witam, chcialabym wiedziec jaki kamien jest na ścianie przy schodach oraz płytki w salonie, dziekuje

Schody styl Minimalistyczny - zdjęcie od DOMY Z WIZJĄ - nowoczesne projekty domów

Witam z jakiego drewna są schody i co jest na podłodze w salonie, dziękuję.

#choinka - świąteczne aranżacje w naszym domu.. .plus niespodzianka

Przedstawiam świąteczną aranżację wybranych pomieszczeń w naszym domu. Kuchnie już dobrze znacie :) więc zacznijmy od salonu. Do wyboru dwie wersje kolorystyczne: światło zimne i światło ciepłe... Sami zdecydujcie który podoba Wam się bardziej... PS. ...