nowoczesny przedpokój w bloku - pomysły, inspiracje z homebook

Obrotowy blok na noże wykonany z drewna dębowego. Stąd przedłużenie szczelin na boczne powierzchnie bloku ułatwiające wyjmowanie i wkładanie noży. W bloku zna Pokaż więcej
grubość: ok. 12 mm gęstość: ok. 2900 g/m2 rodzaj: Heat-Set skład: 80% Polipropylen Heatset, 20% Poliester   Chodnik Era to elegancja zarówno klasycznego jak i nowoczesnego przedpokoju czy salo Pokaż więcej
grubość: ok. 12 mm gęstość: ok. 2900 g/m2 rodzaj: Heat-Set skład: 80% Polipropylen Heatset, 20% Poliester     Chodnik Era to elegancja zarówno klasycznego jak i nowoczesnego przedpokoju czy sa Pokaż więcej
Pokaż więcej

Wyszukiwania podobne do "nowoczesny przedpokój w bloku".

Więcej inspiracji »

Inspiracje 501 zdjęć dla "nowoczesny przedpokój w bloku"

Realizacja - 2,6 m2 łazienka na wrocławskim Grabiszynie - Mała biała czarna łazienka na poddaszu w bloku w domu jednorodzinnym, styl nowoczesny - zdjęcie od DekoDeko Realizacja - 2,6 m2 łazienka na wrocławskim Grabiszynie - Mała biała czarna łazienka na poddaszu w bloku w domu jednorodzinnym, z wanną, z wc, przy sypialni, z toaletą, z beżowymi płytkami, z czarno-białymi płytkami, z płytkami na ścianie, z wiszącą szafką pod umywalkę, z szafką pod umywalkę z szufladami, z narożną wanną, z wanną w zabudowie , z owalną wanną, z naszafkową umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z prostokątną umywalką, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z płytkami na podłodze, z ledowym oświetleniem, styl nowoczesny Czy 2,6 m2 może być w pełni funkcjonalną łazienką? Jak nie ma wyjścia – może, a nawet musi;) Metamorfoza malutkiego mieszkania w bloku z płyty z lat 70-tych na Grabiszynie – cz.1 łazienka. Pralka wyjechała do szafy za ścianą w przedpokoju, Aranżacje wnętrz - Łazienka: Realizacja - 2,6 m2 łazienka na wrocławskim Grabiszynie - Mała biała czarna łazienka na poddaszu w bloku w domu jednorodzinnym, styl nowoczesny - DekoDeko.
Przedpokój w bloku w Głogowie - zdjęcie od Michał Ślusarczyk Mieszkanie w Głogowie - Duży niebieski szary hol / przedpokój z lustrem, z siedziskiem, z tapetą, z płytkami na podłodze, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Przedpokój w bloku w Głogowie - Michał Ślusarczyk.
. - Mała biała szara łazienka w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, styl nowoczesny - zdjęcie od DekoDeko Realizacja w Promenadach Wrocławskich – mieszkanie na wynajem. - Mała biała szara łazienka w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, z wanną, z wc, z dużym lustrem, z toaletą, z białymi płytkami, z czarnymi płytkami, z płytkami na ścianie, z lustrem na ścianie, z farbą na ścianie, z wiszącą szafką pod umywalkę, z szafką pod umywalkę z szufladami, ze sztorcową / natynkową baterią, z jednouchwytową baterią, z narożną wanną, z przyścienną wanną, z wanną w zabudowie , z prostokątną wanną, z nablatową umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z prostokątną umywalką, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z drewnianą podłogą, styl nowoczesny Wytyczne dla projektu - maksymalnie atrakcyjnie i funkcjonalnie w minimalnym budżecie. Nowoczesna kuchnia grafitowo-biała i pełnowymiarowa, z jadalnią ! Nowoczesny i jednocześnie ciepły, „niezagracony”! Maksymalne wykorzystanie przestrzeni na przechowywanie to podstawa w małym mieszkaniu. 37 m2 w Promenady Wrocławskie z dwoma idealnie wpisanymi w układ mieszkania szafami na wymiar - w przedpokoju i w sypialni, dzięki którym mieszkanie wydaje się dużo większe i staje się wyjątkowo funkcjonalne.
Realizacja projektu - Nowe Żerniki WUWA2 - łazienka - Mała beżowa łazienka na poddaszu w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, styl nowoczesny - zdjęcie od DekoDeko Realizacja projektu - Nowe Żerniki WUWA2 - łazienka - Mała beżowa łazienka na poddaszu w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, z wanną i prysznicem, przy sypialni, z beżowymi płytkami, z płytkami na ścianie, z wanną w zabudowie , z wanną z prysznicem, z prostokątną wanną, z brodzikiem, z deszczownicą, z drewnianą podłogą, z ledowym oświetleniem, styl nowoczesny Nowe Żerniki - WUWA2 - cz.2 łazienka (i fragment przedpokoju ;)). Aranżacje wnętrz - Łazienka: Realizacja projektu - Nowe Żerniki WUWA2 - łazienka - Mała beżowa łazienka na poddaszu w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, styl nowoczesny - DekoDeko.
Mieszkanie z elementami drewna - Mała szara łazienka na poddaszu w bloku w domu jednorodzinnym bez okna - zdjęcie od Illa Design Mieszkanie z elementami drewna - Mała szara łazienka na poddaszu w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, z wc, przy sypialni, z toaletą, z szarymi płytkami, z płytkami na ścianie, z wiszącą szafką pod umywalkę, z szafką pod umywalkę z szufladami, z szafką pod umywalkę z drewnianym blatem, z naścienną / podtynkową baterią, z dwuuchwytową baterią, z nablatową umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z prostokątną umywalką, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z płytkami na podłodze, z ledowym oświetleniem, z lampą wiszącą Projekt mieszkania o powierzchni 42m2, obejmujący salon z otwartą kuchnią, łazienkę, sypialnię oraz przedpokój z ciekawie zaaranżowanym siedziskiem. Celem projektu było stworzenie nowoczesnej, nietuzinkowej przestrzeni, która w połączeniu z praktycznością stworzy wygodne miejsce, idealne dla żyjących w szybkim tempie ludzi. Aranżacje wnętrz - Łazienka: Mieszkanie z elementami drewna - Mała szara łazienka na poddaszu w bloku w domu jednorodzinnym bez okna - Illa Design.
Przedpokój w bloku w Głogowie - zdjęcie od Michał Ślusarczyk Mieszkanie w Głogowie - Hol / przedpokój, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Przedpokój w bloku w Głogowie - Michał Ślusarczyk.
Mieszkanie 55 m2 - Średnia szara łazienka na poddaszu w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, styl nowoczesny - zdjęcie od Ano Studio Mieszkanie 55 m2 - Średnia szara łazienka na poddaszu w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, z wanną i prysznicem, przy sypialni, z szarymi płytkami, z płytkami na ścianie, z wiszącą szafką pod umywalkę, z szafką pod umywalkę z szufladami, z szafką pod umywalkę z drewnianym blatem, ze sztorcową / natynkową baterią, z jednouchwytową baterią, z wanną w zabudowie , z wanną z prysznicem, z prostokątną wanną, z deszczownicą, z kabiną nawannową, z nablatową umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z prostokątną umywalką, z betonową podłogą, z ledowym oświetleniem, styl nowoczesny Dzięki zmianie układu ścian działowych wnętrze zyskało przestronną i jasną strefę dzienną i niezbędną dla właścicieli garderobę dostępną z przedpokoju. Aranżacje wnętrz - Łazienka: Mieszkanie 55 m2 - Średnia szara łazienka na poddaszu w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, styl nowoczesny - Ano Studio.
Realizacja - 2,6 m2 łazienka na wrocławskim Grabiszynie - Mała biała czarna łazienka na poddaszu w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, styl nowoczesny - zdjęcie od DekoDeko Realizacja - 2,6 m2 łazienka na wrocławskim Grabiszynie - Mała biała czarna łazienka na poddaszu w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, z dużym lustrem, przy sypialni, z białymi płytkami, z czarno-białymi płytkami, z płytkami na ścianie, z wiszącą szafką pod umywalkę, z szafką pod umywalkę z szufladami, ze sztorcową / natynkową baterią, z jednouchwytową baterią, z nablatową umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z prostokątną umywalką, z płytkami na podłodze, styl nowoczesny Czy 2,6 m2 może być w pełni funkcjonalną łazienką? Jak nie ma wyjścia – może, a nawet musi;) Metamorfoza malutkiego mieszkania w bloku z płyty z lat 70-tych na Grabiszynie – cz.1 łazienka. Pralka wyjechała do szafy za ścianą w przedpokoju, Aranżacje wnętrz - Łazienka: Realizacja - 2,6 m2 łazienka na wrocławskim Grabiszynie - Mała biała czarna łazienka na poddaszu w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, styl nowoczesny - DekoDeko.
Przytulne i kolorowe mieszkanie w bloku - Hol / przedpokój, styl nowoczesny - zdjęcie od make again Przytulne i kolorowe mieszkanie w bloku - Hol / przedpokój, styl nowoczesny Mieszkanie w bloku, po generalnym remoncie. Styl raczej nowoczesny z elementami scandi. Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Przytulne i kolorowe mieszkanie w bloku - Hol / przedpokój, styl nowoczesny - make again.
. - Mała biała czarna szara łazienka na poddaszu w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, styl nowoczesny - zdjęcie od DekoDeko Realizacja w Promenadach Wrocławskich – mieszkanie na wynajem. - Mała biała czarna szara łazienka na poddaszu w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, z wanną, z dużym lustrem, przy sypialni, z szarymi płytkami, z czarnymi płytkami, z płytkami na ścianie, z wiszącą szafką pod umywalkę, z szafką pod umywalkę z szufladami, ze sztorcową / natynkową baterią, z jednouchwytową baterią, z wanną w zabudowie , z prostokątną wanną, z nablatową umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z prostokątną umywalką, z płytkami na podłodze, z kinkietem, styl nowoczesny Wytyczne dla projektu - maksymalnie atrakcyjnie i funkcjonalnie w minimalnym budżecie. Nowoczesna kuchnia grafitowo-biała i pełnowymiarowa, z jadalnią ! Nowoczesny i jednocześnie ciepły, „niezagracony”! Maksymalne wykorzystanie przestrzeni na przechowywanie to podstawa w małym mieszkaniu. 37 m2 w Promenady Wrocławskie z dwoma idealnie wpisanymi w układ mieszkania szafami na wymiar - w przedpokoju i w sypialni, dzięki którym mieszkanie wydaje się dużo większe i staje się wyjątkowo funkcjonalne.
Mieszkanie nowoczesne, beton+drewno - Łazienka w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, styl skandynawski - zdjęcie od Illa Design Mieszkanie nowoczesne, beton+drewno - Łazienka w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, z prysznicem, z szarymi płytkami, z płytkami na ścianie, z lustrem na ścianie, z drewnem na ścianie, ze strukturą dekoracyjną na ścianie, z wiszącą szafką pod umywalkę, z szafką pod umywalkę z szufladami, z naścienną / podtynkową baterią, z jednouchwytową baterią, z narożną kabiną prysznicową, z deszczownicą, z prostokątną kabiną prysznicową, z nablatową umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z owalną umywalką, z podtynkową spłuczką, z płytkami na podłodze, z sufitowym oświetleniem halogenowym , z lampą wiszącą, styl skandynawski Projektowane mieszkanie o powierzchni 52m2 składa się z salonu, aneksu kuchennego, przedpokoju, sypialni oraz dwóch łazienek. Aranżacje wnętrz - Łazienka: Mieszkanie nowoczesne, beton+drewno - Łazienka w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, styl skandynawski - Illa Design.
Mieszkanie Łódź - Hol / przedpokój, styl rustykalny - zdjęcie od APkwadrat Mieszkanie Łódź - Produkt na zdjęciu: PP Design P 200 PLAFON NOWOCZESNA LAMPA SUFITOWA OPRAWA NATYNKOWA ALUMINIUM BIAŁY PAR16 GU10 LED ze sklepu PP-Design. Hol / przedpokój, styl rustykalny Metamorfoza niewielkiej kuchni oraz holu w mieszkaniu w bloku. Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Mieszkanie Łódź - Hol / przedpokój, styl rustykalny - APkwadrat.
Mieszkanie w śródmiejskim bloku (Warszawa) - Średni szary hol / przedpokój, styl nowoczesny - zdjęcie od Medyńscy Projektowanie Mieszkanie w śródmiejskim bloku (Warszawa) - Średni szary hol / przedpokój z szafą, z lustrem, z płytkami na podłodze, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Mieszkanie w śródmiejskim bloku (Warszawa) - Średni szary hol / przedpokój, styl nowoczesny - Medyńscy Projektowanie. La tour - Sufit... przedpokój - szafka wisząca... Przedpokój - Pomysły na ścianę - kolor drzwi i ścian
mieszkanko na Biskupinie - Hol / przedpokój, styl nowoczesny - zdjęcie od RedCubeDesign projektowanie wnętrz mieszkanko na Biskupinie - Hol / przedpokój, styl nowoczesny małe 33 metrowe mieszkanko w bloku z wielkiej płyty po generalnym remoncie. Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: mieszkanko na Biskupinie - Hol / przedpokój, styl nowoczesny - RedCubeDesign projektowanie wnętrz.
Modern classic - Hol / przedpokój, styl eklektyczny - zdjęcie od Homeemotions.architects Modern classic - Hol / przedpokój, styl eklektyczny Prezentujemy mieszkanie w bloku MDM z lat 50' na warszawskim Mokotowie. Klasyczne i eleganckie a zarazem świeże i nowoczesne to właśnie kwintesencja prezentowanego mieszkania. Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Modern classic - Hol / przedpokój, styl eklektyczny - Homeemotions.architects. przedpokoj - lustra... Przedpokój - lustro
Od projektu do realizacji szarej nowoczesnej łazienki - Mała łazienka w bloku w domu jednorodzinnym, styl nowoczesny - zdjęcie od MKsmartstudio Od projektu do realizacji szarej nowoczesnej łazienki - Stara łazienka była malutka i nie zmieściłaby się wanna, jak i pralka, a to był priorytet klientki, więc poszerzyliśmy łazienkę kosztem przedpokoju, który nie zmniejszył się aż tak bardzo. Aranżacje wnętrz - Łazienka: Od projektu do realizacji szarej nowoczesnej łazienki - Mała łazienka w bloku w domu jednorodzinnym, styl nowoczesny - MKsmartstudio.
mf - Hol / przedpokój, styl nowoczesny - zdjęcie od NaNovo mf - Hol / przedpokój, styl nowoczesny Projekt mieszkania w bloku. Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: mf - Hol / przedpokój, styl nowoczesny - NaNovo.
kalinowa - Średni biały hol / przedpokój, styl nowoczesny - zdjęcie od NaNovo kalinowa - Średni biały hol / przedpokój z szafą, z lustrem, z siedziskiem, z wieszakiem na odzież wierzchnią, z drewnianą ścianą, z kamieniem dekoracyjnym na ścianie, z jasną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Projekt aranżacji i umeblowania mieszkania w bloku. Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: kalinowa - Średni biały hol / przedpokój, styl nowoczesny - NaNovo.
Mieszkanie nowoczesne, beton+drewno - Mała czarna szara łazienka na poddaszu w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, styl skandynawski - zdjęcie od Illa Design Mieszkanie nowoczesne, beton+drewno - Mała czarna szara łazienka na poddaszu w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, z prysznicem, przy sypialni, z szarymi płytkami, z płytkami na ścianie, z deszczownicą, z płytkami na podłodze, z ledowym oświetleniem, styl skandynawski Projektowane mieszkanie o powierzchni 52m2 składa się z salonu, aneksu kuchennego, przedpokoju, sypialni oraz dwóch łazienek. Aranżacje wnętrz - Łazienka: Mieszkanie nowoczesne, beton+drewno - Mała czarna szara łazienka na poddaszu w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, styl skandynawski - Illa Design.
Nowoczesny dom w Olkuszu - Mała czarna łazienka na poddaszu w bloku w domu jednorodzinnym bez okna - zdjęcie od Dom-Art Nowoczesny dom w Olkuszu - Mała czarna łazienka na poddaszu w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, z wanną, z wc, z dużym lustrem, przy sypialni, z toaletą, z drewnem na ścianie, ze stojącą szafką pod umywalkę, z szafką pod umywalkę z drewnianym blatem, ze sztorcową / natynkową baterią, z jednouchwytową baterią, z prostokątną wanną, z nablatową umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z prostokątną umywalką, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z kamienną podłogą, z ledowym oświetleniem, z lampą wiszącą Powierzchnia użytkowa 164 m2. Projekt zrealizowany został w nowoczesnym stylu. Na parterze znajduje się przedpokój, toaleta i salon z kuchnią. Aranżacje wnętrz - Łazienka: Nowoczesny dom w Olkuszu - Mała czarna łazienka na poddaszu w bloku w domu jednorodzinnym bez okna - Dom-Art.
Więcej artykułów »

Artykuły 23 artykuły dla "nowoczesny przedpokój w bloku"

Mały przedpokój – pomysły na aranżację niewielkiej przestrzeni
Przedpokój to pomieszczenie, które wymaga szczególnej uwagi – jego urządzenie bywa problematyczne ze względu na niewielki metraż czy niestandardowy kształt. Jest to jednak miejsce szczególnie ważne, ponieważ reprezentuje całe mieszkanie i zaprasza gości do środka. Musi więc być estetyczne i spójne z wizerunkiem innych wnętrz, ale również funkcjonalne – tak, by służyło domownikom, którzy w pośpiechu wychodzą rano z domu. Kluczem jest odpowiednia organizacja przestrzeni, kolorystyka oraz materiały ...
Mieszkanie 25 m² – jak urządzić małe mieszkanie dla pary?
Pod koniec kwietnia ogłosiliśmy konkurs MINImum powierzchni, MAXImum funkcjonalności dla architektów wnętrz z całej Polski. Głównym zadaniem uczestników było stworzenie aranżacji mikromieszkania o powierzchni 25 m² + antresola. Jak się okazało, do konkursu wpłynęło ponad 130 zgłoszeń, spośród których jury wyłoniło 2 nagrody główne. Oprócz nich komisja konkursowa przyznała aż 11 wyróżnień. Wśród docenionych prac znalazł się m.in. autorski projekt warszawskiej pracowni Poco Design. Architekta Patr ...
Jak wykończyć przedpokój? Pomysły na podłogę i ściany w przedpokoju
Aranżacja przedpokoju to nie tylko przemyślane rozplanowanie przestrzeni i rozmieszczenie mebli. Kluczowe dla funkcjonalnego przedpokoju jest też odpowiednie wykończenie podłogi i ścian. Jak pomalować przedpokój albo co wybrać do aranżacji ścian zamiast farby? Jak wybrać praktyczne i trwałe materiały na podłogę w przedpokoju? W tym odcinku naszego cyklu artykułów przeprowadzimy Cię przez proces wykańczania przedpokoju. Już za chwilę dowiesz się, które pomysły na podłogę i ściany w przedpokoju sp ...
Styl loftowy bez tajemnic! Jak urządzić mieszkanie w stylu industrialnym?
Skandynawką miłość do pasteli i naturalnego drewna zastąpił styl loftowy. Słynie on z minimalistycznego designu oraz surowego charakteru. To kierunek, który na myśl przywołuje poprzemysłowe fabryki, gdzie wrażenie przestronności budują betonowe połacie i odsłonięte okna. Skojarzenia z potężnymi halami i wysokimi kamienicami są słuszne, ale oryginalny loft można też stworzyć we własnym mieszkaniu w bloku, domu rodzinnym czy „szeregówce”. Udowodnimy to z marką GTV! Z pomocą rozwiązań dostępnych w ...
Biała cegła na ścianie – 7 pomysłów na aranżację wnętrz z białą cegłą
Biała cegła na ścianie to efektowna i modna dekoracja, która sprawdzi się we wszystkich domowych pomieszczeniach. Co więcej – z jej pomocą zaaranżujesz wnętrza w różnych stylach, optycznie je powiększysz i wyznaczysz w nich funkcjonalne strefy. Jak zatem urządzić salon, kuchnię, łazienkę czy przedpokój z białą cegłą na ścianie? Jak dobrać do nich meble i dodatki? Na której ścianie zastosować białą cegłę? Odpowiadamy razem z marką Elkamino Dom, przedstawiając 7 pomysłów na aranżację wnętrz z wyko ...
Duży format – spektakularny efekt! Najmodniejsze płytki do każdego wnętrza
Kiedyś w naszych kuchniach i łazienkach królowały niewielkie, kwadratowe lub prostokątne kafelki. Dzisiejsze trendy nie bez przyczyny podpowiadają nam płytki o dużym formacie, które w dodatku można zastosować we wszystkich domowych wnętrzach. Nowoczesne płytki gresowe cechują się nie tylko walorami użytkowymi, których oczekujemy w wymagających pomieszczeniach, jak kuchnia i łazienka, ale i zachwycającym designem, jakim mogą ozdobić także i salon.
5 niesamowitych projektów kawalerek do 30 m². Zainspiruj się!
Współcześnie małe mieszkania stają się coraz bardziej popularne. Przemyślane koncepcje wnętrzarskie, innowacyjne rozwiązania i ergonomiczne sprzęty pozwalają na zaprojektowanie kameralnych przestrzeni w sposób modny, designerski i wygodny. Tego typu lokale są doskonałym rozwiązaniem zwłaszcza dla ludzi młodych, którzy prowadzą intensywny tryb życia. Nic w tym jednak dziwnego – dynamiczny lifestyle powoduje, że mieszkanie powinno być zaprojektowane spójnie i funkcjonalnie. Poniżej prezentujemy p ...
Korytarz – jak urządzić długi i wąski przedpokój? Pomysły, aranżacje i porady
Jeszcze do niedawna korytarz pełnił jedynie funkcję komunikacyjną, łącząc ze sobą poszczególne pomieszczenia w domu lub mieszkaniu. Obecnie coraz częściej stawia się nie tylko na funkcjonalność, ale i na aspekt dekoracyjny korytarza, a jego aranżacja jest tak samo ważna, jak na przykład odpowiednie urządzenie kuchni czy sypialni. Jak urządzić korytarz, aby był nie tylko praktyczny, ale stanowił również piękną wizytówkę naszego mieszkania?
Jak urządzić przedpokój w bloku?
Przedpokój – najbardziej problematyczne pomieszczenie w domu i jakby tego było mało, także traktowane po macoszemu, jeśli chodzi o jego aranżację. A przecież przedpokój to pierwsze, co widzą wchodzący do wnętrza goście, jest więc niejako wizytówką naszego wnętrza i zapowiedzią reszty mieszkania czy domu. Zazwyczaj jednak bywa nieustawny i niewielkich rozmiarów, stąd jego wykończenie i urządzenie może przysporzyć wielu problemów. Jak pomalować i jak umeblować mały przedpokój? Oto kilka przydatnyc ...
Dom w szczegółach- zobacz jak urządzić komfortowe mieszkanie w bloku
Czy można niewielkie mieszkanie zaprojektować tak, aby zapewniało komfort oraz posiadało niezbędne funkcje? Agnieszka Hajdas-Obajtek, właścicielka pracowni projektowej Arte Dizain przekonuje, że TAK. Zobaczcie jej realizację wykonaną w jednej z prestiżowych, nadbałtyckich dzielnic Gdyni.
5 najczęściej kupowanych mebli na wymiar do polskich mieszkań
Meble kupowane w sklepach meblowych coraz częściej zostają zastępowane wyposażeniem zamawianym zgodnie z indywidualnymi życzeniami. Polacy chętnie zamieniają katalogowe elementy na ich odpowiedniki na wymiar, i to nie tylko dlatego, że umożliwiają doskonałe dopasowanie wyposażenia do metrażu aranżowanej przestrzeni. Takie rozwiązanie cieszy się powodzeniem także dlatego, że pozwala dostosować szafę, biblioteczkę, czy komodę do naszych potrzeb, stylu życia, a nawet do naszego charakteru. Marka Ko ...
10 pomysłów na regał z książkami
Białe, niezaaranżowane ściany są passé. We wnętrzach króluje cegła, beton, płytki heksagonalne, tapety i cała paleta różnych rozwiązań. Celem dekoracji ściennych jest dodanie stylizacji efektywności — barwy, geometrii, faktury, kompozycji. Poziome płaszczyzny posiadają ogromny potencjał, który warto wykorzystać podczas aranżowania domowej przestrzeni. A co gdyby tak wrócić do korzeni i dodać do tego szczyptę ponadczasowej klasyki. Półki z książkami to doskonała propozycja dla wnętrz urządzonych ...
Sprytne pomysły na przechowywanie w małym mieszkaniu w bloku
Małe mieszkanie w bloku może być nie tylko piękne, ale i wygodne - zapewniają projektanci wnętrz. Rzeczywiście, funkcjonalne rozwiązania i nowoczesne systemy porządkowania przestrzeni potrafią w kilka chwil zamienić kameralny metraż w królestwo ergonomii. Wystarczy odrobina wyobraźni i kilka nietypowych pomysłów, aby efektywnie wykorzystać dostępną przestrzeń - poniższe aranżacje są tego najlepszym przykładem. Czasem wystarczy postawić na sprytne meble modułowe, innym razem, pokusić się o wisząc ...
Jak odmienić wnętrze starego mieszkania w bloku - zobacz metamorfozy mieszkań do 50 m2
„Każda zmiana jest katastrofą. Nawet nie dlatego, że może zakończyć się niepowodzeniem, ale dlatego, że najpierw trzeba zniszczyć to, co jest” - napisał australijski literat, Markus Zusak. W kontekście aranżacji wnętrz, takie małe katastrofy są jak najbardziej wskazane - pomagają wydobyć z wnętrz ukryty urok, sprawiają, że przestrzenie stają się funkcjonalne i o wiele bardziej ergonomiczne. Co ciekawe, jedne z najbardziej spektakularnych metamorfoz dotyczą mieszkań blokowych. Świetne wzornictwo ...
Jak zrobić ceglaną ścianę w bloku?
Piękna ceglana ściana uosabia to co najpiękniejsze w wiekowych kamienicach czy industrialnych budynkach. Zamiast ukrywać piękną, czerwoną fakturę za tynkiem i farbą zaczęto wyciągać na światło dzienne naturalną dla starego budownictwa dekorację. Zachwyca elegancją i ponadczasowością, porywa możliwościami aranżacyjnymi. Cegła zawojowała wnętrza i od wielu lat plasuje się na czele „gorących trendów”.
Jak urządzić małą łazienkę z wanną narożną - 4 pomysły
W starożytności marmurowa, w średniowieczu drewniana bądź z miedzi, w okresie renesansu niemal zupełnie zapomniana. Wanna, bo o niej mowa, ma bardzo długą i ciekawą historię. Współcześnie korzystamy z niej z przyjemnością - wśród pachnącej piany możemy się odprężyć i choć na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków. Takie domowe SPA w wersji mini, to nie lada gratka dla osób spragnionych codziennej dawki błogiego relaksu. Niestety, wielu właścicieli niewielkich łazienek często rezygnuje z wa ...
Białe płytki dekoracyjne w 5 odsłonach – zainspiruj się zimowym krajobrazem!
Zimowy krajobraz to niekoniecznie romantyczna górska chatka z dachem pokrytym białym puchem i śnieżne zaspy, w których toniemy po pas. Pejzaż, jaki maluje się za oknem podczas miesięcy przypadających na koniec starego i początek nowego roku, zależy od sytuacji i miejsca, w którym się znajdujemy. Sycylijskie wybrzeże, rozgwieżdżona noc pod gołym niebem, a może stylowe wnętrza starych kamienic? Dzięki różnorodności białych płytek dekoracyjnych marki Stegu możemy z powodzeniem odtworzyć każdy zimow ...
Płytki gresowe, czyli sposób na ponadczasową podłogę – jakie wybrać?
Tanecznym krokiem stąpamy po niej boso o poranku, przebiegamy w szpilkach nerwowo szukając kluczy do samochodu i przesuwamy masywne sofy podczas kolejnej już metamorfozy wnętrza. Jest dekoracją, bazą aranżacji, a przede wszystkim jedną z największych inwestycji, jaka stoi przed domownikami. Podłoga – bo o niej mowa – musi więc być odporna, wytrzymała i stylowa, by sprostać codziennym wyzwaniom. Parkiet po latach rozczaruje koniecznością systematycznych renowacji, panele stracą swój kolor, a gres ...
Jak urządzić łazienkę? Odpowiadamy na 9 często zadawanych pytań
Urządzenie łazienki to wyzwanie dla Twojej kreatywności, umiejętności podejmowania decyzji i planowania budżetu. W łazience – bardziej niż w innych domowych wnętrzach – oprócz wyglądu aranżacji musisz uwzględnić ograniczenia przestrzeni i wszystkie funkcje, jakie powinna pełnić. Jak urządzić łazienkę, by była piękna, wygodna i dopasowana do potrzeb domowników? Dzięki odpowiedziom na 9 często zadawanych pytań urządzenie łazienki stanie się bardzo proste!
Ze studenckiego mieszkania 37 m² w męski apartament. Ta metamorfoza robi wrażenie
Niecałe 37 m², dwa małe pokoje, ograniczony dopływ światła i brak przyjemnego poczucia przestrzeni – tak przed metamorfozą prezentowało się to niewielkie studenckie mieszkanie. Dzięki przemyślanemu projektowi architektonicznemu wnętrza zmieniły się nie do poznania! Koncepcja opierała się głównie na powiększeniu kameralnego metrażu poprzez zastosowanie ergonomicznych rozwiązań oraz wykorzystaniu lekkiej, monochromatycznej palety barw. Całość została zaaranżowana z myślą o stricte męskiej estetyce ...

Ideabooki 3 ideabooki dla "nowoczesny przedpokój w bloku"

aranżacje przedpokoju galeria inspiracje
anna tro
Przedpokój to wizytówka mieszkania. Aranżacje przedpokoju w mieszkaniu to wyzwanie dla każdego. Szczególnie gdy brakuje nam miejsca lub miejsca jest aż nadto. Jak urządzić przedpokój?
Więcej wątków »

Forum 6 wątków dla "nowoczesny przedpokój w bloku"

Nowoczesna kawalerka - zdjęcie od marengo-architektura

czy na podłodze są kafelki czy panele?

Szafarek Tomasz - inspiruje

Kanał You Tube - https://www.youtube.com/user/OnlyExclusiveRenov - Szafarek Tomasz - Aranżator , projektant jednocześnie wykonawca jak i wykończeniowiec oraz wizjoner jednym słowem człowiek renesansu w wolnych chwilach w zamian śniadania jest też pom ...

Szafarek Tomasz - inspiruje

Kanał You Tube - https://www.youtube.com/user/OnlyExclusiveRenov - Szafarek Tomasz - Aranżator , projektant jednocześnie wykonawca jak i wykończeniowiec oraz wizjoner jednym słowem człowiek renesansu w wolnych chwilach w zamian śniadania jest też pom ...