Wyniki wyszukiwania dla "Pilka Nozna"

więcej produktów »

Produkty 7 produktów dla "pilka nozna"

Pościel Piłka nożna

Pościel, która podbije serce każdego fana piłki nożnej. Dostępna w standardowym rozmiarze.

Bade Home, SK 3D pościel Fotbal, Rozmiar 1x70x90 / 1x140x200 cm

Niezwyczajna pościel z efektem 3D zapewniająca niecodzienny i niepowtarzalny wygląd każdej sypialni. Pościel jest bardzo dobrze uszyta, posiada nadruk z jednej strony, spodnia część jest jednego koloru.Luksusowa i energetyczna pościel Football z piłką nożną na pięknych, niebieskich odcieniach tła, którą w połączeniu z trójrozmiarowym efektem od razu polubisz.

Zasłona Piłka nożna (1 szt.)

Zasłona z półprzezroczystej tkaniny mieszanej, przód z nadrukiem, tył jasny. Wym. = wym. materiału, wys. łącznie z szelkami.

Solarny łańcuch lampek, lampiony 10 x LED piłka nożna

Lampion idealny podczas organizowania imprezu w stylu piłkarskim. Piękne światła nadają się do oświetlania miejsca na zewnątrz - w ogrodzie lub na balkonie. Dzięki energii słonecznej nie trzeba podłączenia do gniazdka elektrycznego. Bateria słoneczna – akumulator ładuje się w ciągu dnia. Włącza się automatycznie o zmierzchu. Można włączyć miganie. Przed użyciem zapoznać się z instrukcją Dane techniczne: 10 x LED dioda biała łączna długość: ok. 5,2 m kabel zasilający: 2,5 m odstęp między diodami: 30 cm akumulator: NI-MH 1.2V 400mAH czas oświetlenia: do 8 godzin (przy pełnym akumulatorze) przeznaczony jest do użytku na zewnątrz łatwy montaż i instalacja Zawartość opakowania: 10 x solarny łańcuch lampek 10 x LED

więcej inspiracji »

Inspiracje 9 zdjęć dla "pilka nozna"