Wyniki wyszukiwania dla "Pilka Nozna"

więcej produktów »

Produkty 313 produktów dla "pilka nozna"

Pościel Piłka nożna

Pościel, która podbije serce każdego fana piłki nożnej. Dostępna w standardowym rozmiarze.

Zegar ścienny piłka nożna -- Infinity zł/

Zegar ścienny piłka nożna- dla kibiców piłki nożnej Oryginalny zegar ścienny do pokoju dziecięcego z motywem piłkarskim. Idealny jako prezent. Wykonany jest z akrylowego szkła i ma wysoką połysk. Zegarek dziecięcy posiada nowoczesny mechanizm (działa płynnie bez tykania) i jest bardzo cichy w pracy. ZEGAR POLECANY PRZEZ -- DEKORATORÓW WNĘTRZ -- WYMIARY Całkowity wymiar ekspozycji 30cm x 30cm 11,81 x 11,81

STYLOWY FOTEL DZIECIĘCY Z EKOSKÓRY PIŁKA NOŻNA 242

STYLOWY FOTEL DZIECIĘCY Z EKOSKÓRY PIŁKA NOŻNA 242 Wymiary fotela - 62x58x55 Fotel będzie dostępny na naszym magazynie w połowie marca 2018.

Zasłona Piłka nożna (1 szt.)

Zasłona z półprzezroczystej tkaniny mieszanej, przód z nadrukiem, tył jasny. Wym. = wym. materiału, wys. łącznie z szelkami.

Pure2Improve Bramka do odbijania piłki

Bramka do odbijania piłki nożnej stworzona przez Pure2Improve może być ustawiona, aby odbijać twoje strzały zarówno z ziemi, jak i z powietrza, umożliwiając ćwiczenie różnorodnych umiejętności kontroli piłki. Dzięki wyjątkowemu projektowi, bramka do odbijania może być łatwo ustawiona pod różnymi kątami, aby odbijać piłkę w różny sposób. Kontrastujący kolor na siatce stanowi oznaczenie centralnego punktu - celu. Orurowanie z mocnej stali zapewnia trwałość konstrukcji. Tylna strona jest zaprojektowana do treningu typu give and go. Ponadto bramka jest łatwa do złożenia do transportu i przechowywania. Produkty firmy Pure2Improve pomagają sportowcom poprawić ich wyniki na dowolnym poziomie. Niezależnie od tego, czy lubisz piłkę nożną, jazdę na łyżwach, hokej czy pływanie, dobra kondycja poprawi Twoje rezultaty i ochroni Cię przed urazami. Każdy sport ma własne wymagania fizyczne wobec Twojego ciała. Możesz potrzebować ćwiczeń, które poprawią równowagę, elastyczność, zwinność, aby być najlepszym w grze.

więcej inspiracji »

Inspiracje 16 zdjęć dla "pilka nozna"