Wyniki wyszukiwania dla "Pilka Nozna"

więcej produktów »

Produkty 294 produkty dla "pilka nozna"

Pościel Piłka nożna

Pościel, która podbije serce każdego fana piłki nożnej. Dostępna w standardowym rozmiarze.

Zasłona Piłka nożna (1 szt.)

Zasłona z półprzezroczystej tkaniny mieszanej, przód z nadrukiem, tył jasny. Wym. = wym. materiału, wys. łącznie z szelkami.

Projektor Benq TH683

BenQ TH683 z trybem piłka nożna, to wszystko w jednym co potrzeba, aby cieszyć się domową rozrywką. Posiada rozdzielczość Full HD 1080p z 3200 ANSI lumenów oraz 10000: 1 wysokim współczynnikiem kontrastu. Dzięki szerokiej gamie złącz, projektor TH683 oferuje doskonały obraz wyświetlanej gry, zapewniając płynne połączenie przez wszystkie minuty trwania meczu.

408908 Pure2Improve Bramka do odbijania piłki

Bramka do odbijania piłki nożnej stworzona przez Pure2Improve może być ustawiona, aby odbijać twoje strzały zarówno z ziemi, jak i z powietrza, umożliwiając ćwiczenie różnorodnych umiejętności kontroli piłki. Dzięki wyjątkowemu projektowi, bramka do odbijania może być łatwo ustawiona pod różnymi kątami, aby odbijać piłkę w różny sposób. Kontrastujący kolor na siatce stanowi oznaczenie centralnego punktu - celu. Orurowanie z mocnej stali zapewnia trwałość konstrukcji. Tylna strona jest zaprojektowana do treningu typu give and go. Ponadto bramka jest łatwa do złożenia do transportu i przechowywania. Produkty firmy Pure2Improve pomagają sportowcom poprawić ich wyniki na dowolnym poziomie. Niezależnie od tego, czy lubisz piłkę nożną, jazdę na łyżwach, hokej czy pływanie, dobra kondycja poprawi Twoje rezultaty i ochroni Cię przed urazami. Każdy sport ma własne wymagania fizyczne wobec Twojego ciała. Możesz potrzebować ćwiczeń, które poprawią równowagę, elastyczność, zwinność, aby być najlepszym w grze.

więcej inspiracji »

Inspiracje 12 zdjęć dla "pilka nozna"