Konkurs „Jesienne dekoracje”

Pochwal się swoją kreatywnością! Pokaż nam jak dekorujesz swoje mieszkanie w okresie jesiennym i wygraj bony na zakupy! Czekamy na Twoje zgłoszenie! :)

ZASADY KONKURSU:

KTO?

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy pasjonaci pięknych wnętrz - osoby niepracujące w zawodzie architekta/projektanta wnętrz, użytkownicy serwisu Homebook.pl pragnący zaprezentować jesienne aranżacje swojego mieszkania.

CO?

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zgłoszenie pracy konkursowej. Pracą konkursową jest post dodany na forum, który w tytule zawiera hasztag: #jesiennedekoracje, a w treści autorskie zdjęcia samodzielnie wykonanej jesiennej aranżacji mieszkania wraz z krótkim opisem dotyczącym zastosowanych dekoracji.

KIEDY?

Na prace konkursowe czekamy od 3 listopada do 24 listopada, do godziny 12.00.

JAK DODAĆ PRACĘ DO KONKURSU?

Wystarczy zrobić trzy rzeczy:

• Załóż profil na Homebook.pl tutaj (jeśli jeszcze go nie masz).

• Dodaj nowy post na forum (przejdź na forum), w którym zamieścisz autorskie zdjęcia jesiennej aranżacji samodzielnie przystrojonego mieszkania wraz z krótkim opisem zastosowanych dekoracji.

• W tytule dodaj hasztag: #jesiennedekoracje

Anonimowy użytkownik

KOCHANI NASZ DOM , TO BIESZCZADY , A NASZA JESIENNA DEKORACJA JEST CZYSTĄ KREATYWNOŚCIĄ SAMEJ NATURY:) POZDRAWIAMY I SIĘ CHWALIMY...:)
  • Dodano 2 lata temu

Anonimowy użytkownik

Jedna z wielu
  • Dodano 2 lata temu

Anonimowy użytkownik

Jesienią jest mnóstwo darów natury, wystarczy się pochylić i efekt jak widać :-)
  • Dodano 2 lata temu
Witam - ciesze się tym widokiem - taki letnio jesienny misz-masz,mam go na co dzień i to przez caly rok - tylko zmienia się kwiatowa aranzacja - pozdrawiam.
  • Dodano 2 lata temu
Pani Teresa Pluta prosimy utworzyć na forum nowy post ze zdjęciami swoich jesiennych dekoracji w tytule dodając hasztag: #jesiennedekoracje :) Przypominamy, że zdjęcia oraz opisy dodawane w komentarzach nie biorą udziału w konkursie. Pozdrawiamy Homebook.pl :)
  • Dodano 2 lata temu