Nowy Konkurs Z VOX WOLNO POMARZYĆ

Opowiedz nam o tym, jak chcesz mieszkać, a Twoje marzenie stanie się rzeczywistością. Wykonaj projekt jednego pomieszczenia, a my w nagrodę w całości go zrealizujemy - od podłogi, przez drzwi i meble, aż po dodatki. Co tydzień za najlepsze projekty będziemy również przyznawać nagrody w postaci bonów na zakupy w sklepie internetowym vox.pl, o wartości 250 zł.

Zobacz szczegóły https://www.homebook.pl/artykuly/2781/nowy-konkurs-z-vox-wolno-pomarzyc

program do projektowanie niestety jest nie do ogarniecia przez nie-projektanta :( ........3godziny pracy, a w projekcie lewitujące poduchy i chowajace sie pod szafka zabawki ;)....program zawiesza sie przy próbie wprowadzenia opisu "o projekcie"
  • Dodano rok temu
Opublikowałam post ale nigdzie go nie widać :/ Robiłam wszystko wg wskazówek
  • Dodano rok temu
@Katarzyna Dytkowska no bez przesady, program jest jednym z łatwiejszych obecnie dostępnych. Lubię wymyślać różne stylizacje mieszkań, w których mieszkam lub chce zamieszkać więc korzystałam lub próbowałam korzystać z różnych więc wiem co mówię. Taki 3DMax, którego niektórzy projektanci używają, to jest dopiero "nie do ogarnięcia" :) "Lewitujące" poduszki łatwo poprawić ustawieniem wysokości w menu przedmiotu z prawej strony :) Wystarczy umieścić poduszkę (lub inny przedmiot) w dowolnej wysokości nad, np. kanapą i wpisać dowolna małą liczbę. Program sam dopasuje wysokość. Mi przeszkadza, że w VoxBoxie nie ma możliwości cofania ruchu (albo nie zauważyłam tego). Więc jeśli niechcący coś się ruszy nie tak łatwo to naprawić. Może powinna być funkcja blokady wybranych elementów?
  • Dodano rok temu