Moja sypialnia wygląda na razie tak, jak na załączonych zdjęciach. Trzeba użyć dużej wyobraźni, aby zobaczyć ją taką, jaka będzie w przyszłości. Bardzo mi w tym pomógł program VOX BOX, dzięki któremu zaaranżowałam sypialnię moich marzeń.

Po lewej znajduje się ściana garderoby. Niestety nie została ona zaplanowana zbyt funkcjonalnie i bardzo ogranicza przestrzeń w sypialni. Ścianka zostanie wyburzona i zastąpiona solidną szafą ubraniową.

Po prawej stronie od dużego okna, znajduje się idealne miejsce na niewielką toaletkę. Z sypialni jest wejście do prywatnej łazienki, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, ale dwa otwory drzwiowe na jednej ścianie ograniczają mocno ustawność tego pomieszczenia.

Jeszcze jeden rzut oka na ścianę, przy której znajdzie się zagłówek łóżka i nocne stoliki. Po lewej widoczne są drzwi garderoby przeznaczonej do wyburzenia.

Projekt metamorfozy został stworzony w oparciu o kolekcję Modern i energetyczne, pomarańczowe dodatki. Ciepła temu wnętrzu nadaje kolor ścian i podłogi. Mimo, że jest to niewielkie pomieszczenie, udało się bardzo funkcjonalnie je zagospodarować. Swoje miejsce ma zarówno toaletka, łóżko z nocnymi stolikami, jak i dwie ogromne szafy, świetnie zastępujące niefortunną garderobę. Zmieści się nawet klasyczne lustro i nowoczesna lampa.

Oczywiście, ponieważ jest to sypialnia, warto sprawdzić, jak będzie wyglądać w nocy :)

Mała przytulna sypialnia. Jakie wybraliście drzwi?
  • Dodano rok temu
Białe drzwi Signa Premium 01, najlepiej pasują do naszego wnętrza :)
  • Dodano rok temu