Chciałem się przedstawić! Jestem producentem drewnianych map świata! Chętnie podjemiemy współprace z projektantami lub nawiążemy współprace handlową.

Odmień swoje mieszkanie z naszą mapą świata! Czy Twoje mieszkanie ma wyjątkowy charakter? Może chciałbyś coś w nim zmienić? Jeśli tak to idealnie trafiłeś!

Jeżeli chcesz wprowadzić element natury i ducha rasowego podróżnika do swojego domu to mapa drewniana jest idealna dla Ciebie. Ten oryginalny pomysł może zastąpić zwykłe obrazy jak i inne dekoracje ścienne. Nadaj swojej ścianie ekscytujący wygląd, który zachwyci niejednego gościa. Jesteś podróżnikiem, a może Twoja przygoda z podróżami dopiero się zaczyna? Drewniana mapa świata całkowicie odmieni mieszkanie każdego obieżyświata, wprowadzając do niego klimat dalekich podróży, odległych krain i niekończących się przygód. Nasza mapa jest nie tylko doskonałym elementem dekoracyjnym ale może także posłużyć jako ściana wspomnień na której zaznaczysz miejsca które odwiedziłeś albo które chcesz odwiedzić. Mapy wykonujemy z pasją i dbałością o szczegóły. Nasz produkt wykonany jest z wysokiej jakości sklejki drewnianej. Dla ułatwienia montażu załączamy szablon.

Drewniana mapa świata www.sikorka.net

Drewniana mapa świata www.sikorka.net