Lampa ścienna LED kinkiet OZZO Theo3602 biała 5W IP44

Nowoczesny kinkiet ścienny o ciekawej, niesymetrycznej formie. Z możliwością regulowania ruchomych elementów, dzięki czemu możemy mieć codziennie inny design. Doskonale nadaje się do nietypowych aranżacji, równocześnie będąc praktycznym uzupełnieniem kolekcji sufitowej. Pełni zarówno funkcję dekoracyjną, jak i oświetleniową.

Produkt z podwyższonym stopniem szczelności. Nadaje się do łazienki.

Kinkiet to fantastyczna taktyka na doświetlenie wszystkich tych kątów, gdzie nie dochodzi oświetlenie główne. Ten typ oprawy jest nie tylko ergonomiczny, ale na dodatek uniwersalny. Choćby dlatego, że obok swojej podstawowej roli, może stanowić również kunsztowny dodatek ozdobny. Ciekawe odpowiedzi utrwalone w formie projektów opraw dostępnych w naszym sklepie sprawią, że oblicze Twojego domu zupełnie się przemieni. Uruchom wyobraźnię i stwórz niezwykłe aranżacje świetlne, które nadadzą każdej przestrzeni unikatowego kolorytu.

Odnajdziesz w naszym sklepie najpopularniejsze rodzaje lamp, które perfekcyjnie wpasowują się w obowiązujące trendy. Oprócz wysokiej estetyki chcemy zaoferować Ci również solidność. Każda oprawa zakupiona w naszym sklepie to gwarancja wysokiej jakości. Dostępne modele umożliwią Ci stworzyć zarówno aranżacje klasyczne, jak i nowoczesne. Z naszymi lampami staniesz się fachowcem od wystroju wnętrz. Jesteśmy przekonani, że ten model będzie świetnie pasował do każdego pokoju. Kinkiety od LumenPro sprawdzą się w każdej sytuacji.