zdjęcie główne profilu
Podłogi Drewniane Dąbex Sklep Firmowy Poznań

Opis

Chciałbym przybliżyć firmę Dąbex, która posiada 60-cio letnie doświadczenie w branży podłóg drewnianych.
Podłogi szyte na miarę!

W naszym salonie, mieszczącym się przy ul. Obornickiej 229 w Poznaniu, zapewniamy strefę spotkań architekta z klientem. Tu można się napić pysznej kawy, omówić realizacje z klientami czy dokonać wszelkich zmian w projekcie jak i w wycenie. Prowadzimy wycenę zdalną, na terenie całej Polski. 😊 Podłogi szyte na miarę - klient doprecyzowuje wymiar, klasę sortowania i wykończenie produktu. Preferencyjny czas realizacji zamówienia - 8-12 tygodni. Transport zamówienia na terenie Polski GRATIS (przy zamówieniu usługi montażu).

Co oferujemy przy stałej współpracy? Architekt ma możliwość pobrania bezpłatnych próbek zamykanych w kuferku, by zapewnić komfort pracy na budowie jak i w biurze. Próbniki odwzorowują rzeczywistą grubość podłogi. Oferujemy profesjonalną pomoc przy doborze naszych wyselekcjonowanych produktów.
Zajmujemy się wszystkim od podstaw – klient ma wolną głowę – w naszej ofercie jest również usługa montażu.
Przy wykupionej usłudze nasz parkieciarz podjeżdża do klienta dokonać wszelkich niezbędnych pomiarów. Zamówienia mogą trafiać do nas mailowo, również osobiście w salonie. Podpisujemy umowę współpracy, która zapewnia zysk z każdego zamówienia – jest to umowa ramowa bez narzucenia realizacji celów.

Poniżej link do naszej pełnej gamy produktów https://parkietydabex.pl/materialy-do-pobrania/ http://salonpoznan.parkietydabex.pl/ Link do wirtualnego spaceru https://my.matterport.com/show/?m=pRW4HTgVvy4

podłogi drewniane
Wykończenie podłogi
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności