Hanna Pietras Pracownia Architektoniczna - Architekt / projektant wnętrz

Pracownię Hanna Pietras Pracownia Architektoniczna założyła w 2012 roku Hanna Pietras, absolwentka Politechniki Łódzkiej (Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska, kierunek Architektura i Urbanistyka), która szlify zawodowe zdobywała w znanych pracowniach architektonicznych. Nasza pracownia nie boi się wyzwań projektowych oraz kreuje nieszablonowe rozwiązania. W projektowaniu stawiamy na funkcjonalne rozwiązania, dyskretną elegancję oraz czystość formy. Poszukujemy nieszablonowych rozwiązań oraz nowych, niestandardowych materiałów, po to, by efekt ostateczny był zaskakujący i niepowtarzalny, a zarazem wpisujący się w marzenia Klienta.

Specjalizujemy się w architekturze wnętrz oraz architekturze i wzornictwie przemysłowym. Projekty wykonujemy w całej Polsce, najwięcej w Łodzi i Warszawie. Świadczymy kompleksowy zakres usług, dzięki takiemu podejściu nasz Klient otrzymuje spójny projekt, uwzględniający styl życia domowników, potrzeby oraz oczekiwania. W ścisłej współpracy z Klientem tworzymy kompletne projekty architektoniczne oraz pomagamy w uzyskaniu pozwolenia na budowę. Projekty z zakresu architektury wnętrz realizowane są w 3 etapach: koncepcyjnym (układ funkcjonalny wnętrz), wykonawczym (dokumentacja techniczna oraz zestawienie materiałów) oraz nadzór autorski (sprawdzanie zgodności realizowanych prac z projektem).

Jesteśmy grupą profesjonalistów-pasjonatów, śledzimy trendy oraz premiery nowych materiałów i rozwiązań. Dzięki temu sprostamy wymaganiom stawianym nawet przez najbardziej wymagających Klientów. Każdy projekt traktujemy indywidualnie.