Cubic concept - Architekt / projektant wnętrz

Zajmujemy się kompleksową aranżacją zarówno prywatnych przestrzeni domowych jak i komercyjnych. Projektujemy: wnętrza, elewacje budynków i otoczenie wraz z ogrodami, meble i artykuły wyposażenia wnętrz.

Pracownia CUBIC concept działa na lubelskim rynku od 2002 roku. W ciągu tych lat zrealizowaliśmy setki różnorodnych zleceń – od projektów prywatnych domów i mieszkań, aż po koncepcje dla komercyjnych nieruchomości, takich jak sklepy, restauracje i hotele.

Co wyróżnia naszą pracownię?

Wszechstronność, czyli różnorodne projekty i fachowe wykonawstwo Nasz zespół tworzą architekci wnętrz, projektanci przestrzeni, projektanci i wykonawcy mebli oraz współpracujący z nami projektanci zieleni i ogrodów. Dlatego klientom możemy zaoferować naprawdę kompleksowe realizacje – zarówno dla wnętrz mieszkalnych i użytkowych, jak i przyległych im terenów.

Dodatkowym atutem pracowni CUBIC concept są trzy własne ekipy remontowe – dzięki temu gwarantujemy klientom prace remontowe i wykończeniowe zgodne z terminami i wszystkimi założeniami naszych projektów.

Zobacz, jak szczegółowo przebiega współpraca z naszym biurem i co dzięki temu zyskasz.

Nowoczesność, czyli zawodowy home staging Dzięki odpowiednio zastosowanym technikom home stagingu pomagamy naszym klientom nie tylko szybciej sprzedać lub wynająć idealnie do tego przygotowane mieszkanie, ale także uzyskać za nie wyższą cenę! Wychodząc naprzeciw potrzebom różnych klientów proponujemy dwa pakiety home staging do wyboru – rozszerzony i standardowy.

Kompleksowość, czyli biuro projektowe + biuro nieruchomości Oferujemy profesjonalną pomoc i doradztwo przy szukaniu i wyborze nieruchomości prywatnych i komercyjnych z rynku pierwotnego i wtórnego. Następnie zajmujemy się gruntownym przygotowaniem lokalu do zamieszkania – pod klucz i pod gust przyszłego lokatora.

Bogata baza kontaktów i partnerów Współpracujemy z około 20 firmami z lokalnego rynku. Nasi partnerzy to deweloperzy i firmy budowlane, producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, salony meblowe, a także sprawdzeni fachowcy, tacy jak m.in. elektrycy, hydraulicy, murarze czy malarze.

Mieszkaj z pomysłem – zrodzonym z Twoich pragnień!

Zapraszamy do poznania naszych realizacji oraz pomysłów, którymi dzielimy się na blogu. Podczas osobistej rozmowy chętnie przedstawimy szerzej nasze możliwości i odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytania dotyczące współpracy. Zapraszamy!

CUBIC concept

Nowoczesna pracownia projektowa i biuro nieruchomości.

Kompleksowo, profesjonalnie i z wyobraźnią.

Tel. 506 505 777 Do kontaktu zapraszamy od poniedziałku do piątku, od 9.00 do 20.00.