9design - Sklep

9design to nie tylko sklep internetowy z wyjątkowymi przedmiotami pozwalającymi stworzyć niebanalne wnętrza. To także miejsce, w którym łączymy zamiłowanie do designu z niepohamowaną fantazją w aranżacji domów i mieszkań.

Poszukujemy, podpatrujemy i prezentujemy ciekawe i nietuzinkowe rozwiązania, które mogą stać się inspiracją dla każdego. Szukamy za granicami kraju wśród takich ikon, jak Artemide, Foscarini czy Prandina, ale nie chcemy zapomnieć o naszych polskich artystach, którzy tworzą przedmioty na miarę światowej klasy. Systematycznie będziemy przedstawiać ich nowe projekty.

Wiele z naszych propozycji, to przedmioty sygnowane przez niemiecką firmę Kare design, gdyż oprócz klasyki podoba nam się również to, co niespokojne, zwracające uwagę i budzące ciekawość. Propozycje, które u nas znajdziecie - uruchamiają wyobraźnię i zachęcają do łączenia stylów.

Zapraszamy do indywidualnej kreacji, która dzięki niecodziennym lampom, wygodnym krzesłom czy też oryginalnym dodatkom może ożywić dom i uczynić z niego źródło niezapomnianych wrażeń.

Znajdź nas
Warszawa
WWW
9design dodał(a) komentarz na forum do dyskusji Lampa wisząca Lobbe 100 cm biała
9design dodał(a) komentarz na forum do dyskusji Miloo :: Fotel wiszący Cocoon ( biało - szary )
9design dodał(a) komentarz na forum do dyskusji WOOOD :: Podłokietnik Flexible Biały
9design dodał(a) komentarz na forum do dyskusji LaForma :: Krzesło ZENIT Szare
9design dodał(a) komentarz na forum do dyskusji - zdjęcie od 9design
9design dodał(a) komentarz na forum do dyskusji Konsola Squares
9design przesłał(a) nowe zdjęcie.
9design przesłał(a) nowe zdjęcie.
9design przesłał(a) nowe zdjęcie.
9design przesłał(a) nowe zdjęcie.