aaaameble - Producent

Firma AAAA powstała w 2012 r. z pasji do tworzenia mebli… nowoczesnych mebli. Nowoczesność to dla nas klasa, styl i perfekcja, dlatego stawiamy na niemiecką jakość – najlepsze materiały, realizację nowatorskich koncepcji i doskonałość wykończeń.

Niemiecka jakość i styl – to hasło jest naszą misją i odnosimy je zarówno do prowadzenia biznesu, ale przede wszystkim do oferowanych przez nas produktów.

Naszą firmę tworzy grupa ambitnych ludzi, z wieloletnim doświadczeniem w branży meblarskiej, dzięki temu nasze kolekcje zaspokajają potrzeby klientów, których styl można określić jako nowoczesny.

Nasze meble wpisują się w definicję nowoczesności, na którą składa się oryginalny design, modna kolorystyka, najnowsze wzornictwo, efektowne wielokolorowe oświetlenie RGB, a także energooszczędne oświetlenie LED. Nie musisz być doświadczonym architektem, by urządzić salon na wzór wnętrz z prestiżowego magazynu. Nasze meble odmienią każde wnętrze, nadając mu zupełnie nowy, świeży wizerunek, stworzą stylową i komfortową przestrzeń, w której zachcesz przebywać jak najdłużej.

  • Kolejny raz witamy wiosnę z ofertą specjalną - obniżamy ceny i dostarczamy zakupy całkowicie za darmo! Zobacz koniecznie - nowoczesne kolekcje mebli, funkcjonalne komody i szafki RTV: https://www.aaaameble.pl/oferta-specjalna

  • Piękne, stylowe, wyjątkowo eleganckie - nic dziwnego, że tapicerowane łóżka z wysokim wezgłowiem coraz częściej trafiają do naszych sypialni. Design łóżek kontynentalnych nasuwa skojarzenie z luksusowym apartamentem hotelowym, dzięki czemu sypialnia nabiera wyjątkowego charakteru. Zobacz wszystkie modele: https://www.aaaameble.pl/lozka-boxspring

  • Szafka pod telewizor z szufladami i półkami to pojemny schowek, organizer, który uporządkuje sprzęt audio-wideo i inne drobiazgi (płyty, zapasowe kable, instrukcje do sprzętu elektronicznego, gazety, dokumenty potrzebne do reklamacji itd.). Przedmioty nie zgubią się, nie zakurzą, masz je zawsze pod ręką.

  • Łóżko BoxSpring odbiega od tradycyjnego łóżka. W sypialni spędzamy jedne z najprzyjemniejszych chwil w życiu. To miejsce, zapewniające nam wypoczynek, zdrowy sen oraz intymność połączona z przyjemnością. W tak wyjątkowym wnętrzu nie ma miejsca na przypadek i bylejakość. Wnętrze jak i łóżko powinny być luksusowe i w pełni komfortowe. W naszym sklepie mamy do wyboru dwa rodzaje łóżek kontynentalnych wykonanych z tkaniny i ekoskóry (sky). Elementy systemu BoxSpring Skrzynia ze sprężynami (Boxspring) w dolnej skrzyni drewnianej stojącej na nóżkach i wypełnionej sprężynami bonellowymi obłożonymi materiałem izolującym, której zadaniem jest dźwiganie materaca. Cała podstawa jest tapicerowana. Materac 7 strefowy umieszczony na skrzyni ze sprężynami. Jest to materac który podzielony jest na 7 specjalnie ukształtowanych stref o zróżnicowanej twardości zapewniających całemu ciały idealne wsparcie. Wierzchnia nakładka na materac (Topper) – jest to cienki materac wierzchni wykonany z termoelastycznej pianki. Jest to dodatkowy element podnoszący komfort łóżka w najbardziej newralgicznym miejscu: tam, gdzie ciało człowieka styka się z posłaniem (dodatkowo płatna). Wezgłowie czyli tapicerowany szczyt górny. Szafka Nocna z nakładką szklaną (dodatkowo płatna).

  • Zapraszamy do zapoznania się z ofertą specjalną - wybrane nowoczesne meble do salonu tańsze nawet o 20%! Każde zamówienie obejmuje darmowa dostawa. Wysokiej jakości meble, wykonane z niemiecką precyzją i troską o każdy szczegół - piękne, lśniące fronty mebli wnoszą do wnętrza nutę luksusu i elegancji, nadają mu wyjątkowo stylowego charakteru. Nowoczesne meble z połyskiem do salonu dostępne są również w wersji z oświetleniem LED. Zapraszamy http://www.aaaameble.pl/oferta-specjalna

aaaameble jest obserwowany(a) przez Lampomat.
aaaameble dodał(a) komentarz na forum do dyskusji komoda
aaaameble przesłał(a) nowe zdjęcie.
aaaameble przesłał(a) nowe zdjęcie.
aaaameble przesłał(a) nowe zdjęcie.
aaaameble przesłał(a) nowe zdjęcie.
aaaameble przesłał(a) nowe zdjęcie.
aaaameble przesłał(a) nowe zdjęcie.