Agnieszka Kijowska

  • Nasze meble wykonane z palet powstały dlatego, bo były tanie :-) Po prostu zaistniała pilna potrzeba szybkiego zagospodarowania naszego miejsca wypoczynku. Do tego jesteśmy z mężem zwolennikami niedrogich rozwiązań oraz rzeczy wykonanych samodzielnie, czego przykładem jest nasz dom :-) Meble wykonał mąż. Powstały dwie ławki, stolik na kółkach, co bardzo ułatwia jego użytkowanie oraz stolik - ławka, na którym obecnie ustawiłam kwiaty. Wszystkie meble zostały pomalowane na biało, co jest świetnym tłem dla kolorowych dodatków, które bardzo lubimy oraz wszelkiej roślinności. Zapraszam do obejrzenia.

  • 2 lata temu

    Oto nasza łazienka w stuletnim domu. Oczywiście pierwotnie dom nie posiadał takiego luksusu. Pierwotnie w tym miejscu znajdował się stary piec chlebowy. Później poprzedni właściciele zaaranżowali tutaj łazienkę. Kiedy dom znalazł się w naszych rękach pomieszczenie to przeszło sporą metamorfozę. Przede wszystkim zostało powiększone, a następnie gruntownie wyremontowane. Wszystkie pomysły na jego urządzenie są mojego autorstwa. Cóż jeszcze mogę dodać. W łazience, jak w całym domu, królują te same kolory: biel, czerń i oczywiście turkus. Oprócz współczesnej glazury i wyposażenia znalazło się również miejsce na mój ulubiony staroć, a mianowicie drabinę odnalezioną na strychu. Po oczyszczeniu i pomalowaniu okazała się być świetnym wieszakiem. A wanna? To był najważniejszy punkt w planie remontowym na liście mojego męża, który jest fanem jedzenia kanapek i oglądania filmów podczas kąpieli :-) Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

  • Nasz dom w świątecznej odsłonie już był prezentowany. Tym razem kilka słów o dekoracjach. Właściwie pojawiają się u nas co roku - święta to taki czas, kiedy można puścić wodze fantazji i poszaleć w tej materii :-) Sporo dekoracji w naszym domu to tzw. DIY, czyli rzeczy wykonane samodzielnie. Nie brakuje też tych kupionych, jednak nie są to przedmioty nowe. Najczęściej to ozdoby, które pamiętam jeszcze z dzieciństwa, a dzięki uprzejmości rodziców mogę nimi ozdabiać mój dom. Lubimy też dekoracje zupełnie naturalne, jak szyszki czy gałązki zebrane podczas spaceru. Bardzo dekoracyjnie prezentuje się modrzew ozdobiony małymi drewnianymi zawieszkami. Do tego kilka nastrojowych światełek, świece i świąteczny klimat gotowy :-) Zapraszam do obejrzenia.

  • Oto nasz stuletni ceglany dom. Mieszkamy tu z dziećmi 2,5 roku. Przez ten niedługi czas sporo się zmieniło (metamorfozę naszych wnętrz można podglądać w założonym przeze mnie projekcie). Większość prac naturalnie wykonaliśmy sami, co wynikało w głównej mierze z potrzeby urządzenia domu zgodnie z naszymi potrzebami i pomysłami, ale też z powodu ograniczonych funduszy. Poza tym zrobienie czegoś samodzielnie daje o wiele większą satysfakcję, niż zakup gotowych przedmiotów. Bazą kolorystyczną dla naszego domu jest biel z dodatkiem czerni. Na tym tle doskonale prezentują się kolory, których w naszych wnętrzach nie brakuje. Jest to również doskonały sposób na łatwe zmiany aranżacji wnętrz, które dzięki temu "żyją". Trudno mi określić jednoznacznie styl naszego domu. Chyba najłatwiej będzie napisać, że to nasz styl :-) Oczywiście inspiracji nie brakuje (głównie skandynawia). Co jeszcze jest charakterystyczne dla naszego domu? Chyba łączenie nowego i starego - to lubimy. Jednak stare przedmioty otrzymują nowe kolory i formy, niekoniecznie zgodne z utartymi schematami, jak np. antyczna szafka pomalowana na turkusowo. Na zdjęciach prezentuję dom w świątecznej odsłonie. Co prawda do świąt jeszcze trochę czasu zostało, jednakże może dzięki naszym zdjęciom ktoś się zainspiruje? :-) Dodam jeszcze, że oczywiście wszystkie dekoracje są naszego autorstwa. Święta to taki czas, kiedy można w tej materii poszaleć ze zdwojoną siłą :-) Zapraszam do obejrzenia.

Agnieszka Kijowska
Agnieszka Kijowska jest obserwowany przez Kasia Olszewska 12
Agnieszka Kijowska
Agnieszka Kijowska jest obserwowany przez balu85
Agnieszka Kijowska
Agnieszka Kijowska jest obserwowany przez Agata Handy
Agnieszka Kijowska
Agnieszka Kijowska jest obserwowany przez Magdalena Klincewicz
Agnieszka Kijowska
Agnieszka Kijowska jest obserwowany przez Karolina Rojek
Agnieszka Kijowska
Nowe zdjęcie od Agnieszka Kijowska
Pok%C3%B3j+dziecka+styl+Skandynawski+-+zdj%C4%99cie+od+Agnieszka+Kijowska
Agnieszka Kijowska
Nowe zdjęcie od Agnieszka Kijowska
Pok%C3%B3j+dziecka+styl+Skandynawski+-+zdj%C4%99cie+od+Agnieszka+Kijowska
Agnieszka Kijowska
Nowe zdjęcie od Agnieszka Kijowska
Pok%C3%B3j+dziecka+styl+Skandynawski+-+zdj%C4%99cie+od+Agnieszka+Kijowska