amberlove.pl - Sklep

Nasze lampy, karafki i misy to najwyższej jakości polskie produkty tworzone przez jednego z najbardziej cenionych gdańskich bursztynników i producenta lamp bursztynowych. Kilkudziesięcioletnie doświadczenie w obróbce bursztynu pozwala nam czuć się pewnym jakości jaką Państwu proponujemy.

Nasza firma przywiązuje wielką wagę do jakości wykonanego zlecenia. Wszyscy są wysokiej klasy specjalistami z długoletnim stażem. Pracujemy niczym dawna, niewielka manufaktura. Nasza firma znajduje się w Gdańsku. Nasi specjaliści, z których większość legitymuje się kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, każdy produkt wykonują ręcznie, z wielkim kunsztem. Do produkcji naszych produktów , używany jest wyłącznie naturalny bursztyn bałtycki.

Lampy z naszej firmy posiadają sygnaturę i certyfikat. Są pakowane z odpowiednim zabezpieczeniem, aby można było je transportować. Co ważne, lampy posiadają certyfikat elektryczny. Mają też korzystne właściwości zdrowotne, co potwierdzone zostało przez certyfikat cechu bioenergoterapeutów. Nie bez przyczyny znajdują odbiorców zarówno w Polsce, jak i w wielu krajach poza jej granicami, a jednymi z bardziej znanych odbiorców byli prezydent Lech Wałęsa i Ś.P. Arcybiskup Józef Glemp.

Lampy z bursztynu to nie wszystko, co mamy w ofercie. Nasza firma tworzy również szkło użytkowe z bursztynem (np. szklanki, karafki, kieliszki, misy i inne ciekawe produkty).