AJ-Strefa Kuchni - Architekt / projektant wnętrz

Oferujemy dla Państwa indywidualne projekty mebli na wymiar, które powstają do konkretnego wnętrza zapewniając naszym Klientom to, że nasze meble kuchenne i nie tylko są zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne oraz trwałe.

Z wielkim zaangażowaniem tworzymy projekty kuchni na wymiar, aby te były ergonomiczne, wygodne w użytkowaniu i funkcjonalne. Każde wnętrze jest inne, przez co wymaga szczególnej uwagi Projektanta, a to u zapewni Państwu nasze studio. Różne są też oczekiwania użytkowników, więc w takiej sytuacji meble na wymiar są oczywistym rozwiązaniem wnętrza.

W swojej ofercie mamy kuchnie nowoczesne, które projektowane są wg obowiązujących obecnie trendów i spełniają oczekiwania użytkowników ceniących sobie taki styl. Ale również kuchnie klasyczne, stylizowane na ten niepowtarzalny styl wykorzystując odpowiednie do tego materiały.

Dodatkowo zaprojektujemy szafy na wymiar, garderoby, spiżarnie, meble biurowe, meble specjalistyczne, meble łazienkowe.

Potrzebujesz sam projekt - zgłoś się do nas. Ceny są atrakcyjne i dostępne dla każdego. Po wstępnym rozeznaniu podajemy cenę za całość lub za m2. Projekty wykonywane w progrtami CAD.

  1. Projekt kuchni

    rok temu

    Projekt kuchni

    Potrzebujesz pomocy w aranżacji kuchni? Pomożemy. Wykonujemy projekty od podstaw, zaczynając od przyłączy wodno-kanalizacyjnych, po przyłącza elektryczne. Po dostarczeniu wymiarów, zdjęć mejlowo wykonujemy projekt. W odrębie Leszna przyjazd do klienta w celu pomiaru. Koszty naliczane indywidualnie dla każdego. Dodatkowo realizaujemy projkety, gdyż jesteśmy salonem firmowym ULWE. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie odpowiemy na każde wasze pytanie. Zapraszamy do skorzystania z wakacyjnej promocji - szczegóły na Facebook'u

AJ-Strefa Kuchni dodał(a) komentarz na forum do dyskusji metraz
AJ-Strefa Kuchni przesłał(a) nowe zdjęcie.
AJ-Strefa Kuchni przesłał(a) nowe zdjęcie.
AJ-Strefa Kuchni przesłał(a) nowe zdjęcie.
AJ-Strefa Kuchni przesłał(a) nowe zdjęcie.
AJ-Strefa Kuchni przesłał(a) nowe zdjęcie.