Architekt wnętrz Klaudia Pniak - Architekt / projektant wnętrz

Architekt Wnętrz

Projektowanie wnętrz mieszkalnych i publicznych. Projektowanie krajobrazu. Projektowanie graficzne. Malarstwo,rysunek,grafika.

Jesteśmy pracownią architektury wnętrz, tworzoną przez zespół doświadczonych i kreatywnych architektów. Zajmującą się projektowaniem wnętrz,wzornictwem,projektowaniem graficznym. Największą uwagę skupiamy na projektowaniu wnętrz prywatnych i komercyjnych. Wykonujemy kompleksowe aranżacje mieszkań,domów, wnętrz publicznych jak i projektujemy poszczególne pomieszczenia takie jak łazienki,kuchnie,salony,pokoje dziecięce itd. Z naszej oferty mogą Państwo wybrać projekt wykonawczy lub koncepcyjny.

Działamy głównie na terenie Małopolski i Śląska, Kraków,Katowic, Gliwice,Dąbrowa Górnicza,Sosnowiec, Zawiercie,Częstochowa i okolic. Jest możliwość wykonania projektu w innym rejonie Polski - MY dostosowujemy się do klienta! Możliwe jest również zamówienie projektu online (projektowanie zdalne) dla osób mieszkających zagranicą.

Wszelkie prawa zastrzeżone

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim.

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia jest zabronione.

Wykształcenie,doświadczenie:

Politechnika Śląska w Gliwicach ,wydział Architektury,kierunek Architektura Wnętrz. Architekt Wnętrz w Castorama - ogromne doświadczenie w projektowaniu łazienek i kuchni.

Znajdź nas
Kraków,Katowice,Gliwice,Sosnowiec,Dąbrowa Górnicza,Zawiercie,Olkusz,Częstochowa - okolice
Facebook