Gdańska Fabryka Okien Sp. z o.o. - Producent

Producent nowoczesnych okien energooszczędnych z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku budowlanym.

Historia naszej firmy sięga początku XXI w., kiedy to uwagę fachowców z branży i klientów zwrócił nieduży lecz prężnie rozwijający się producent stolarki PCV. Od początku rozwijaliśmy się według precyzyjnie nakreślonego planu, który przewidywał ścisłe związki z Gdańskiem. Taka strategia zaowocowała przyciągnięciem do naszego grona najlepszych fachowców z naszego miasta, dzięki którym wykorzystaliśmy wszystkie walory niemieckiej technologii produkcyjnej oraz zyskaliśmy zaufanie klientów doceniających solidność wyrobów, jak i wiedzę oraz wysoką kulturę obsługi naszych doradców handlowych. Dzięki sprawnemu zarządzaniu dobrze dobranym zespołem technicznym i handlowym, w krótkim czasie zajęliśmy mocną pozycję na rynku trójmiejskim rozszerzając jednocześnie swój zasięg na cały region.     Ważnym elementem naszego rozwoju stał się eksport wymagający od nas jeszcze większej koncentracji na jakości wyrobów i przestrzegania terminowości dostaw. Dominująca ciągle sprzedaż do Niemiec, uzupełniana jest także przez coraz liczniejsze kontakty handlowe ze Skandynawią. 

Obecnie nasza Fabryka Okien rozwija kontakty handlowe w Wielkiej Brytanii i w egzotycznym dla nas Azerbejdżanie. Obecnie, w oparciu o solidną pracę całej załogi, która owocuje ciągłym wzrostem produkcji, zdecydowaliśmy się na budowę nowej hali produkcyjnej, w której wkrótce zainstalowane zostaną najnowocześniejsze maszyny produkcyjne nowej generacji. Nowa inwestycja stworzy także idealne warunki pracy, dzięki którym zwiększy się nie tylko ilość ale też jeszcze bardziej poprawi się jakość naszych wyrobów. Gdańska Fabryka Okien jako rzetelna firma posiada certyfikaty i zaświadczenia świadczące o jakości swoich wyrobów.

Instalacja okien PVC, drzwi wejściowych, rolet zewnętrznych oraz bram garażowych w nowych oraz istniejących budynkach. Montaż/Demontaż/Obróbka.