brookart - Firma remontowa i budowlana

BROOKART nowy wymiar kreacji przestrzeni wokół domu

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie: układania podjazdów, ogradzania posesji oraz wykonywania odwodnień terenu.

Dopasowujemy się do Państwa oczekiwań - realizujemy gotowe, dostarczone przez Klientów projekty lub na bazie naszego doświadczenia, rekomendujemy najlepsze rozwiązania. Zawsze bezpłatnie dojeżdżamy, wyceniamy i doradzamy. Dbamy o najwyższy standard usług, zawsze jesteśmy dostępni w razie wątpliwości lub dodatkowych pytań.

Wyróżniają nas: polecenia - znaczna większość naszych Klientów trafia do nas z poleceń, zaufanie - można na nas polegać, dotrzymujemy ustalonych terminów i danych obietnic, orientacja na Klienta - Państwa satysfakcja jest dla nasz najważniejsza, kompleksowość - dysponujmy własnym sprzętem i specjalistyczną wiedzą - dzięki temu termin realizacji skracamy do minimum.

Działamy na terenie Wrocławia i okolic (do około 70 km)

Znajdź nas
Wrocław
WWW
  • To cudowny moment, kiedy po długim czasie oczekiwania już go mamy - nasz wymarzony dom. Za nami czas wszelkich trudności i opóźnień, które często pojawiają się w trakcie realizacji kolejnych etapów. Mamy już pomysł jak będą wyglądać wnętrza, pewnie pojawiają się już pierwsze meble. Nasze wyobrażenia zaczynają przybierać realny kształt. Zostaje nam przestrzeń wokół, a więc wszystko co na zewnątrz. Najczęściej odkładamy ją "na później", to wymagająca inwestycja, przy jej planowaniu musimy uwzględnić porę roku i trudności jakie nastręczać może np. brak podjazdu w trakcie szczególnie deszczowej jesieni. Często mamy już projekt lub założenia jak połączyć architekturę naszej bryły z odpowiednim ogrodzeniem, podjazdem i ogrodem. Czas poszukać wykonawców, którzy fachowo zajmą się projektem by był funkcjonalny, piękny, a jednocześnie nie angażował zbytnio naszego czasu i nie generował nam opóźnień czy trudności. Oto trzy najważniejsze kwestie, na które warto zwrócić uwagę by właściwie wybrać wykonawców, którym powierzymy naszą realizację: Określmy nasze oczekiwania. Poszukajmy w sieci większej ilości informacji, przydatne okazać się może odwiedzenie strony internetowej, nie kontaktujmy się z wykonawcą z pierwszego z ogłoszeń, przeanalizujmy kilka, wybierzmy, poszukajmy opinii, zapiszmy najważniejsze kwestie, o które będziemy chcieli dopytać przy pierwszym kontakcie, tak by w trakcie rozmowy nam nie umknęły, przygotujemy kilka informacji o naszym zleceniu (wielkość, data realizacji). Spotkajmy się z wykonawcą zanim powierzymy mu realizację. Zawsze umówmy się z wykonawcą na miejscu, dobrą praktyką jest bezpłatna wycena i przyjazd do Klienta, to obu stronom pomoże dowiedzieć się o sobie czegoś więcej, zapytajmy o terminy, orientacyjny czas realizacji zlecenia, metodę wykonania, szacunkową cenę oraz ewentualną pomoc przy wyborze materiałów. Umówmy się na termin przesłania wyceny, jej terminowe dostarczenie powinno być dla nas pierwszym sygnałem wiarygodności wykonawcy. Wybierzmy wykonawcę, a nie ofertę. Wyboru dokonajmy mając minimum dwie oferty, zwracamy uwagę nie tylko na cenę, ale także sposób kontaktu, gotowość do odpowiedzi na nasze pytania i wątpliwości, elastyczność czy wykonane projekty. Jeśli to możliwe, zobaczmy na żywo którąś z dotychczasowych realizacji by móc samemu ocenić efekty, ustalmy harmonogram i jasne zasady współpracy. Przed przystąpieniem do wykonania doprecyzujmy nasze oczekiwania, poświęćmy czas by spotkać się przed rozpoczęciem prac, dopytajmy jeśli mamy jeszcze jakieś wątpliwości Oto kilka naszych pomysłów na wykreowanie przestrzeni wokół domu. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę www.brookart.pl

brookart
brookart
brookart jest obserwowany przez julia-lesisz
brookart
brookart jest obserwowany przez Lux4home™
brookart
Nowe zdjęcie od brookart
Ogrodzenie+z+kompozytu+-+zdj%C4%99cie+od+brookart
brookart
Nowe zdjęcie od brookart
Podjazd+z+kostki+betonowej+-+zdj%C4%99cie+od+brookart
brookart
brookart jest obserwowany przez Zuza Dominów
brookart
Nowe zdjęcie od brookart
Ogrodzenie+panelowe+-+zdj%C4%99cie+od+brookart
brookart
brookart dodał(a) zdjęcie do Ideabooka Przestrzeń wokół domu
Ogrodzenie+frontowe+-+zdj%C4%99cie+od+brookart
brookart
Nowe zdjęcie od brookart
Podjazd+z+kostki+betonowej+-+zdj%C4%99cie+od+brookart