CADARO Glass - Producent

Firma CADARO GLASS powstała dzięki wieloletniej tradycji rodzinnej przekazywanej z pokolenia na pokolenie.

Tradycje sięgają 1945 roku i przez te wszystkie lata wiedza nabyta przez Naszą rodzinę pozwoliła stworzyć profesjonalny zakład specjalizujący się w obróbce szkła, elementów szklanych i luster.

Poprzez nabyte doświadczenie zapewniamy Naszym klientom profesjonalne doradztwo i pomoc w projektowaniu.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się Firmą inwestującą w nowe technologie oraz w najnowsze maszyny do obróbki szkła, dzięki czemu nasz finalny produkt jest najwyższej jakości.

Do produkcji naszych wyrobów używamy najlepszych materiałów dostępnych na rynku oraz nieustannie wzbogacamy swój asortyment.

Oprócz produkcji tradycyjnych luster oferujemy stoły, ławy oraz inne meble z grubego szkła ( 8mm – 19mm) również hartowanego.

Dodatkowo w Naszej ofercie znajdują się drzwi szklane, ścianki działowe, przeszklenia bez ramowe, kabiny prysznicowe, ekrany kuchenne ze szkła w różnych kolorach i ze zróżnicowanym nadrukiem.

Posiadając własny transport jesteśmy w stanie dostarczyć zamówiony towar szybko i terminowo pod wskazany adres.

Zapraszamy do skorzystania z Naszych usług.

lustra, kabiny prysznicowe, drzwi szklane, balustrady szklane, meble szklane, panele kuchenne i inne do zapoznania się z pełną ofertą Naszej Firmy zapraszam na naszą stronę internetową www.cadaroglass.pl

Znajdź nas
Wrocław
WWW
CADARO Glass
CADARO Glass jest obserwowany przez Lux4home™
CADARO Glass
CADARO Glass jest obserwowany przez ArtCore Design