Caparol Polska Sp. z o.o. - Producent

NALEŻYMY DO MIĘDZYNARODOWEJ GRUPY DAW SE

Caparol to marka profesjonalnych farb i systemów ociepleń. Marką Caparol zarządza niemieckie przedsiębiorstwo DAW SE, które od chwili powstania w 1895 roku dynamicznie się rozwija i aktualnie jest czołowym producentem chemii budowlanej w Niemczech. Firma jest również trzecim prywatnym producentem farb w Europie, obecna jest w 40 krajach, a łącznie zatrudnia 6000 pracowników. W portfolio Grupy DAW należy, poza marką Caparol, jeszcze 7 profesjonalnych marek chemii budowlanej. Wśród nich znajdują się marki obecne na polskim rynku – Disbon, przeznaczony dla profesjonalisty oraz  Alpina dedykowana klientowi indywidualnemu.

JESTEŚMY OBECNI NA POLSKIM RYNKU JUŻ PONAD 20 LAT

Caparol na polskim ryku obecny jest od ponad 20 lat. Od chwili pojawienia się w 1994 roku stawiamy na inwestycje w nowe technologie, które zapewniły nam czołową pozycję na rynku systemów ociepleń. Dziś zatrudniamy ponad 150 pracowników, a przez ostatnie pięć lat nasza kadra powiększyła się dwukrotnie.

Centrala naszej firmy znajduje się w Warszawie, ale centrum logistyczno-magazynowym Caparol Polska jest Kleszczów. To właśnie tutaj, w kleszczowskiej strefie przemysłowej znajduje się nasz zakład produkcyjny, magazyn centralny, a od niedawna również Centrum Szkoleniowe.

Znajdź nas
Warszawa
WWW