CEDRAL - Producent

Deska CEDRALz włóknocementu to wysokiej jakości materiał elewacyjny.

Innowacyjne połączenie celulozy drzewnej, syntetycznych włókien, wody i cementu sprawia, że włóknocement CEDRAL to jeden z najbardziej ekologicznych i uniwersalnych materiałów na fasady i elewacje dostępnych na rynku. CEDRAL łączy w sobie trwałość materiału z pięknym wykończeniem.

CEDRAL idealnie sprawdza się na elewacjach domów jednorodzinnych, bloków mieszkalnych, biurowców, budynkach publicznych. Jest doskonały jako materiał wykończeniowy na podbitki dachowe.

Możesz wybrać spośród dwóch rodzajów desek CEDRAL dostępnych w szerokiej gamie kolorów:

  1. CEDRAL CLICK - jedyna w Polsce wpuszczana deska okładzinowa mocowana na pióro i wpust; jest dostępna w powłoce o strukturze drewna (WOOD) i gładkiej (SMOOTH),
  2. CEDRAL LAP – deska mocowana na zakładkę, nadająca tradycyjny wygląd elewacji; jest dostępna w powłoce o strukturze drewna (WOOD).

Warto wybrać deskę CEDRAL na fasadę oraz podbitkę dachową:

• Trwałość i 10 lat gwarancji

• Nie wymaga konserwacji i nie blaknie

• Odporna na działanie warunków atmosferycznych i promieniowanie UV

• Prosta i szybka instalacja

• Szeroka gama kolorystyczna oraz naturalny wygląd

• Ognioodporność

• Przyjazna środowisku

Deski elewacyjne CEDRAL przeznaczone są do montażu w systemie fasady wentylowanej, na podkonstrukcji drewnianej lub aluminiowej za pomocą nitów lub wkrętów. Zaletą takiego systemu montażu jest pozostawienie szczeliny pomiędzy okładziną elewacji a izolacją termiczną. Szczelina ta umożliwia m.in. swobodną cyrkulację powietrza, izolację akustyczną, utrzymanie optymalnej temperatury wewnątrz budynku oraz odprowadzanie wilgoci. Próbkę materiału można zamówić na stronie cedral.pl.

Marka CEDRAL należy do międzynarodowego koncernu z branży budowanej – EtexGroup. W Polsce CEDRAL jest reprezentowany przez Dywizję EtexExteriors w ramach spółki Siniat Sp. z o.o.

Kontakt do Przedstawicieli Handlowych oraz lista Dystrybutorów CEDRAL na stronie: www.cedral.pl