Country Avenue - Sklep

COUNTRY AVENUE Z MIŁOŚCI DO SPOKOJNEGO ŻYCIA ZA MIASTEM

Nie jesteśmy korporacją, a gościnnym sklepem, którego właścicielka zajmuje się wyborem asortymentu, przesyłaniem go do swoich Klientów, odpisywaniem na listy i odbieraniem telefonów. Zatem możesz poczuć się jak podczas zakupów za dawnych lat, gdy sprzedawca podchodził do klienta indywidualnie, miał dla niego czas i pamiętał jego preferencje.

Styl Country Avenue adresuje do pasjonatów, którzy kochają sielski idylliczny klimat, świetnie się czują w otoczeniu natury i kolorów. Produkty Country Avenue pasują zarówno amatorom domów na wsi, odnajdując się także w przytulnych mieszkaniach w mieście.

Country Avenue prowadzi do wyjątkowego domu, w którym jest czas na wypoczynek, refleksję i zachwyt. Czas zwolnić pędzące życie i zacząć je smakować. Nasze produkty mają właśnie ku temu skłaniać.

Bliski jest nam styl retro, vintage, angielski z lekką nutą nostalgii. Znajdziesz tu całe mnóstwo rzeczy do domu, przydatnych akcesoriów do codziennego użytku, jak też setki pomysłów na prezenty.

Dbamy o to, by nasze produkty cechowała wysoka jakość, dlatego sprowadzamy je od sprawdzonych, markowych dostawców głównie z Wielkiej Brytanii i Niemiec. Rzeczy te są często ręcznie malowane, ozdabiane, szyte. Hand made jest zawsze na czasie!