DecoDom - Firma remontowa i budowlana

Firma oferująca usługi z branży remontowo-budowlanej.Specjalizujemy się w tarasach drewnianych i kompozytowych,pergolach,elewacjach drewnianych i wentylowanych.W ofercie mamy także remonty mieszkań oraz domów.

Znajdź nas
Gołąb Puławy
WWW
Facebook
  • Ozdoba wykonana z naturalnych znalezisk: szyszek, żołędzi,kasztanów oraz kwiatków hortensji. Wszystko przyklejone klejem na gorąco do stożka ze styropianu. Dodatkowe dekoracje z kolorowej wstążki i bawełnianego sznurka osadzone na pniu z brzozy w donicy z białymi kamieniami.

  • Ozdoba wykonana z patyczków,żołędzi,makówek,kwiatów hortensji,wszystko klejone do siebie klejem na gorąco.Ozdoba wisi na ścianie obok drzwi wejściowych do domu.

  • Naturalne ozdoby to moja domena.Szyszki,żołędzie,kasztany,patyczki zbieram na jesieni już z myślą o świętach.Ten wieniec jest wykonany z takich naturalnych zdobyczy przyklejonych klejem na gorąco do styropianowej formy.Dodatkiem są kwiaty h ortensjii pomalowane na biało,całość lekko spryskana biała farbą.Gwiazdki biale zrobiłam z tzw.zimnej porcelany.

  • Witam wszystkich bardzo świątecznie.Przedstawiam swoje ozdoby,których zrobiłam mnóstwo.Tą choinkę zrobiłam z szyszek oraz żołędzi przyklejonych klejem na gorąco do styropianowej formy.Osadziłam ją w donicy z kamieniami aby była stabilna.Gdzieniegdzie powtykane są fragmenty wstążki oraz kokardki ze sznurka bawełnianego.Drobne kwiatuszki to fragmenty hortensji wysprejowane na biało.Pieniek to brzoza.Dekorację ustawiłam na parapecie obok drzwi wejściowych.Trzymam kciuki za moją choinkę.

DecoDom
Nowe zdjęcie od DecoDom
poduszka+dekoracyjna+-+zdj%C4%99cie+od+DecoDom
DecoDom
Nowe zdjęcie od DecoDom
pergola+-+zdj%C4%99cie+od+DecoDom
DecoDom
Nowe zdjęcie od DecoDom
taras+-+zdj%C4%99cie+od+DecoDom
DecoDom
Nowe zdjęcie od DecoDom
drewniany+taras+-+zdj%C4%99cie+od+DecoDom
DecoDom
Nowe zdjęcie od DecoDom
drewniana+pergola+-+zdj%C4%99cie+od+DecoDom
DecoDom
Nowe zdjęcie od DecoDom
elewacja+zew.+-+zdj%C4%99cie+od+DecoDom
DecoDom
Nowe zdjęcie od DecoDom
elewacja+-+zdj%C4%99cie+od+DecoDom