Decorami - Sklep

Oferowane przez nas dekoracje i artykuły wykończenia wnętrz to obrazy na płótnie, fototapety, lampy oraz tekstylia - poszewki na poduszki, firany, zasłony, lambrekiny, bieżniki i obrusy są wyjątkowe. Zespół kreatywnych grafików tworzy i wyszukuje najciekawsze, oryginalne i najbardziej inspirujące wzory, którymi będzie można ozdobić swój dom lub firmę.

Wydruki na płótnie, tapecie czy tkaninie są nie tylko praktyczne i nowoczesne, ale także naprawdę piękne, jednak pod warunkiem, że zostały odpowiednio przygotowane zarówno pod względem artystycznym, jak i technicznym.

Nasza tajemnica tkwi głównie w doborze wzorów, ale także w technice produkcji, do której używane są najlepszej jakości podłoża oraz najnowocześniejsze maszyny drukarskie oferujące znacznie więcej niż po prostu wydruk dobrej jakości. Nasze produkty naśladują rzeczywistość tak perfekcyjnie, że patrząc na piaszczystą plażę spodziewasz się poczuć lekki podmuch morskiej bryzy, a widząc kwiaty czekasz aż dosięgnie Cię ich uwodzicielski zapach. Dzięki temu nasze produkty są nie tylko przykładem perfekcji wykonania i idealnej jakości materiałów, ale są także w stanie wywoływać autentyczne emocje oraz pozytywnie wpływać na nastrój i atmosferę w miejscach, w których się znajdą. To jest właśnie magia naszych produktów.

Nie czekaj, odmień swoje wnętrze już dziś!

  1. Jak urządzić przytulny pokój dziecka – wesołe fototapety i obrazy

    4 miesięce temu

    Jak urządzić przytulny pokój dziecka – wesołe fototapety i obrazy

    Nie myli się ten, kto uważa, że w pokoju dziecka bardzo ważną rolę odgrywają kolory, kształty i wzory. Odpowiednia kolorystyka ścian, a także właściwie dobrane motywy dekoracyjne tworzą przyjazną atmosferę, przytulny klimat i sprzyjają prawidłowemu rozwojowi dziecka. Przyjemne dla oka, pastelowe barwy budzą w dziecku poczucie bezpieczeństwa, zaś radosne, pełne fantazji rysunki rozwijają wyobraźnię i kreatywność młodego człowieka. Doskonałym sposobem na stworzenie niesamowitej przestrzeni są coraz modniejsze fototapety i drukowane obrazy z bajkowymi motywami. W Decorami oferujemy spory wybór interesujących wzorów tapet i fotoobrazów do pokoju dziecięcego. Więcej: https://decorami.pl/pl/n/21

Decorami przesłał(a) nowe zdjęcie.
Decorami przesłał(a) nowe zdjęcie.