DECOTECHNIC. Automatyka zasłon i rolet rzymskich, Instalacje.

DECOTECHNIC. Automatyka zasłon i rolet rzymskich, Instalacje. - Producent

Specjalizujemy się w systemach elektrycznych do zasłon, rolet rzymskich, świetlików dachowych. Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone napędy i sterowania pracujace w technologi radiowaj i Z-wave. Wykonujemy karnisze elektryczne i rolety na wymiar. Dzięki mobilnym giętarkom dopasowujemy je także na miejscu instalacji do nietypowych kształtów okien, wykuszy, przeszkleń narożnych.

Dostarczamy funkcjonalne szyny aluminiowe z suwakami łożyskowymi gotowymi do instalacji we wnękach sufitowych. Zawieszanie tkanin na haczykach regulowanych typu Microflex oraz na taśmach równomiernie układających tkaninę typu wave / ripplefold

Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w aranżacji wnętrz mieszkalnych oraz komercyjnych, a coraz częściej stają się także standardowym wyposażeniem inteligentnych mieszkań.

W ofercie posiadamy także: ekskluzywne karnisze dekoracyjne z napędami akumulatorowym oraz systemy do zawieszania obrazów z wbudowanym podświetleniem LED.

Zapewniamy możliwość instalacji systemow elektrycznych, posiadamy wiedzę o produktach, odpowiednie narzędzia i uprawnienia elektryczne. Aby przekonać się, jak wiele korzyści niesie zastosowanie systemów elektrycznych serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Znajdź nas
Łódź
WWW