Dom-Art - Architekt / projektant wnętrz

Dom-Art – Projektowanie i aranżacja wnętrz

Dom-Art jest firmą projektową zajmującą się aranżacją wnętrz mieszkalnych, biurowych oraz komercyjnych założoną przez Dorotę Kulczyk. W branży działamy nieprzerwanie od 1997 roku.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową i profesjonalną obsługę. W tym czasie udało się nam zrealizować setki projektów i zgromadzić pokaźną rzeszę zadowolonych Klientów.

Do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem, świeżym podejściem i mnóstwem kreatywnych pomysłów. W swojej pracy podążamy za najnowszymi trendami w designie wnętrz oraz technologii. Dzięki temu projektowane przez nas pomieszczenia są nowoczesne i ponadczasowe. Dokładamy wszelkich starań, aby poznać Państwa gusta i potrzeby. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć projekt wnętrza, który będzie w 100% spełniał oczekiwania i będzie dostosowany do konkretnego odbiorcy. Nie podążamy za utartymi schematami, każdy nowy projekt to odrębne wyzwanie, któremu stawiamy czoła.

Nasza firma to również pracowania stolarska, w której wykonujemy meble na wymiar. Korzystamy z wysokogatunkowych materiałów oraz pracy doświadczonych stolarzy. W naszej siedzibie znajduje się biuro oraz salon meblowy – na miejscu można zobaczyć przykładowe aranżacje pomieszczeń: kuchnie, sypialnie, garderoby, biur oraz inne.

 1. Świąteczna dekoracje na wigilijny stół. :)

  11 miesięcy temu

  Świąteczna dekoracje na wigilijny stół. :)

  Cześć, chcemy wam pokazać naszą propozycję na świąteczną dekoracje, zapraszam do oglądania <3 :)

 2. Dekoracja Świąteczna na Wigilijny stół

  rok temu

  Dekoracja Świąteczna na Wigilijny stół

  FILM https://www.youtube.com/watch?v=83o3vTEzPHU Boże Narodzenie to czas spędzony w gronie najbliższych. W tym odcinku dowiecie się jak zrobić dekorację świąteczną na wasz wigilijny stół. Dorota Kulczyk z biura architektonicznego Dom-Art pokaże wam krok po kroku jak zrobić piękną dekoracje na święta. Wesołych Świąt życzy Dorota i Basia Strona internetowa: www.dom-art.eu Facebook: www.facebook.com/domartchrzanow/ e-mail: projekty@dom-art.eu

Dom-Art jest obserwowany(a) przez lilimaer.
Dom-Art dodał(a) komentarz na forum do dyskusji Aranżacja małej łazienki
Dom-Art zadał(a) pytanie na forum xxx
Dom-Art dodał(a) komentarz na forum do dyskusji problematyczny salon i łazienka
Dom-Art dodał(a) komentarz na forum do dyskusji witam.skad sa te lampy?
Dom-Art dodał(a) komentarz na forum do dyskusji kuchnia fronty
Dom-Art dodał(a) komentarz na forum do dyskusji Nazwa płytek.
Dom-Art przesłał(a) nowe zdjęcie.
Dom-Art przesłał(a) nowe zdjęcie.
Dom-Art przesłał(a) nowe zdjęcie.