Ekotechnik24.pl - producent i dystrybutor oświetlenia - Sklep

Witamy w sklepie internetowym ekotechnik24.pl. Specjalizujemy się w sprzedaży i produkcji oświetlenia LED i oświetlenia tradycyjnego do domu i ogrodu. W naszej ofercie można znaleźć również oświetlenie dla biur i sklepów.

Staramy się dostarczać naszym Klientom najwyższej jakości produkty w najniższych cenach. Prowadzimy również sprzedaż hurtową i detaliczną sprzętu oświetleniowego.

W naszej pracy staramy trzymać się trzech prostych zasad:

Jakość
Uczciwość
Cena

Zapraszamy na zakupy, a w przypadku większych zakupów zapraszamy do negocjacji cen.

Jeśli w naszym sklepie nie znaleźliście lampy, której szukacie, prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 531 184 444, lub mailowy sklep@ekotechnik24.pl. Postaramy się dla Was taką lampę znaleźć.

Oferujemy także usługę montażu oświetlenia u klienta. Ta oferta dostępna jest obecnie jedynie na terenie Wrocławia i okolic.

Zawsze chętnie służymy radą i pomocą. Jeśli mają Państwo problem z doborem właściwego oświetlenia, jeśli chcecie wiedzieć, czy wybrane przez Was oświetlenie będzie wystarczające, zapraszamy do kontaktu.

Kupując w naszym sklepie masz gwarancję, że Twoje dane nie trafią w niepowołane ręce!
Nasza strona posiada certyfikat bezpieczeństwa SSL, wydany przez Dreamcommerce S.A.
Przekazywane nam dane są szyfrowane 256 bitowym kluczem TLS 1,2 używanym przez banki, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne.

Wykonujemy również lampy na indywidualne zamówienie.