Elies.pl - Sklep

Marka Elies powstała z myślą o dostarczeniu naszym dzieciom wyjątkowych mebli. Oferowane przez nas zestawy dziecięce i młodzieżowe od wielu lat cieszą się powodzeniem na całym świecie, są sprzedawane nie tylko w krajach europejskich jak Niemcy czy Hiszpania, ale także w Południowej Ameryce, Azji i Oceanii. Oprócz produktu najwyższej jakości, jako bezpośredni przedstawiciel producenta, możemy zaoferować Państwu najniższą cenę na rynku.

Każde dziecko marzy o swoim własnym, wyjątkowym pokoju. Każdy rodzic chce dać swojemu dziecko to co najlepsze, dlatego przy wyborze mebli do pokoju dziecka, kieruje się wysoką jakością, bezpieczeństwem, funkcjonalnością, ale także ich atrakcyjną ceną. Gwarantujemy, iż z wyboru naszych mebli będą zadowolone zarówno dzieci jak i ich rodzice!

Kolekcje mebli które Państwu oferujemy spełniają najwyższe europejskie standardy, wykonane są w całości z najlepszej pod względem jakościowym płyty MDF, malowanej wielokrotnie ekologicznymi farbami na bazie nieszkodliwych wodnych komponentów. Gwarantowane certyfikatem szwajcarskiej firmy certyfikującej SGS. Wszystkie elementy narożne oraz krawędzie mebli są odpowiednio zaokrąglone a drzwiczki wyposażone w system "soft closing"-tzw. bezpieczne zawiasy, zabezpieczające przed przytrzaśnięciem palców oraz gwarantujące ciche zamykanie.

Prezentowane przez nas kolekcje powstały nie tylko pod czujnym okiem techników, ale także włoskich stylistów, którzy pracując z pasją i wykorzystując najnowsze trendy światowe, stworzyli dla dzieci "kolekcje marzeń".

 1. Pokój małego pirata ;-)

  rok temu

  Pokój małego pirata ;-)

  Idealne łóżko do pokoju prackiego ;-)

 2. Bawełniane dywany dla dziecka Lorena Canals

  rok temu

  Bawełniane dywany dla dziecka Lorena Canals

  Przepiękne dywany dziecięce firmy Lorena Canals. W 100% wykonane z najlepszej jakości bawełny, tkane ręcznie! Rożne wymiary, kolory, kształty... www.elies.pl

 3. Różowe meble dla dziewczynki - wysoki połysk, frez z kwiatkiem

  rok temu

  Różowe meble dla dziewczynki - wysoki połysk, frez z kwiatkiem

  Cudne meble w odcieniu delikatnego różu i bieli. Frezy z kwiatuszkami i wszystko w wysokim połysku. BAJECZNE meble dostępne od ręki na www.elies.pl (do obejrzenia w Warszawie).

 4. Łóżko piętrowe dla dzieci z szafą

  rok temu

  Łóżko piętrowe dla dzieci z szafą

  Pomysłowe łóżko piętrowe dla dzieci z szafą. Różne warianty kolorystyczne, pod spodem może być zarówno jedna duża szuflada (dodatkowe spanie) jak i dwie duże szuflady. Łóżko na górze pod materac 90x190 cm, łóżko na dole może być 90x190 cm lub 120x190 cm. Zapraszamy na www.elies.pl meble dla dzieci

Elies.pl jest obserwowany(a) przez Lux4home™.
Elies.pl przesłał(a) nowe zdjęcie.
Elies.pl przesłał(a) nowe zdjęcie.
Elies.pl przesłał(a) nowe zdjęcie.
Elies.pl przesłał(a) nowe zdjęcie.