MiluMila Emilia Wółkiewicz-Piesik - Architekt / projektant wnętrz

Oferuję usługi z zakresu projektowania wnętrz mieszkań, domów, apartamentów, biur oraz lokali usługowych. W swojej pracy stawiam na tworzenie miejsc niezwykłych o wyjątkowym klimacie i wysokiej funcjonalności. Uwzględniam możliwści finansowe, charakter wnętrza i ze szczególną uwagą wsłuchuję się w potrzeby klienta, aby stworzyć niepowtarzalny wystrój, wnętrze "uszyte na miarę".

Celem usług jest nie tylko urządzanie pomieszczeń od podstaw, ale także zmiany z wykorzystaniem posiadanych przez klienta mebli, małe zmiany - duży efekt.

Każdy klient o różnych upodobaniach oraz zasobności portfela uzyska pomoc w temacie aranżacji wnętrz i zawsze może liczyć na pełne zaangażowanie oraz profesjonalizm z mojej strony.

Na zamówienie wykonam także obraz olejny nawiązujący do wystroju pomieszczenia, bądź ozdobię ściany ręcznie malowanymi ornamentami.

Tworzę także oryginalne meble - użytkowe dzieła sztuki. Meble linii M i l u M i l a wykonywane są w 100% ręcznie. Dzięki temu można mieć pewność, że jest się posiadaczem jedynego w swoim rodzaju, niepowtarzalnego mebla. https://www.etsy.com/listing/219104854/commode-piece-of-art https://www.etsy.com/listing/219004937/commode-piece-of-art

Znajdź nas
Warszawa
WWW