Enerzon - Sklep

Stworzyliśmy nasz serwis by promować w Polsce unikatowe, wyselekcjonowane produkty oraz sprawdzone i najnowocześniejsze technologie przeznaczone dla budownictwa energooszczędnego i domów inteligentnych. Specjalizujemy się w nowoczesnych rozwiązaniach grzewczych opartych na technologii promieniowania podczerwonego. Oferujemy szeroki wybór promienników podczerwieni, paneli grzewczych na podczerwień i mat grzewczych.

Oferujemy szeroką gamę promienników tarasowych najlepszych, europejskich producentów. Promienniki podczerwieni to świetna alternatywa dla parasoli grzewczych na gaz do ogrzewania tarasów, altan, patio i balkonów.

Warto również zajrzeć na naszą stronę poszukując inteligentnych i energooszczędnych rozwiązań do sterowania ogrzewaniem. Posiadamy bardzo precyzyjne, eleganckie, produkowane w Europie, regulatory temperatury oraz kompletne systemy sterowania inteligentnym domem przez internet.

Zapraszamy na naszą stronę i kontaktu z naszymi specjalistami. Za darmo, pomogą i doradzą w wyborze systemu grzewczego oraz sposobu jego zarządzania.