FOX DEKORATOR - Producent

Firma ATLAS została założona ponad 25 lat temu w Łodzi. Obecnie tworzymy ogromny holding ponad 20 podmiotów - producentów chemii budowlanej i surowców wykorzystywanych do produkcji wyrobów budowlanych. Nasza infrastruktura obejmuje fabryki materiałów cementowych, gipsowych, dyspersyjnych i bitumicznych. Grupa ATLAS jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku chemii budowlanej i odnoszącym sukcesy eksporterem - dostarczamy do ponad 30 krajów na całym świecie, w tym do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Rosji, krajów bałtyckich, Skandynawii, Iraku i wielu, wielu innych.

Portfolio Grupy ATLAS przygotowywane jest w zależności od aktualnego zapotrzebowania rynku i oczekiwań użytkowników. Zawiera ponad 1000 produktów i tysiące kompleksowych rozwiązań systemowych dla budownictwa i remontów budynków indywidualnych i wielorodzinnych dla inwestycji publicznych i przemysłowych. Intensywnie angażujemy się w aspekty społeczne - sztukę, edukację i pomoc potrzebującym.

Ale ATLAS to nie tylko jakość, technologia, odpowiedzialność społeczna i długoletnie doświadczenie rynkowe. To także projekt i dbałość o piękno i szczegóły.

FOX DEKORATOR to marka ekskluzywnych systemów dekoracji ściennych, które od prawie dwóch dekad tworzy rozwiązania dla tynków dekoracyjnych i farb. Nasza szeroka oferta obejmuje masy akrylowe, tynki mineralne, farby strukturalne i glazury, lakiery dekoracyjne.