Komfort Snu- materace, łóżka, poduszki...

Komfort Snu- materace, łóżka, poduszki... - Sklep

Firma Komfort Snu to bezpośredni dystrybutor materacy polskich i zagranicznych firm. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Nasz Sklep internetowy to SalonSnu.pl

Oferujemy szeroką gamę materacy SalonSnu.pl/Materace do wypróbowania na ekspozycji, oraz duże zaplecze magazynowe materacy dostępnych „od ręki”. Na zamówienia indywidualne zapewniamy krótkie terminy realizacji, transport i montaż.

Zapraszamy do współpracy hotele, pensjonaty, ośrodki wczasowe i gospodarstwa agroturystyczne, a także producentów mebli i sklepy meblowe dla których proponujemy specjalne warunki handlowe.

Posiadamy w ofercie materace kieszonkowe, lateksowe, piankowe, termoelastyczne. Proponujemy stelaże do łóżek regulowane ręcznie oraz manualnie z listwami giętymi, oraz najnowocześniejsze rozwiązania urządzeń dla zdrowego snu, które można obejrzeć w największym salonie snu w Bydgoszczy.

Z oferowanych przez nas marek znajdują się firmy polskie jak i zagraniczne: TEMPUR, SEALY, PERDORMIRE, MATERASSO, MK FOAM KOŁO, MOLLYFLEX, HILDING, NEW ELEGANCE, KELSZ, STOLMIS.

Komfort Snu - Materace i Łóżka

85-738 Bydgoszcz ul. Karola Szajnochy 2 e-mail: sklep@salonsnu.pl kontakt: 52 335 79 20, 506 626 678

Zobacz nasz salon: https://www.youtube.com/salon-materacy-Komfort-Snu

Zapraszamy do wirtualnego spaceru salonu Komfort Snu.

https://www.youtube.com/Materace-Tempur