glebowski studio | Tomasz Głębowski - Architekt / projektant wnętrz

Glebowski Studio to pracownia architektury i designu założona w 2010 roku przez arch. Tomasza Głębowskiego.

Posiadamy własny styl w którym skupiamy się na takich wartościach jak funkcjonalność, ekonomika, jakość oraz design. Architektura łączyć musi bowiem naukę ścisłą ze sztuką, które stanowić mają połączenie spójne. Projekty oraz Inwestorzy zawsze traktowani są przez nas indywidualnie. Niezależnie od wielkości inwestycji i etapu projektowania, wkładamy tyle samo uwagi w każde zlecenie, którym się zajmujemy. Dostosowujemy koszty do potrzeb oraz charakteru planowanej inwestycji, tak żeby przy każdym budżecie projekt nie ucierpiał na efekcie końcowym.

Doświadczenie oraz wiedzę zdobywamy od lat zarówno w kraju, jak i za granicą, co pozwala nam na zajmowanie się inwestycjami w sposób kompleksowy, od ogółu do szczegółu. Nowe projekty stanowią dla nas rodzaj wyzwania, dzięki któremu możemy się rozwijać i na bieżąco doskonalić swój warsztat. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi oraz godnymi zaufania architektami, biurami inżynierskimi i wykonawcami, którzy mogą nam zagwarantować zamierzony efekt końcowy zaplanowanych inwestycji.

Oferujemy bardzo szeroki i kompleksowy zakres usług od małej architektury i designu, poprzez architekturę budynków, na założeniach urbanistycznych kończąc. W zakres naszych usług wchodzą: analizy chłonności, przygotowywanie opracowań WZ, inwentaryzacje, projekty koncepcyjne, budowlane, wykonawcze, przetargowe, wnętrz, projekty mebli, plany i założenia urbanistyczne, a także nadzory autorskie nad budową.

Prowadząc projekt pełny, zajmujemy się także dokumentacją projektową i sprawami formalnymi, bierzemy udział w konsultacjach i koordynacjach, pomagamy w wyłonieniu wykonawców.

W zależności od potrzeb inwestycyjnych, oferujemy możliwość całościowego lub częściowego pakietu usług projektowych.