Izabella Gądek - Artysta, designer

Pracownia Space Between Us - projektuje autorskie meble i elementy dekoracyjne.

Nasze studio opracowuje jednostkowe kolekcje - dopasowując je do wnętrz oraz preferencji Klientów. W indywidualnych zamówieniach mebli - stara się łączyć artystyczne wizje z funkcjonalnym przeznaczeniem. Realizując nietypowe projekty zawsze szukamy nowatorskich rozwiązań - tworząc z pasją i zaangażowaniem. Stawiamy na wyjątkowe, charakterystyczne detale oraz proporcje form zarówno przy meblach użytkowych, oświetleniu oraz dekoracjach.

Staramy się wyjść poza wszelkie ograniczenia!

  • Proszę o podpowiedz - czy w przedstawionych realizacjach mebli zestawienie stali szlachetnej z drewnem egzotycznym jest w optymalnych proporcjach?

  • Modny element dekoracyjny, może posiadać również kilka funkcji. W przypadku mebla kolekcji Annika 10 mm blat z plexy doskonale sprawdzi się jako pufa i stoliczek! Bez konieczności zmiany blatu jest on i podstawą na ulubione napoje jak i nowoczesnym siedziskiem. www.spacebetweenus.pl

  • Rok 2016 uświadomił obserwującym trendy współczesnego designu, że pomimo ogromnej ilości nowych pracowni – projekty wielu z nich bywały identyczne. Na targach mebli królowały sklonowane wersje „stolików rzeczek” i niezliczone formy mebli oparte na surowej desce i gotowych elementach łączących. Używana w realizacjach stal czarna była najczęściej proszkowana na intensywny kolor, bądź surowa. Brakowało szlachetnej struktury srebrnego metalu. Nie da się zrozumieć powodów, dla których metal w czystej – szlachetnej i podkreślającej swoją fakturę formie jest tak bardzo niedoceniany. Najsmutniejszy był fakt, iż wiele projektów minionego roku było kopiami tych, które koneserzy architektury znają od lat, głównie z amerykańskich pracowni. Dobrze, że Greg Klassen mieszka daleko i zapewne nie śledzi naszej prasy, bo mógłby zdziwić się widząc w wielu czasopismach swoje projekty uznane w naszym kraju za nowatorskie pomysły. Przecież stal może być zaprezentowana w swojej najpiękniejszej barwie i interesującej formie, eksponować fakturę, podkreślać kształt, wyrażać przestrzeń i charakter użytkownika.

Izabella Gądek
Izabella Gądek jest obserwowany przez Cerames
Izabella Gądek
Izabella Gądek
Izabella Gądek jest obserwowany przez Lux4home™
Izabella Gądek
Nowe zdjęcie od Izabella Gądek
Stolik+%2F+pufa+-+zdj%C4%99cie+od+Izabella+G%C4%85dek
Izabella Gądek
Nowe zdjęcie od Izabella Gądek
Stojak+na+wino+-+uzupe%C5%82nienie+kolekcji+Annica+-+zdj%C4%99cie+od+Izabella+G%C4%85dek
Izabella Gądek
Nowe zdjęcie od Izabella Gądek
Stojak+na+wino+-+uzupe%C5%82nienie+kolekcji+Annica+-+zdj%C4%99cie+od+Izabella+G%C4%85dek