MANGO Studio Architektury Wnętrz i Ogrodów - Architekt / projektant wnętrz

Wnętrza to nasza pasja. Zajmujemy się kompleksową i profesjonalną realizacją projektów architektury wnętrz oraz zieleni pod klucz. W naszym portfolio przez 10 lat działalności uzbierało się prawie 250 realizacji w stylach: nowoczesnym, retro, glamour, art deco. Zdecydowanie najbardziej Inspirują nas wnętrza klasyczne, stylizowane oraz szeroko pojęty eklektyzm polegający na łączeniu starych struktur z nowoczesnym wyposażeniem.

Dokonaliśmy licznych metamorfoz wnętrz już istniejących. Nasz zespół to dwie architektki wnętrz oraz architekt z uprawnieniami. Ten zróżnicowany skład sprawia, że w obrębie jednej, współpracującej ze sobą, grupy projektowej jesteśmy w stanie zaprojektować każdy obiekt od fundamentów i pozwoleń na budowę, przez szczegółowe projekty wnętrz i zieleni z detalami, do stanu „pod klucz”. Każda realizacja opatrzona jest nadzorem autorskim architekta prowadzącego.

Nie zostawiamy naszych inwestorów z wizualizacją w ręku. Na naszym profilu prezentujemy gotowe i oddane do użytku realizacje. Piękne wizualizacje nie zawsze dowodzą udanej realizacji, dlatego też większość naszych projektów wykonujemy w standardzie "pod klucz" by mieć pewność, że projekt zostanie zrealizowany w najdrobniejszym detalu. Dbamy o czas naszych klientów, przeprowadzamy zamówienia materiałów, organizujemy pomniary, montaże, prowadzimy nadzór inwestorski. Mamy do dyspozycji własną ekipę wykonawczą, która jest w stanie zrealizować nawet najbrardziej skomplikowane projekty.

Zapraszam do współpracy - Karolina Drogoszcz [arch. wnętrz; inż. budownictwa]