NIZIO HOME - Producent

Nizio Home to rozwinięcie wieloletniej, rodzinnej pasji do wnętrz sięgającej lat 70. XX w. Wszystko zaczęło się od produkcji drewnianych mebli kilka pokoleń wstecz, trwającej po dziś dzień. Pielęgnowanie tradycji i chęć ciągłego rozwoju zaowocowało wpisaniem w nasze DNA na stałe szeroko pojętego zamiłowania do designu i wyposażenia wnętrz. Tworząc Nizio Home czuliśmy misję do dzielenia się wszystkim co najlepsze w dziecinie domowych aranżacji, dlatego dziś dajemy Ci możliwość wyboru czegoś więcej niż tylko przedmiotów codziennego użytku. Rodzinne tradycje powodują, iż chcemy traktować Cię bliżej niż tylko klienta. Chcemy, byś stał się naszą częścią.

Nizio Home na pierwszym miejscu stawia jakość oferowanych produktów, tak by Twoje zadowolenie było na najwyższym poziome. To, co daje nam tą możliwość, to współpraca z najlepszymi producentami specjalizującymi się w produkcji wysokiej klasy wyrobów. W naszej ofercie znajdziesz spójne produkty tworzące niebagatelne kompozycje. Dzięki naszej otwartości na wszystko co związane z domowym zaciszem, pomożemy urządzić Ci zarówno pokój Twojej pociechy jak i sypialnie, salon czy kuchnię.

W Nizio Home jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby, dlatego oferujemy produkty, które będą towarzyszyły Tobie i Twoim najbliższym w życiu codziennym – od łóżeczek i kołysek dziecięcych, poprzez zabawki, tapety i materiały tekstylne, po biurka, szafy i wszelkiego rodzaju akcesoria aranżacyjne jak lampy czy świece.

  • Pokój niemowlaka powinien być miejscem, w którym zarówno maluszek, jak i jego rodzice, będą czuć się komfortowo. Należy zadbać o jego funkcjonalne wyposażenie, kierując się własną wygodą. Ważny jest nie tylko wybór odpowiednich elementów, ale także ich właściwe ustawienie. Drewniane przewijaki, łóżeczka, kołyski i ławy, doskonale odnajdują się w przestrzeni niemowlęcych pokoików. Warto zdecydować się na meble w eleganckim, białym kolorze, które pomogą zadbać o efektowną aranżację wnętrza. Dzięki elementom ozdobnym, takim jak dekoracyjnie wyprofilowane podstawki, drzwiczki i barierki, drewnianym mebelkom nie sposób się oprzeć.

  • Łóżeczko to świetny wybór przede wszystkim ze względów ekonomicznych. Najczęściej służy aż do piątego roku życia maluszka. Obecnie producenci mebelków dziecięcych dbają o wielofunkcyjny charakter asortymentu, dlatego w wielu łóżeczkach mamy do czynienia z dodatkowymi rozwiązaniami. Warto zwrócić uwagę na możliwość wyregulowania wysokości stelaża pod materac. W wielu modelach dodatkowym atutem będzie gwarancja szybkiego demontażu bocznych szczebelków, aby dostosować je do potrzeb bardziej samodzielnych dzieci. Łóżeczko stanowi doskonały wybór dla osób poszukujących stabilnego mebelka, który przez dłuższy czas będzie sprawdzać się w swojej roli. Alternatywą dla tradycyjnego łóżeczka jest kołyska, która również wyróżnia się wieloma zaletami. Pod względem praktycznym stanowi doskonałe rozwiązanie do małego pokoju o ograniczonym metrażu – z łatwością można ją ustawić w dowolnym miejscu, na przykład tuż obok łóżka rodziców. Łagodnie kołysane niemowlę czuje się w niej bezpieczne – charakterystyczne ruchy kojarzą mu się z aktywnością w brzuchu mamy. Delikatne bujanie to najlepszy sposób na uspokojenie pociechy. Nie można również zapominać o zbawiennym wpływie na układ nerwowy maluszka. Wielu specjalistów podkreśla, że dzięki rytmicznemu kołysaniu w wieku niemowlęcym dziecko szybciej opanuje jazdę na rowerze i nie uniknie problemów z utrzymaniem równowagi.

NIZIO HOME
NIZIO HOME jest obserwowany przez Dom Szkła
NIZIO HOME
Nowe zdjęcie od NIZIO HOME
Drewniane+meble+z+kolekcji+Scandi+-+zdj%C4%99cie+od+NIZIO+HOME
NIZIO HOME
Nowe zdjęcie od NIZIO HOME
Drewniane+meble+z+kolekcji+Scandi+-+zdj%C4%99cie+od+NIZIO+HOME
NIZIO HOME
Nowe zdjęcie od NIZIO HOME
Drewniany+st%C3%B3%C5%82+i+krzes%C5%82a+Wini+-+Nizio+Home+-+zdj%C4%99cie+od+NIZIO+HOME
NIZIO HOME
Nowe zdjęcie od NIZIO HOME
Drewniane+meble+ogrodowe+-+zdj%C4%99cie+od+NIZIO+HOME
NIZIO HOME
Nowe zdjęcie od NIZIO HOME
Drewniane+meble+na+indywidualne+zam%C3%B3winie+-+zdj%C4%99cie+od+NIZIO+HOME
NIZIO HOME
Nowe zdjęcie od NIZIO HOME
Drewniany+st%C3%B3%C5%82+i+krzes%C5%82a+Wini+-+zdj%C4%99cie+od+NIZIO+HOME
NIZIO HOME
Nowe zdjęcie od NIZIO HOME
Drewniany+st%C3%B3%C5%82+okr%C4%85g%C5%82y+Nizio+Home+-+zdj%C4%99cie+od+NIZIO+HOME
NIZIO HOME
Nowe zdjęcie od NIZIO HOME
Drewniana+Komoda+-+zdj%C4%99cie+od+NIZIO+HOME
NIZIO HOME
Nowe zdjęcie od NIZIO HOME
Drewniana+Komoda+Nizio+Home+-+zdj%C4%99cie+od+NIZIO+HOME