Kenwood - Producent

Kenwood to synonim najwyższej jakości i kulinarnej pasji. Od ponad 60 lat oferuje innowacyjne urządzenia kuchenne o ponadczasowym designie, klasycznej formie i wyjątkowej trwałości. Ciągłe rozwijanie technologii oraz pasja wkładana w ich projektowanie i tworzenie przekładają się na satysfakcję klientów.

Mała firma, którą w 1947 roku założył sir Kenneth Wood w uroczym, angielskim miasteczku Woking, przerodziła się z biegiem lat w wiodącego producenta urządzeń kuchennych, działającego w 44 krajach na świecie. Punkty zwrotne w jej historii wyznaczają wprowadzane z sukcesem na rynek pionierskie sprzęty AGD, wyprzedzające konkurencję o kilka kroków: od tostera A100, posiadającego innowacyjną na tamte czasy funkcję obracania tostów, poprzez przełomowy robot kuchenny Kenwood Chef, który zrewolucjonizował sztukę kulinarną lat 50-tych, po współczesne roboty planetarne, m.in. Cooking Chef’a, które zyskały uznanie najlepszych szefów kuchni na świecie.

Roboty, blendery, miksery oraz serie śniadaniowe marki Kenwood wyróżnia klasyczna elegancja, angielska prostota oraz legendarna już funkcjonalność. Największe światowe instytuty wzornictwa wyróżniły produkty tej marki swoimi nagrodami: „Red Dot Design Award", „Plus X Award" oraz „International Forum Design”.

Gotowanie według marki Kenwood to sztuka, kreacja, wyrażanie emocji i siebie poprzez dania, dzielenie się nimi, poszukiwanie nowych kompozycji oraz ciągły rozwój. Jej produkty powstają z myślą o kulinarnych pasjonatach, którym pozwalają doskonalić umiejętności i poszerzać horyzonty. Jako ekspert w przygotowywaniu żywności, marka inspiruje swoich konsumentów, pomagając w odkrywaniu świata smaków i aromatów oraz edukuje w zakresie doboru najlepszych składników, sposobów ich przyrządzania oraz kultury jedzenia. Pobudza kreatywność smakoszy na całym świecie!

Dopracowane w każdym calu, sprzęty marki umożliwiają przygotowanie kulinarnych dzieł sztuki. O ich jakości i niezawodności może świadczyć fakt, iż doceniły je takie autorytety kulinarne jak: Kurt Scheller, Giancarlo Russo, Teo Vafidis czy Michel Moran. Niezależnie, które urządzenie Kenwood wybierzesz do swojej kuchni, masz pewność, że powstało z pasji, na podstawie perfekcyjnego projektu, z użyciem najlepszych materiałów. A to gwarancja Twojego kulinarnego sukcesu każdego dnia!

Create more with Kenwood!