Kolorowych Snów - Sklep

Kolorowych Snów.pl to miejsce, gdzie znajdziesz starannie wyselekcjonowane meble, dodatki oraz oświetlenie najwyższej jakości i niespotykanych wzorów. Pragniemy sprawić, aby każdy dzień w domu czy biurze był jak piękny sen, a naszą kreatywność odzwierciedlają niezwykłe produkty, których nie sposób znaleźć gdziekolwiek indziej. Dlaczego KolorowychSnów.pl – bo każda noc może stać się niespełnionym marzeniem lub niezapomnianym wspomnieniem, ale też każda z nich, z pozoru taka sama, jest zupełnie inna, niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju, a taka jest właśnie oferta naszych produktów.

W naszym sklepie pełnym kolorowych, sennych marzeń głównym bohaterem jest dobry design. Odnajdziesz tu wyjątkowe i nietuzinkowe meble, niespotykane i modne dodatki oraz niecodzienne i zaskakujące oświetlenie.

Nasz salon meblowy działa od września 2007 roku. Jesteśmy obecni online, ale także offline, w niezwykłym miejscu, bowiem nasza główna galeria wystawowa mieści się w specjalnie zaadaptowanych kontenerach, w których nasze produkty nabierają wyjątkowego smaku.

Mamy solidne podstawy, bowiem KolorowychSnów.pl wywodzi się z firmy Seneko, rodzinnego przedsiębiorstwa, działającego od 1993 roku. Seneko z fabryką mebli w Jeżowie w woj. łódzkim, zajmuje się produkcją naturalnych materaców, głównie materaców futonowych. Seneko jest docenianie przez klientów w Polsce, a także m.in. w Kandzie, Stanach Zjednoczonych Ameryki, Japonii i oczywiście Europie.