Konzept - niemieckie kuchnie - Architekt / projektant wnętrz

Jesteśmy jedynym w Warszawie partnerem niemieckich marek next125 i Schüller. Dzięki współpracy z firmą Schüller jesteśmy w stanie zaprojektować dla Państwa niepowtarzalną i funkcjonalną kuchnię oraz zrealizować Państwa zlecenie w krótkim czasie.

Marka Schüller założona przez Otto Schüller’a w 1966 roku, aktualnie jest jedną z 5 najlepiej sprzedających się marek mebli kuchennych na świecie. W fabryce firmy – w niemieckim Herrieden – 1.300 pracowników produkuje rocznie ponad 100.000 zestawów mebli kuchennych zaprojektowanych według indywidualnych potrzeb każdego z klientów.Kuchnie Schüller to najwyższa jakość, funkcjonalność oraz różnorodne wzornictwo i bogaty wybór kolorów frontów.

Firma Schüller może poszczycić się marką premium jaką jest linia next125. next125 to kuchnie doskonałe, stworzone z myślą o wysokich wymaganiach klientów. Jakość, funkcjonalność i niepowtarzalne wzornictwo to podstawowe atuty tej kolekcji. next125 to połączenie mistrzowskiego rzemiosła i materiałów najwyższej jakości. Międzynarodowe środowiska architektoniczne i designerskie doceniły szczególną formę, oraz proces produkcji i dobór materiałów zastosowane w linii next125. Kuchnia NX850 została nagrodzona „Red Dot Design Award”, a rozwiązania next125 w zakresie uchwytów otrzymały „Interior Innovation Award”.