krainaobrusow.pl - Sklep

Nasz sklep powstał z myślą o klientach, którzy poszukują wyjątkowych produktów tekstylnych do swojego domu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo głównie obrusy plamoodporne, jak i obrusy z mieszanym składem bawełny i poliestru. Praktycznie każdy model obrusu może zostać na kilka sposobów wykończony, tak więc w ofercie mamy obrusy plamoodporne wypalane, obrusy podszyte, obrusy z lamówką, obrusy z wypustką a także obrusy z gipiurą. Co najważniejsze szyjemy dla Państwa nie tylko obrusy w rozmiarach standardowych, ale również obrusy na wymiar. Pracujemy również na wysokiej jakości tkaninach polskich producentów.

Ponieważ obrusów potrzebujemy na różne okazje, naszą ofertę podzieliliśmy również na obrusy na co dzień, jak i obrusy na święta i obrusy dekoracyjne. Naszymi klientami tez firmy i instytucje, które zakupiły obrusy do restauracji, obrusy weselne czy też obrusy na stołówkę czy też obrusy do kawiarni.

Ofertę obrusów wzbogaciliśmy również o inne produkty i dodatki do łazienki, sypialni czy salonu, tj. pościele, prześcieradła, ręczniki, ściereczki kuchenne, narzuty na łóżko, serwety bankietowe, sztućce.

krainaobrusow.pl
krainaobrusow.pl jest obserwowany przez Lux4home™
krainaobrusow.pl
krainaobrusow.pl dodał(a) zdjęcie do Ideabooka 1
Jadalnia+-+zdj%C4%99cie+od+krainaobrusow.pl
krainaobrusow.pl
Nowe zdjęcie od krainaobrusow.pl
Jadalnia+-+zdj%C4%99cie+od+krainaobrusow.pl
krainaobrusow.pl
Nowe zdjęcie od krainaobrusow.pl
Sypialnia+-+zdj%C4%99cie+od+krainaobrusow.pl