Luxum - Producent

Pierwsza i obecnie największa polska manufaktura wytwarzająca wyposażenie wnętrz i wyposażenie sanitarne według indywidualnego projektu, z materiałów tradycyjnych i nowoczesnych kompozytów solid surface - Corian, Staron, Cristalstone, GFK Luxum oraz betonu architektonicznego.

Produkcja i dostawa między innymi: - płyty z betonu architektonicznego do wnętrz, na elewacje, pomieszczenia mokre - wanny, brodziki, umywalki - na wymiar, w dowolnym kształcie, rozmiarze, kolorze - meble na wymiar i nietypowe formy architektoniczne - okładziny ścienne z Corianu i innych solid surface - mała architektura z tworzyw sztucznych - kompozytów oraz włókna węglowego - oświetlenie wielkogabarytowe na wymiar - panele ścienne 3D MDF na wymiar. Blisko 40 standardowych wzorów lub indywidualnie projektowane. - nietypowe formy architektoniczne

 1. Umywalka z blatem

  2 dni temu

  Umywalka z blatem

  Umywalka z blatem, to doskonale wygodne rozwiązanie w każdej nowoczesnej łazience. Już nie umywalki nablatowe, ale właśnie umywalki zintegrowane z blatem wyznaczają obecnie trendy w łazience. Umywalki z blatem na wymiar, o ostrych liniach i minimalistycznych formach, produkowane są na indywidualne zmówienie. Dzięki produkcji umywalek według indywidualnego projektu, mogą być idealnie dopasowane do wnęk czy aranżacji łazienki. Umywalki z blatem na wymiar spełniają oczekiwania jako ergonomiczne i eleganckie wyposażenie nowoczesnych łazienek. Trwałość i wygodę użytkowania gwarantuje Luxum - numer 1 w Polsce producent wyposażenia łazienek z kompozytów solid surface typu Corian, Staron, Krion, Hi-Macs oraz lekkich i doskonałych w utrzymaniu kompozytów GFK Luxum w dowolnym kolorze.

 2. Umywalki kompozytowe z blatem na wymiar Luxum. Umywalki z GFK Luxum, Corian, Krion, Staron, Hi-Macs, Kerrock, Hanex, Carbon

  8 dni temu

  Umywalki kompozytowe z blatem na wymiar Luxum. Umywalki z GFK Luxum, Corian, Krion, Staron, Hi-Macs, Kerrock, Hanex, Carbon

  Nowoczesne łazienki wymagających użytkowników potrzebują innowacyjnego podejścia do projektowania i wyposażenia. Do lamusa odchodzą popularne umywalki nablatowe, w formie stawianych na blat misek umywalkowych. Mało wygodne, coraz mniej estetyczne i niehigieniczne, z mnóstwem zakamarków. Znacznie lepszym i ciekawszym rozwiązaniem są umywalki z blatem. Zintegrowane z blatem umywalki bez widocznych spoin, są eleganckie, higieniczne, łatwe do utrzymania w czystości. Jednym z najciekawszych rozwiązań, to umywalki Luxum. Robione na wymiar, czyli dopasowane idealnie do potrzeb i możliwości aranżacyjnych łazienki. Takie umywalki można zamówić w dowolnym kształcie i kolorze. Najczęściej wytwarzane są z kompozytów, takich jak : GFK Luxum, Cristalstone, Corian, Staron, Krion. Interesująco wyglądają stsowane często w umywalkach na wymiar Luxum, odpływy liniowe. To właśnie nie tylko dzięki ergonomii, trwałości, ale możliwościom osiągnięcia doskonałego dizajnu, przejawiającego się w ostrych, minimalistycznych liniach i monolitycznej bryle - umywalki z blatem, wytwarzane z kompozytów, są tak pożądane w dobrze urządzonej łazience. Szczególne znaczenie mają umywalki podwójne i wielostanowiskowe, stanowiące trzon świetnie zaprojektowanych łazienek. Często tego typu umywalki kompozytowe, są zamawiane łącznie z powierzchnią prysznicową, okładzinami ściennymi monolitycznymi z kompozytów, wannami oraz meblami łazienkowymi.

 3. Nowoczesna łazienka w minimalistycznym stylu - umywalka kompozytowa i beton architektoniczny

  16 dni temu

  Nowoczesna łazienka w minimalistycznym stylu - umywalka kompozytowa i beton architektoniczny

  Wykonane telefonem zdjęcie nowoczesnej łazienki w minimalistycznym stylu, u jednego z klientów Luxum. Doskonały projekt zakończył się w zakładanym terminie, a wysokiej jakości produkty zyskały uznanie projektanta i inwestora. Podwójna umywalka z odpływami liniowymi, została przygotowana na miarę z lekkiego kompozytu GFK Luxum. Beton architektoniczny Luxum , dzięki wysokim parametrom technicznym i doskonałej estetyce, jest polecany także do łazienek jako okładzina ścienna o wyjątkowym charakterze. Dla wielu inwestorów ważnym atutem jest fakt, że mogą mieć w eleganckiej łazience, nie tylko skrojone na wymiar wyposażenie sanitarne, ale prawdziwy, naturalny beton architektoniczny - w cenach często niższych jak ceramiczne imitacje.

 4. Luksusowe umywalki na zamówienie - nowoczesne łazienki Luxum

  22 dni temu

  Luksusowe umywalki na zamówienie - nowoczesne łazienki Luxum

  Luksusowe umywalki na zamówienie, w nietypowych kształtach, dowolnym rozmiarze i każdym kolorze. W Polsce, podobnie jak w najlepszych włoskich firmach np Moma Design, Antonio Lupi, Boffi itp - umywalki, wanny czy brodziki klasy premium wytwarzane są najczęściej z kompozytów takich jak Corian, Krion itp. Obecnie krakowska manufaktura Luxum dostarcza tego typu umywalki realizowane na indywidualne zamówienie.

 5. Kolor to nie wszystko! Liczą się nowoczesne materiały - beton, zardzewiała stal, frezowany MDF 3D, Corian, Carbon

  miesiąc temu

  Kolor to nie wszystko! Liczą się nowoczesne materiały - beton, zardzewiała stal, frezowany MDF 3D, Corian, Carbon

  Kolor we wnętrzu to jeszcze nie wszystko. Aby uniknąć sztampowości, trzeba sięgnąć po unikalne rozwiązania, które nie są dostępne w sieciówkach, czy wielkich internetowych sklepach. Jeżeli ktoś preferuje nowoczesne wnętrza z charakterem, których raczej nie spotkamy u najbliższego sąsiada powinniśmy wziąć przy aranżacji wnętrz takie materiały jak beton architektoniczny ( zarówno ten w płytach jak i masach cienkowarstwowych ),"zardzewiałą" stal kortenowską cor-ten ( najlepiej oryginał, a nie imitacja ), kompozyty solid surface, które dają efekt monolitu bez widocznych łączeń ( np Krion, Staron, Corian ), panele dekoracyjne 3D na wymiar - frezowane z MDF-u do malowania i bez widocznych łączeń. Wielu architektów sięga także po absolutny hi-tech czyli kompozyt carbon - włókno węglowe. Takich rozwiązania materiałowe sprawią, że wnętrza będą unikalne. Na rynku mamy sporo różnych firm czy producentów oferujących tego typu rozwiązania we wnętrzach. Np. Luxum http://luxum.pl/ . Obecnie w dalszym ciągu modne są wnętrza w których można odpocząć i dobrze się zrelaksować czyli biele i szarości, które uzupełnia się według osobistego gustu np fioletami , odcieniami złota czy zielenią.

 6. Beton architektoniczny Luxum - płyty betonowe na ściany, kominki, elewacje

  miesiąc temu

  Beton architektoniczny Luxum - płyty betonowe na ściany, kominki, elewacje

  Pierwszy polski beton architektoniczny o wysokiej wytrzymałości bez dodatku sztucznych włókien. Płyty betonowe Luxum, łatwe do obróbki i montażu. Dostępne w wielu kolorach i rozmiarach. Beton architektoniczny w najwyższej klasie jakości i bezpieczeństwa na kominki, ściany, podłogi, ogrodzenia, elewacje, schody.

 7. Luksusowa łazienka- wanna z umywalkami w monolicie

  3 miesięce temu

  Luksusowa łazienka- wanna z umywalkami w monolicie

  Luksusowe wyposażenie łazienek Luxum. Wanna z umywalkami w monolicie. Najlepsze, ciekawe i oryginalne rozwiązania szyte na miarę.

 8. Wanny wolnostojące na wymiar

  4 miesięce temu

  Wanny wolnostojące na wymiar

  Luksusowe wanny wolnostojące na wymiar solid surface. Wanny budowane ręcznie z nowoczesnych kompozytów, w dowolnym rozmiarze, kształcie, kolorze. Realizacje najpiękniejszych łazienek europejskich. Naturalnie od Luxum.

 9. Dekoracyjne płyty betonowe industrial. Kreatywne rozwiązania od Luxum

  4 miesięce temu

  Dekoracyjne płyty betonowe industrial. Kreatywne rozwiązania od Luxum

  Płyty z betonu architektonicznego Luxum w wersji INDUSTRIAL. Montaż na klej lub kotwy ozdobne ze szczotkowanej stali nierdzewnej.

 10. Ogrodzenia z betonu architektonicznego.

  6 miesięcy temu

  Ogrodzenia z betonu architektonicznego.

  Nowoczesne rozwiązania na ogrodzenia - odporne UV i mrozoodporne płyty betonowe, dostępne w ponad 10 kolorach. Od bieli, poprzez szarości do antracytu i czerni. Beton architektoniczny Luxum nr 1 w Polsce na ogrodzenia, elewacje i ściany.

 11. Lada recepcyjna z Corianu

  6 miesięcy temu

  Lada recepcyjna z Corianu

  Lada z Corianu - producent Luxum

 12. Luksusowe łazienki szyte na miarę.

  6 miesięcy temu

  Luksusowe łazienki szyte na miarę.

  W zakładach krakowskiej manufaktury LUXUM, powstaje niepowtarzalne wyposażenie łazienek. Luxum dostarcza wyposażenie dla klientów indywidualnych i najlepszych firm designerskich. Przedstawiamy wyposażenie łazienki dostarczone dla jednej z najlepszych włoskich firm.

 13. Nietypowa wanna narożna w zabudowie

  8 miesięcy temu

  Nietypowa wanna narożna w zabudowie

  Nietypowa, duża wanna narożna w zabudowie. Wanna przygotowana na zamówienie, przez Luxum. Dzięki nietypowej usłudze produkcji wanien, umywalek, brodzików, okładzin ściennych i mebli z nowoczesnych kompozytów - możesz urządzić łazienkę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Wyposażenie sanitarne na wymiar dla inwestorów indywidualnych, architektów i firm.

 14. Pomysł na nowoczesną łazienkę

  8 miesięcy temu

  Pomysł na nowoczesną łazienkę

  Pomysł na nowoczesną łazienkę - świetny projekt to dopiero 90% sukcesu. Reszta to perfekcyjne wykonanie z zastosowaniem nowoczesnych,niestandardowych materiałów . Realizacja Luxum, łazienka w domu prywatnym. Chyby k/ Poznania. Zabudowa wanny z brodzikiem i kabiną prysznicową oraz umywalką podwójną z blatem.

 15. Mała łazienka z wanną

  8 miesięcy temu

  Mała łazienka z wanną

  Okazuje się, że w malutkiej łazience można wygospodarować miejsce nawet na wannę dwuosobową . Wanna zrealizowana w Luxum, według indywidualnego projektu. Do kompletu, także matowa umywalka, zaopatrzona w nowoczesny odpływ liniowy. Kompozytowe wanny na wymiar, to nie tylko idealne dopasowanie do łazienki i potrzeb użytkowników, ale także świetna estetyka, ciepłota materiału i trwałość. Atutem jest także stosunkowo niska waga do wanien z konglomeratu, oraz wysokie walory termoizolacyjne. Woda w wannach Luxum jest dłużej ciepła niż w wannach stalowych, akrylowych czy konglomeratowych.

 16. Zabudowy z Corianu. Łazienka z Corianu na indywidualne zamówienie.

  9 miesięcy temu

  Zabudowy z Corianu. Łazienka z Corianu na indywidualne zamówienie.

  Realizacja luksusowej łazienki w Chyby k/Poznania. Zabudowa z kompozytu solid surface ( Corian ). Wanna, połączona z podwyższonym podestem i kabiną prysznicową. Do kompletu podwójna umywalka. Realizacja http://luxum.pl/

 17. Umywalki na wymiar z Corianu i innych nowoczesnych kompozytów

  9 miesięcy temu

  Umywalki na wymiar z Corianu i innych nowoczesnych kompozytów

  Umywalki na wymiar z Corianu i innych kompozytów solid surface: Staron, Krion, Kerrock. Hi-Macs i GFK LUXUM. Umywalki w dowolnych rozmiarach, kształtach, kolorach. Dla architektów, klientów indywidualnych i do budynków użyteczności publicznej. Świetne w każdej aranżacji, dopasują się do każdego pomieszczenia, eleganckie i trwałe. Umywalki na wymiar z blatem, dostępne także z odpływami liniowymi, podwójne i wielostanowiskowe. Producent umywalek z Corianu, Luxum - zapewnia wysokiej jakości serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz obsługę na wysokim poziomie merytorycznym. Realizacje umywalek na zamówienie, także z montażem, na terenie całej UE. http://luxum.pl/umywalki_pl/

 18. Nowoczesna łazienka - luksusowe wypoażenie łazienek szyte na miarę.

  9 miesięcy temu

  Nowoczesna łazienka - luksusowe wypoażenie łazienek szyte na miarę.

  Otwórz się na świat i zaprojektuj łazienkę z wyposażeniem Luxum. http://luxum.pl/

 19. Beton architektoniczny - płyta betonowa Luxum Industrial między szafkami w kuchni.

  9 miesięcy temu

  Beton architektoniczny - płyta betonowa Luxum Industrial między szafkami w kuchni.

  Co pomiędzy szafki kuchenne? Niebanalne rozwiązanie, czyli beton architektoniczny Luxum. Dostępny w wielu rozmiarach i kolorach. Można zabezpieczyć impregnatami olefobowymi, ale najlepiej sprawdza się za szkłem. To nie najtańsze, ale świetne rozwiązanie z charakterem. Na zdjęciu beton architektoniczny Luxum Industrial, w popularnym kolorze "szary jasny cementowy (S50)"

 20. Długa umywalka podwójna z blatem na wymiar.

  11 miesięcy temu

  Długa umywalka podwójna z blatem na wymiar.

  Umywalka podwójna przygotowana w Luxum na indywidualne zamówienie. Realizacja w domu prywatnym, w Krakowie - Swoszowicach.

 21. Szafka łazienkowa z umywalkami GOOGLE

  11 miesięcy temu

  Szafka łazienkowa z umywalkami GOOGLE

  Szafka łazienkowa z umywalką podwójną, szufladami ze sklejki jachtowej i schowkiem na gniazdo elektryczne. Awangardowy projekt Luxum, pod nazwą GOOGLE, do wyjątkowych, nowoczesnych łazienek. Już od 15.900zł brutto. Dowolny kolor frontów meblowych.

 22. Beton architektoniczny - ciekawa i nowoczesna dekoracja ściany w salonie.

  11 miesięcy temu

  Beton architektoniczny - ciekawa i nowoczesna dekoracja ściany w salonie.

  Beton architektoniczny w płytach do szybkiego montażu na klej. Beton wolny od sztucznych włókien. Producent Luxum.

 23. Umywalki podwójne na wymiar z kompozytów Corian i GFK Luxum

  12 miesięcy temu

  Umywalki podwójne na wymiar z kompozytów Corian i GFK Luxum

  Nowoczesne umywalki na indywidualne zamówienie w dowolnym rozmiarze, kolorze i kształcie. Cena 2400zł za mb blatu razem z umywalkami. Na ścianach płyty z betonu architektonicznego Luxum 120x60cm http://luxum.pl/umywalki_pl/

 24. ściana w betonie architektonicznym - płyty betonowe 120x60cm

  rok temu

  ściana w betonie architektonicznym - płyty betonowe 120x60cm

  Beton architektoniczny Luxum 120x60cm na ścianie w nowoczesnym salonie. Kolor płyt S51 szary ciemny cementowy. Płyty w 100% wolne od sztucznych włókien, z naturalnego betonu na szwajcarskim cemencie. Łatwy i szybki montaż na klej. Świetne walory estetyczne.

 25. Wanna wolnostojąca w zabudowie z umywalkami

  rok temu

  Wanna wolnostojąca w zabudowie z umywalkami

  Wanna wolnostojąca z umywalkami i szafką . Kwintesencja elegancji w dużej łazience. Można zamówić pod wymiar.

 26. Nowoczesne umywalki podwójne z blatem i odpływem liniowym. Przygotowane na wymiar.

  2 lata temu

  Nowoczesne umywalki podwójne z blatem i odpływem liniowym. Przygotowane na wymiar.

  Świetne umywalki podwójne, przygotowane w jednym odlewie razem z blatem w manufakturze Luxum. Umywalki dostępne są na wymiar, w dowolnym kształcie i kolorze. Nowoczesny kompozyt GFK LUXUM, to dzięki niemu umywalki na wymiar, są możliwe do upolowania w korzystnej cenie. Umywalki z blatem bez widocznych łączeń, z doskonałymi właściwościami użytkowymi, estetycznymi, bez tendencji do żółknięcia. Do tego umywalki Luxum świetnie się spisują z unikalnymi odpływami liniowymi. Poznaj Luxum i umywalki, które zachwycają.

 27. BETON ARCHITEKTONICZNY - Płyty betonowe na ściany, podłogi, kominki, elewacje, ogrodzenia, tarasy

  2 lata temu

  BETON ARCHITEKTONICZNY - Płyty betonowe na ściany, podłogi, kominki, elewacje, ogrodzenia, tarasy

  BETON ARCHITEKTONICZNY – CIEKAWE ROZWIĄZANIA NA NOWOCZESNE ARANŻACJE WNĘTRZ . Może być tłem lub wyrazistym elementem wystroju wnętrz. Nieobcy jest mu atrakcyjny wygląd, choć sam w sobie jest niezwykle skromny i praktyczny. Poznajemy lepiej bohatera aranżacji, coraz częściej królującego na ścianach i podłogach naszych mieszkań - beton architektoniczny We współczesnych aranżacjach wnętrz najczęściej wykorzystywanymi okładzinami podłogowymi i ściennymi są z pewnością panele, kafelki i drewno. Gdy jednak nie chcemy stawiać na rozwiązania typowe i szukamy czegoś, co wyróżni nasze podłogi, kominki i ściany z tłumu wielu do siebie podobnych, zdecydowanie z pomocą przychodzi beton architektoniczny. Ten świetny materiał, który do niedawna zarezerwowany był wyłącznie dla przestrzeni przemysłowych, szturmem podbija salony. Dlaczego tak się dzieje? Beton w natarciu: betonowe okładziny ścienne, elewacyjne, podłogowe. Bez względu na to, jakie mamy zdanie na temat betonu, nie można mu odmówić jednego – nowoczesności i umiejętności zaskakiwania. Okazuje się, że wbrew powszechnie panującej opinii ma on ogromne możliwości aranżacyjne. Może być stosowany praktycznie wszędzie i na wiele sposobów: na podłogach, ścianach, kominkach, elewacjach, ogrodzeniach, jako tło aranżacji, jej składnik główny lub element dekoracyjny. Doskonale odnajduje się nie tylko w przestrzeniach nowoczesnych, które są naturalnym środowiskiem betonu architektonicznego, ale umiejętnie wkomponowany sprawdzi się na podłogach i ścianach pomieszczeń w wielu stylach (tradycyjnym, glamour a nawet kolonialnym czy retro). Wszechstronność betonu sprawia, że wykorzystany jako okładzina ścienna, podłogowa lub elewacyjna stanie się wyjątkowym głównym elementem wystroju zarówno całego domu, jak i jego otoczenia. Możliwość zastosowania go na zewnątrz pozwala na utrzymanie balkonu, tarasu, ogrodzenia czy ogrodu w tym samym stylu co wnętrza, a co za tym idzie, na zachowanie spójności aranżacyjnej domu i przestrzeni wokół niego. Jeśli nie chcemy postawić na tak odważne rozwiązanie, jakim jest dominacja betonu w aranżacji wnętrz, możemy wykorzystać go w roli detalu lub elementu dekoracyjnego, akcentującego wyjątkowość naszych pomieszczeń. Zastąpienie betonowymi płytami tapety, paneli podłogowych, kafelków w łazience czy kuchni pozwoli na nadanie charakteru każdej, nawet najbardziej banalnej przestrzeni, w znacznie bardziej ekskluzywnym tonie. Beton architektoniczny z charakterem: w różnych stylach Niewątpliwie do wciąż rosnącej popularności betonu przyczynia się także jego charakter. Beton lubi dominować – prostota i surowe piękno materiału doskonale sprawdzają się we wnętrzach minimalistycznych lub industrialnych (zresztą w takich często dominuje i gra pierwsze skrzypce), ale to dopiero pierwszy rys jego wyjątkowej osobowości. Umiejętnie wykorzystany w aranżacji i zestawiony z innymi materiałami zmienia swoje oblicze – ociepla się i łagodnieje w towarzystwie drewna na podłodze czy cegieł na ścianie, intryguje skromnością w połączeniu z przepychem miękkich tkanin na łóżkach, sofach czy fotelach, zaskakuje szlachetnością w zestawieniu z metalem, zwłaszcza stalą kortenowską ( specjalnie rdzewiejąca stal ), czy połyskiem lakieru, albo forniru na meblach. Jest niczym kameleon z tą różnicą, że przeobraża nie tylko siebie, ale i pomieszczenia, w których zagości. Ciepłe wnętrza z betonem w tle Płaszczyzna z betonowych płyt Luxum ma również jedną niepodważalną zaletę: pasuje do wnętrz zarówno ciepłych, jak i zimnych. W salonie, kuchni czy łazience może stanowić jednolite tło dla aranżacji lub być po prostu elementem dekoracyjnym, nadającym pomieszczeniu charakter. Okładzina z płyt betonowych Luxum w różnych odcieniach bieli, szarości , antracytu i czerni. W ofercie znajdzie się także beton architektoniczny w ciepłym kolorze saharyjskiego piasku. Płyty betonowe z innowacyjnego betonu Luxum stanowią nietypową kontrastową bazę dla wnętrz o bogatym lub eleganckim wystroju. Na tak jednorodnym tle świetnie prezentują się elementy dekoracyjne i wyposażenie w różnorodnych stylach, kolorach i fakturach. Betonowe płyty umożliwiają również zagospodarowanie płaszczyzny w sposób kreatywny – tworzenie z nich wzorów to nietypowa alternatywa dla kafelkowych mozaik na ścianach lub podłogach. Styl mocny jak beton Jak na każdego bohatera przystało, beton architektoniczny Luxum charakteryzuje niezwykła wytrzymałość i moc zamknięta w prostej formie. Na rynku dostępne są płyty Luxum o grubości już tylko 2 cm przy gabarytach 120x60 oraz 100x50cm. Dostępne są także płyty o grubości 1,5cm w rozmiarze 90x55 i 90x45. Jest też płytka 60x30x1cm. Płyty betonowe Luxum, pokryte specjalnymi impregnatami okładziny można stosować w kuchniach, łazienkach, kominkach czy pokojach, stosunkowo łatwo utrzymać je w czystości. Ponieważ są odporne na działanie warunków atmosferycznych, mogą być wykorzystywane na tarasach, balkonach, elewacjach, ogrodzeniach i w ogrodach bez obawy o utratę swoich pierwotnych właściwości. Okładziny wykonane z betonowych płyt to wyjątkowa alternatywa dla tych, którzy stawiają na trendy i oryginalność domu oraz jego otoczenia. Jaki beton architektoniczny wybrać Jaki beton architektoniczny wybrać i dlaczego ten, a nie inny? To pytanie pojawia się nie bez przyczyny. Na polskim rynku mamy spory wybór różnego rodzaju płyt z betonu architektonicznego. Odkąd beton architektoniczny stał się tak popularnym materiałem dekoracyjnym, nie ma tygodnia, aby nie przybywał nowy „producent”. Niestety to co wydaje się banalnie proste, wychodzi niewielu. A osiągnięcie mistrzostwa i dostarczenie najlepszego jakościowo produktu jest zarezerwowane dla niewielu. Wśród tych niewielu producentów, którzy potrafią dostarczyć doskonałej jakości beton architektoniczny jest firma Luxum, która pierwsza opracowała płyty z betonu architektonicznego bez szkodliwych sztucznych włókien. Płyty z betonu architektonicznego Luxum porowate lub gładkie, są przyjemne w dotyku, o uporządkowanej estetyce. Co ważne są bezpieczne, posiadają wszelkie certyfikaty. Fachowcy i inwestorzy doceniają fakt, że te płyty można swobodnie przycinać i wiercić w nich otwory jak w zwykłych kafelkach. I jako jedyne na rynku płyty betonowe kleić na klej, bez konieczności stosowania specjalnych systemów, co sprawia, że montaż jest niezwykle łatwy i poradzi sobie z nim nie tylko dobry fachowiec, ale także zdolny majsterkowicz. Naturalny beton architektoniczny Luxum bez sztucznych włókien jest ognioodporny, mrozoodporny, o niskiej nasiąkliwości. Dzięki najwyższej dla betonu IV klasie ścieralności jest świetny także na posadzki. Luxum dostarcza także płyty betonowe na wymiar. W ofercie dedykowane do betonu architektonicznego kleje i impregnaty, a nawet dodatki dekoracyjne w postaci krążkowych nakładek ze stali nierdzewnej, które imitują kotwy szalunkowe w narożnikach płyt. Transport płyt betonowych Luxum jest objęty pełną ochroną producenta, gdzie w razie wystąpienia szkody nowy towar wysyłany jest do klienta bezzwłocznie, bez żadnych kosztów. Należy jednak zaznaczyć, że przesyłki z betonem dostarczane są wyspecjalizowanym w tego typu przesyłkach kurierem i szkody transportowe są bardzo rzadkie. Gwarancja na płyty betonowe Luxum jest najdłuższa na rynku ( dane na październik 2015r ) i wynosi 3 lata. Przy zamówieniu płyt betonowych Luxum, każdy otrzyma profesjonalne doradztwo i wszechstronną pomoc. Na życzenie, Luxum zapewnia także montaż. Zarówno wewnątrz jak i na elewacjach, także tych z ociepleniem. Wybór betonu architektonicznego Luxum jest optymalnym i wyważonym rozwiązaniem, tym bardziej, że cena zaskakuje pozytywnie. Szukaj betonu architektonicznego Luxum na stronie architektoniczny-beton.pl i luxum.pl

 28. Wanna owalna 160cm w stylu retro

  3 lata temu

  Wanna owalna 160cm w stylu retro

  Wanna owalna 160x85cm w stylu retro od Luxum. Cena 1295zł .

 29. A może beton architektoniczny ? Zapraszamy.

  3 lata temu

  A może beton architektoniczny ? Zapraszamy.

  Pytanie do: Łazienka styl Nowoczesny - zdjęcie od Genero

 30. Umywalki podwójne z blatem na wymiar . Wyposażenie nowoczesnej łazienki.

  3 lata temu

  Umywalki podwójne z blatem na wymiar . Wyposażenie nowoczesnej łazienki.

  Umywalki podwójne, przygotowywane przez manufakturę Luxum na indywidualne zamówienie, według projektu.

 31. Ciekawy projekt. Gratulujemy.

  3 lata temu

  Ciekawy projekt. Gratulujemy.

  Pytanie do: Łazienka styl Nowoczesny - zdjęcie od GSG STUDIO | interiors & design

 32. Ciekawy projekt. Gratulacje!

  3 lata temu

  Ciekawy projekt. Gratulacje!

  Pytanie do: Łazienka styl Nowoczesny - zdjęcie od Zibi_C

 33. Bardzo ciekawe. Gratulacje!

  3 lata temu

  Bardzo ciekawe. Gratulacje!

  Pytanie do: Łazienka styl Nowoczesny - zdjęcie od STUDIO FORMA

 34. Ciekawy projekt. Gratulujemy.

  3 lata temu

  Ciekawy projekt. Gratulujemy.

  Pytanie do: Łazienka styl Skandynawski - zdjęcie od Grafika i Projekt

 35. Ciekawa aranżacja. Gratulujemy pomysłu.

  3 lata temu

  Ciekawa aranżacja. Gratulujemy pomysłu.

  Pytanie do: Łazienka - zdjęcie od DecoMania.pl

 36. Umywalki HOTELOWE na wymiar

  3 lata temu

  Umywalki HOTELOWE na wymiar

  Umywalki hotelowe na zamówienie w dowolnym rozmiarze, kształcie i kolorze. Realizacje nisko i wysokoseryjne . Więcej na luxum.pl

 37. Do sprzedania z realizacji - umywalka podwójna z odpływem liniowym - czarna !

  3 lata temu

  Do sprzedania z realizacji - umywalka podwójna z odpływem liniowym - czarna !

  Do sprzedania 4 sztuki umywalki podwójnej w rozmiarze 180x45cm. Odpływy liniowe. Dla zainteresowanych - biuro@luxum.pl Sprzedamy także pojedyncze egzemplarze. Cena okazyjna 2500zł szt netto!

 38. Ciekawy projekt.

  3 lata temu

  Ciekawy projekt.

  Pytanie do: MODERN ONE - REALIZACJA - SUMA Architektów - zdjęcie od SUMA Architektów

 39. Umywalki wielostanowiskowe - umywalki z blatem na wymiar.

  3 lata temu

  Umywalki wielostanowiskowe - umywalki z blatem na wymiar.

  Umywalki wielostanowiskowe na wymiar z manufaktury Luxum

 40. Fantastyczny projekt. Gratulacje!

  3 lata temu

  Fantastyczny projekt. Gratulacje!

  Pytanie do: Łazienka z mozaiką w kolorze morskim - zdjęcie od MIKOŁAJSKAstudio

 41. Rewelacyjny projekt!

  3 lata temu

  Rewelacyjny projekt!

  Pytanie do: teTREES moduły na ścianę - zdjęcie od TETREES

 42. Beton w łazience - aranżacja łazienki w stylu minimalistycznym

  3 lata temu

  Beton w łazience - aranżacja łazienki w stylu minimalistycznym

  Beton Luxum Hydrostop do łazienek w towarzystwie umywalki podwójnej na wymiar i posadzki żywicznej z formowanym brodzikiem .

 43. Nowoczesna łazienka - beton architektoniczny i wyposażenie sanitarne uszyte na miarę.

  3 lata temu

  Nowoczesna łazienka - beton architektoniczny i wyposażenie sanitarne uszyte na miarę.

  Autentyczne zdjęcia z realizacji Luxum. Umywalka podwójna na wymiar z odpływami liniowymi. Główną rolę odgrywa jednak beton architektoniczny HYDROSTOP odporny na wilgoć, w płytach 120x60x2cm. Posadzkę odlano razem z uformowaniem brodzika z białej żywicy.

 44. Fantastyczna łazienka. Gratulujemy i zapraszamy do współpracy przy realizacji projektów w minimalistycznym stylu.

  3 lata temu

  Fantastyczna łazienka. Gratulujemy i zapraszamy do współpracy przy realizacji projektów w minimalistycznym stylu.

  Pytanie do: Łazienka styl Minimalistyczny - zdjęcie od Pracownia Projektowa Dragon Art Anna Maria Sokołowska

 45. Nowoczesna łazienka - beton architektoniczny i wyposażenie sanitarne uszyte na miarę.

  3 lata temu

  Nowoczesna łazienka - beton architektoniczny i wyposażenie sanitarne uszyte na miarę.

  Autentyczne zdjęcia z realizacji manufaktury Luxum. Umywalka podwójna na wymiar z odpływami liniowymi. Na ścianie odporny na wilgoć beton architektoniczny 120x60cm

 46. Nowoczesne wyposażenie sanitarne - umywalki z blatem na zamówienie z Corianu, GFK Luxum

  3 lata temu

  Nowoczesne wyposażenie sanitarne - umywalki z blatem na zamówienie z Corianu, GFK Luxum

  Projekty łazienek zmieniają się wraz z możliwościami ich realizacji. Polska manufaktura ekskluzywnych łazienek, tworzonych według indywidualnych projektów - idealnie na wymiar...

 47. Beton architektoniczny - płyty

  3 lata temu

  Beton architektoniczny - płyty

  Innowacyjny, prawdziwy beton architektoniczny w płytach, bez szkodliwych sztucznych włókien. Pierwszy polski beton architektoniczny w płytach wielkoformatowych 120x60cm do klejenia na klej bez potrzeby kotwienia, z łatwą obróbką jak płytki ceramiczne. Mrozoodporny, ognioodporny z najwyższą klasą odporności na ścieranie. Idealny do wnętrz, na elewacje, posadzki, ogrodzenia, małą architekturę.

 48. Umywalki wielostanowiskowe w toaletach publicznych

  3 lata temu

  Umywalki wielostanowiskowe w toaletach publicznych

  Umywalki wielostanowiskowe w łazienkach publicznych z innowacyjnego kompozytu odpornego chemicznie - GFK LUXUM. Producent Luxum . Na zdjęciu nowe umywalki w IKEA Kraków.

 49. Wspaniałe umywalki. Zapraszamy do współpracy.

  3 lata temu

  Wspaniałe umywalki. Zapraszamy do współpracy.

  Pytanie do: Łazienka styl Nowoczesny - zdjęcie od G&G Pracownia Projektowa

 50. Beton architektoniczny na kominki.

  3 lata temu

  Beton architektoniczny na kominki.

  Ognioodporny (A1) beton architektoniczny na kominki. Pierwszy naturalny, prawdziwy beton architektoniczny bez sztucznych włókien, o wysokiej wytrzymałości. Łatwy w obróbce i montażu.

 51. Zobacz możliwości realizacji projektu na luxum.pl

  3 lata temu

  Zobacz możliwości realizacji projektu na luxum.pl

  Pytanie do: Łazienka dla chłopca - zdjęcie od ESIGN

 52. Umywalki i brodziki na wymiar. Zapraszamy do współpracy.

  3 lata temu

  Umywalki i brodziki na wymiar. Zapraszamy do współpracy.

  Pytanie do: Łazienka styl Industrialny - zdjęcie od suspenzo architectural group

 53. Idealnie można spasować umywalkę na wymiar od Luxum

  3 lata temu

  Idealnie można spasować umywalkę na wymiar od Luxum

  Pytanie do: Łazienka styl Industrialny - zdjęcie od suspenzo architectural group

 54. Gratulacje !

  3 lata temu

  Gratulacje !

  Pytanie do: Projekt Wilanowska - zdjęcie od GocaDesign

 55. Doskonałe umywalki z blatem na wymiar poleca Luxum

  3 lata temu

  Doskonałe umywalki z blatem na wymiar poleca Luxum

  Pytanie do: Łazienka styl Nowoczesny - zdjęcie od EXITDESIGN

 56. Beton architektoniczny - idealne rozwiązanie na kominek.

  3 lata temu

  Beton architektoniczny - idealne rozwiązanie na kominek.

  Płyty z innowacyjnego betonu architektonicznego Luxum, z powodzeniem można stosować na kominki. Bez sztucznych włókien i sztucznych barwników! Najwyższa klasa odporności na ogień A1. Swobodnie można kotwić lub kleić np do płyt z czerwonego GK. Proste wycinanie otworów wentylacyjnych - tylko w tym betonie!

 57. Zobaczcie co jeszcze można na www.luxum.pl

  3 lata temu

  Zobaczcie co jeszcze można na www.luxum.pl

  Pytanie do: czarno białe wnetrze łazienki - zdjęcie od ARTDESIGN architektura wnętrz

 58. Warto wykorzystać beton HYDROSTOP od Luxum

  3 lata temu

  Warto wykorzystać beton HYDROSTOP od Luxum

  Pytanie do: Łazienka styl Minimalistyczny - zdjęcie od 3ESDESIGN

 59. Cegła w ciepłym odcieniu świetnie łączy się z betonem architektonicznym. Zobacz to na realizacjach Luxum

  3 lata temu

  Cegła w ciepłym odcieniu świetnie łączy się z betonem architektonicznym. Zobacz to na realizacjach Luxum

  Pytanie do: Mieszkanie pod Warszawą – Józefosław – salon - zdjęcie od Studio Malina – Architekci & Projektanci wnętrz

 60. Rewelacja!

  3 lata temu

  Rewelacja!

  Pytanie do: TEUCO - zdjęcie od Decoroom

 61. Coś pięknego

  3 lata temu

  Coś pięknego

  Pytanie do: TOSCOQUATTRO - zdjęcie od Decoroom

 62. Umywalki podwójne , rewelacja!

  3 lata temu

  Umywalki podwójne , rewelacja!

  Pytanie do: Łazienka - zdjęcie od Decoroom

 63. Na zdjęciu umywalka GOOGLE II firmy Luxum

  3 lata temu

  Na zdjęciu umywalka GOOGLE II firmy Luxum

  Pytanie do: Zdjęcie: Beton architektoniczny LUXUM - płyty wodoodporne 120x60cm

Luxum jest obserwowany(a) przez Lampomat.
Luxum przesłał(a) nowe zdjęcie.
Luxum przesłał(a) nowe zdjęcie.
Luxum przesłał(a) nowe zdjęcie.
Luxum przesłał(a) nowe zdjęcie.
Luxum przesłał(a) nowe zdjęcie.
Luxum przesłał(a) nowe zdjęcie.
Luxum przesłał(a) nowe zdjęcie.
Luxum jest obserwowany(a) przez Lux4home™.