mess architects - Architekt / projektant wnętrz

mess architects to autorskia pracownia projektowa zajmująca się głównie architekturą wnętrz, architekturą, oraz grafiką i wzornictwem przemysłowym. Grupa projektowa mess działa na rynku już od roku 2008. Przygotowując każdy projekt, ściśle współpracujemy zarówno z klientem indywidualnym jak i inwestorem komercyjnym. Założeniem kluczowym jest dla nas wypracowanie relacji, w których oczekiwania inwestora oraz doświadczenie i styl projektowania mess architects przekładają się na efektywną współpracę i stworzenie ponadczasowych, prostych i funkcjonalnych projektów.

„Dobry dizajn jest konsekwentny aż do najmniejszego detalu. Niczego nie można pozostawiać samowoli i przypadkowi. Dokładność i rzetelność projektowania są w końcu wyrazem szacunku dla użytkownika.” Dieter Rams.

W naszej pracy staramy się kierować prostymi zasadami, chętnie wychodząc naprzeciw wszelkim wyzwaniom. Z założenia poszukujemy najprostszych, ale jednocześnie innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym nasze projekty nabierają ponadczasowego wymiaru. Precyzja i perfekcja w dopracowywaniu detalów, w doborze najlepszych materiałów czy odpowiedniego światła to procesy, dzięki którym jesteśmy w stanie trafnie odpowiedzieć na konkretne potrzeby klienta, tworząc projekty ciekawe, nowatorskie, o indywidualnym charakterze. Szanując niezastąpione wzorce i idee prekursorów i współczesnych przedstawicieli architektury minimalizmu, w naszej pracy staramy się kultywować uczciwość wobec formy i jakości materiałów. W naszym przekonaniu, im budulec bardziej naturalny, tym bardziej odporny na przemijające chwilowe trendy w architekturze i wnętrzarstwie.

Oferta:

Projekty

Oferujemy projekty w pełni kompleksowe, począwszy od wnikliwej analizy indywidualnych oczekiwań inwestora, poprzez projekt koncepcyjny, projekt wykonawczy, aż po nadzór autorski nad jego realizacją i pomoc w doborze odpowiedniego wyposażenia. Dzięki licznym kontaktom ze sprawdzonymi wykonawcami, oferujemy usługi różnych specjalistów na etapie realizacji każdego projektu. Wykonujemy projekty zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla inwestorów korporacyjnych w zakresie przestrzeni komercyjnych, takich jak hotele, sklepy, biura, restauracje czy kluby.

mess architects
mess architects jest obserwowany przez Cerames
mess architects
mess architects jest obserwowany przez bartosz9-86
mess architects
mess architects jest obserwowany przez Antlabo
mess architects
mess architects jest obserwowany przez r00rk4
mess architects
mess architects jest obserwowany przez OOROC
mess architects
mess architects jest obserwowany przez FurDeko
mess architects
mess architects
mess architects jest obserwowany przez Lux4home™
mess architects