MARK Construction - Profesjonalne Wykończenia Wnętrz

MARK Construction - Profesjonalne Wykończenia Wnętrz - Firma remontowa i budowlana

Mark Construction to firma budowlana działająca na Pomorzu już od ponad 10 lat. Przedmiotem naszych działań są profesjonalne i kompleksowe prace budowlane oraz usługi remontowo – wykończeniowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm i instytucji.

Rozwijając naszą działalność na Pomorzu mieliśmy przyjemność współpracować z renomowanymi instytucjami i przedsiębiorstwami z Gdańska, między innymi takimi jak: Elektromontaż Gdańsk S.A., Przembud Gdańsk SA., Sąd Okręgowy w Gdańsku, Sąd Okręgowy w Kościerzynie, Politechnika Gdańska, Wyższa Szkoła Zarządzania w Gdańsku, Akademia Wychowania Fizycznego w Gdańsku, Przedsiębiorstwo Mięsne Nowak czy Hotel Hanza. Remontowaliśmy Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku oraz pracowaliśmy przy renowacji obiektów zabytkowych, między innymi Ratusza Staromiejskiego w Gdańsku.

Firma Mark Construction miała przyjemność realizować także inwestycje w Europie, między innymi przy budowie biurowca Adidas Arena w Herzogenaurach i centrum handlowego w Monachium.

Szczególną troskę i uwagę przykładamy do jakości wykonywanych przez nas usług, dlatego wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały budowlane od renomowanych firm. Nasi fachowcy współpracują z nami już od wielu lat a my dokładamy wszelkich starań aby doskonalić i rozwijać ich wiedzę i umiejętności. Oferujemy szeroki wachlarz usług budowlanych, od robót budowlanych, wykończeń wnętrz po ocieplenia i renowacje elewacji zewnętrznych.

Pragniemy wyjść naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom. Cieszymy się na możliwość spotkania z Państwem i zaprezentowania naszej oferty, przedstawienia referencji oraz dokumentacji fotograficznej naszych prac.