Pracownia artystyczna Kaf-ka - Artysta, designer

Zapraszamy do pracowni artystycznej Kaf-ka zajmującej się wykonywaniem kopii obrazów na zamówienie oraz malowaniem płytek ceramicznych.

Nasze reprodukcje powstają na wysokiej jakości płótnie bawełnianym, naciąganym na drewniany blejtram. Obrazy kopiowane są w technice olejnej, przy użyciu najlepszych dostępnych na rynku farb olejnych. Wykorzystywane w naszych pracach materiały najlepszej jakości przekładają się na to, iż kopie wielkich mistrzów powstające w pracowni Kaf-ka cechują się trwałością kolorów i jakością wykonania.

Gwarantujemy profesjonalizm i wierne odzwierciedlenie tematu zarówno jeśli chodzi o reprodukcje obrazów jak i obrazy na płytkach. Te z kolei są ręcznie malowane na wypalonych wstępnie, biskwitowych kafelkach, następnie wypalane w piecu do ceramiki na wysoką temperaturę.

Ceramiczne obrazy powstają przy użyciu specjalnych farb do dekoracji ceramiki w technice podszkliwnej, dzięki której zdobienia na płytkach są niezwykle trwałe, intensywne i odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Zarówno w kopiowane obrazy jak i ręcznie malowane płytki ceramiczne wkładamy dużo pracy i przede wszystkim pasji, aby klienci naszej pracowni artystycznej byli w pełni zadowoleni i mogli cieszyć się wnętrzem udekorowanym profesjonalnymi reprodukcjami obrazów i pięknymi, ręcznie malowanymi kafelkami.