SIKORKA.NET - Drewniane mapy świata na ścianę

SIKORKA.NET - Drewniane mapy świata na ścianę - Producent

Jesteśmy parą ludzi zajmującą się wykonywaniem dekoracji do Twojego domu lub biura. Zawsze staramy się aby nasz produkt był niepowtarzalny i nietuzinkowy. Wykonujemy rozmaite produkty od dekoracji do pokoju dziecka po dekoracje w salonach, biurach czy weselach.

Odmień swoje mieszkanie z naszą mapą świata! Czy Twoje mieszkanie ma wyjątkowy charakter? Może chciałbyś coś w nim zmienić? Jeśli tak to idealnie trafiłeś! Jeżeli chcesz wprowadzić element natury i ducha rasowego podróżnika do swojego domu to mapa drewniana jest idealna dla Ciebie. Ten oryginalny pomysł może zastąpić zwykłe obrazy jak i inne dekoracje ścienne. Nadaj swojej ścianie ekscytujący wygląd, który zachwyci niejednego gościa. Jesteś podróżnikiem, a może Twoja przygoda z podróżami dopiero się zaczyna? Drewniana mapa świata lub Europy całkowicie odmieni mieszkanie każdego obieżyświata, wprowadzając do niego klimat dalekich podróży, odległych krain i niekończących się przygód.

Nasza mapa jest nie tylko doskonałym elementem dekoracyjnym ale może także posłużyć jako ściana wspomnień na której zaznaczysz miejsca które odwiedziłeś albo które chcesz odwiedzić. Mapy wykonujemy z pasją i dbałością o szczegóły.Nasz produkt wykonany jest z wysokiej jakości sklejki drewnianej. Do produkcji wykorzystujemy najbardziej zaawansowaną technologię CNC.